درباره Bodwell

آموزش و پرورش برای دنیایی که هر لحظه در حال تغییر است.

دبیرستان بادول یک مدرسه خصوصی و شبانه روزی است که پایه‌های تحصیلی ۸ تا ۱۲  را ارائه می‌دهد و دانش آموزان را برای دانشگاه آماده می سازد. این دبیرستان  در منطقه‌ی زیبای ونکوور شمالی، بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده است . پردیس دانشگاهی بادول چشم اندازی زیبا از خلیج Burrard و افقی بی نظیر را به نمایش می‌گذارد.

بادول مورد تایید وزارت آموزش و پروش B.C است.تمامی دانش آموزان بادول با موفقیت پایه ۱۲ خود را تکمیل می‌کنند و دیپلم Dogwood ( گواهینامه تحصیلی صادر شده توسط استان بریتیش کلمبیا ) را دریافت خواهند کرد. با اعتباری که دانش آموزان در بادول به دست می‌آورند می‌توانند به هر دانشگاهی که بخواهند بروند و دروس خود را معادل سازی کنند.اکثر دانش آموزان بعد از فارغ التحصیلی از بادول تحصیلات خود را در دانشگاه و یا کالج ادامه می‌دهند و بسیاری از آن ها بورس تحصیلی می شوند.

این مدرسه به عنوان یک رهبر در بین مدارس شبانه روزی کانادا شناخته شده است . دانشجویان خارجی و محلی مدرسه را به مکانی هیجان‌انگیز برای یادگیری ، مطالعه، بازی و ایجاد خاطرات و دوستی‌های طولانی مدت  تبدیل می‌کنند.

 

مزیت‌های تحصیل
دوره‌های دبیرستان
خوابگاه و امکانات
هزینه‌ها
بورس تحصیلی
نحوه و شرایط ثبت نام
سوالات متداول
مزیت‌های تحصیل

چرا Bodwell را انتخاب کنیم؟

محیطی زیبا

Bodwell دارای امکانات پیشرفته‌ای است و در شمال ونکوور ، مشرف به خیره کننده ترین منظره بندرگاه ونکوور و خلیج Burrard واقع شده است.

دوره‌های زبان انگلیسی

برنامه آمادگی آکادمیک و برنامۀ انگلیسی (Bodwell AEP) و سیستم سه ماهه در یک دوره کوتاه مدت باعث تسلط بر زبان انگلیسی دانش آموزان می شود.

آمادگی دانشگاه

برنامه‌ی قوی آمادگی مدرسه Bodwell دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه آماده می‌کند. و هدف آنها را برای ورود به مقاطع بالاتر و دانشگاه های برتر آمریکای شمالی تقویت می کند.

پشتیبانی و مشاوره

مشاوران چند زبانه "بادول" پیشرفت شخصی، راهنمایی تحصیلی و پذیرش در دانشگاه را تسهیل می کنند. دانش آموزان می توانند اعتماد به نفس و رهبری را با انتخاب شدن در انتخابات دانشجویی به دست آورند یا به عنوان کاپیتان خانه مدرسه انتخاب شوند.

شهروندی جهانی

بادول دانشجویان را تشویق می کند تا از طریق فرصت های داوطلبانه، جهان را به جایگاهی بهتر تبدیل کنند.

 

دوره‌های دبیرستان

دوره‌های دبیرستان بادول

آموزشی کامل برای به چالش کشیدن دانش آموزش

بادول دارای انتظارات و استانداردهای بالایی است و تمام دانش آموزان را مورد بازبینی قرار می‌دهند. در حالی که برنامه درسی دقیق به طور کامل دانش آموزان را به چالش می کشد ، بادول از یک روش انعطاف پذیر و متعادل برای تدریس استفاده می کند، به دانش آموزان اجازه می دهد تا به طور مستقل موضوع مطالعه را کشف کنند . دانش آموزان قادر خواهند بود بهترین سبک برای یادگیری خود را پیدا کنند، در حالی که پشتیبانی همیشگی چه در کلاس یا در گروه های مطالعه و آموزش فردی در دسترس است .

 • ترم های پاییزی : شروع از ماه سپتامبر تا فوریه در ۵ ترم
 • ترم های بهار : فوریه تا ژوئن در ۵ ترم
 • ترم جولای (تابستانی ): دوره اختیاری ۱ ترم

برای ارائه بهتر و یادگیری سریعتر دانش آموزان یک ترم تابستانی در ماه جولای به صورت اختیاری در بین ترم بهار و پاییز ارائه می شود. دانش آموزان با ورود به این ترم ، مهارت انگلیسی خود را تقویت می کنند.

خوابگاه و امکانات

خوابگاه بادول در کنار کوه واقع شده است و دارای آب و هوایی بسیار هیجان انگیز است.  این خوابگاه دارای استخر ، سالن تئاتر، سالن بدنسازی ، زمین تنیس و اتاق موسیقی است که راحتی را برای دانش آموزان مهیا می کند.

مدرسه بادول این امکان را به دانش آموزان می دهد که در زمان تحصیل خود کنار یک خانواده به صورت دائم یا موقت زندگی کنید . بازرسان مدرسه بادول به شما خانواده‌های مطمئنی را معرفی می‌کنند ، شما با زندگی در کنار آن ها می‌توانید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید و خیلی راحتتر با فرهنگ کانادایی آشنا شوید، شما با اقامت در این خانه‌ها استقلال کامل برای خود دارید . اتاقی جدا برای اقامت دارید و راحت می‌توانید تردد کنید. در بعضی مواقع این اقامتگاه ها به صورت رایگان است و خانواده ها از شما پولی در یافت نمی‌کنند . تمامی این خانواده‌ها با دقت از طرف مدرسه انتخاب شده اند و به شما این اطمینان را می دهند که با اقامت در این خانه‌ها می‌توانید روزهای خوشی را در کانادا سپری کنید .

 

برای پذیرش و اقدام به اخذ اقامت در کنار خانواده‌های میزبان باید با مدرسه در ارتباط باشید و مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید. برای اطلاعات کلی به لینک زیر مراجعه کنید.

https://bodwell.edu/homestay/#Host_Family

هزینه‌ها

اطلاعاتی  کلی در مورد هزینه‌هایی که باید پرداخت کنید:

هزینه تحصیل و اقامت برای ۲ ترم

 • دانشجویان خارجی  ۲۰۱۹-۲۰۲۰
 • دانشجویان خارجی شبانه روزی
 • اقامت دائم در مورد ویزا دانشجویی / هزینه ها برای ۲ ترم
 • جمع کل :  ۴۹،۳۷۵ دلار (CAD)

دانش آموز شبانه روزی کانادایی ۲۰۱۹-۲۰۲۰

 • اقامت دائم شهروندی / سکونت ثابت / هزینه‌ها برای 2 ترم
 • جمع کل : ۴۶.۹۷۵ دلار

دانش آموز روزانه کانادایی ۲۰۱۹-۲۰۲۰

 • اقامت دائم شهروندی / سکونت ثابت / هزینه ها برای ۲ ترم
 • جمع کل : ۲۶.۵۷۵ دلار

نکته های ثبت نام در بادول:

 1. تمام هزینه ها به دلار کانادا هستند و شامل مالیات قابل اجرا هستند.
 2. دبیرستان بادول با وزارت آموزش و پرورش بریتیش کلمبیا پیوند دارد.
 3. برای ثبت نام، دانشجویان جدید مجبورند تمام هزینه‌های اساسی را برای دو دوره پرداخت کنند.
 4. تمامی دانشجویان ابتدا در پانسیون جای می‌گیرند و بعد از کارهای اقامت خود می‌توانند درخواست اقامت در خانواده بدهند.
 5. خسارات وارده شده شامل آسیب به لپ تاپ، کتاب ها، آلات موسیقی و سایر تجهیزات اختصاص یافته به دانشجویان می باشد که فاکتور به والدین یا  سرپرست دانش آموز با توضیح دادن  آسیب و مبلغی که محاسبه شده است و بلافاصله باید پرداخت شود، صادر می شود.
 6. بیمه درمانی شامل ۳ ماه بیمه خصوصی است که متعاقبا توسط شرکت B.C. برای کسانی که در یک محیط مجاز و معتبر در حال تحصیل هستند صادر می شود.
بورس تحصیلی

دانشجویان فعلی که در مدرسه بادول در حال تحصیل اند واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی هستند .

شرکت آسمان آبی به شما بهترین پیشنهادات در مورد بورس تحصیلی را ارائه می دهد برای اخذ مشاوره تحصیلی و راهکارهای بهتر برای تحصیل در کشور کانادا با شرکت آسمان آبی در ارتباط باشید.

نحوه و شرایط ثبت نام

اولین قدم برای بادول

چندین عامل برای ورود به بادول در نظر گرفته شده است. ما دنبال تنوع فرهنگی و به دنبال دانش آموزانی با پتانسیل‌های علمی و رهبری خوب از سراسر جهان هستیم. دانش آموزان ما در یک محیط آکادمیک انگلیسی به چالش کشیده می شوند و علاقه مند به فعالیت های مختلف برنامه درسی و غیر تحصیلی و متعهد به خدمت به جوامع خود هستند. کارکنان پذیرش جنبه‌های مختلف از جمله پرونده های تحصیلی سه سال گذشته، مشخصات شخصی، نامه های مرجع، مصاحبه و سایر دستاوردهای ارائه شده را ارزیابی می کنند.

بادول برای دوره‌های ماه‌های سپتامبر، ژانویه و آوریل درخواست‌ها را می پذیرد. دانشجویان خارجی باید حدودا چهار ماه قبل از هر دوره اقدام کنند، برای اینکه تعداد پذیرش برای هر دوره  محدود است. تنها در زمان های اعلام شده پروندها بررسی می شود و دانش آموزان باید مدارک استثنایی خود را ارائه دهند، تنها موارد استثنائی مورد توجه قرار می گیرند.

ارسال یک درخواست نامه

از سیستم درخواست آنلاین Bodwell دیدن کنید (http://apply.bodwell.edu) برای شروع یک درخواست ، دستورالعمل‌ها را گام به گام دنبال کنید. پس از ارسال درخواست، می توانید مدارک مورد نیاز را آپلود کنید. کارکنان پذیرش بعد از دریافت درخواست شما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

مدارک مورد نیاز و اختیاری خود را ارائه دهید

 پس از ارسال درخواست شما قادر خواهید بود اسناد مورد نیاز را آپلود کنید:

 • عکس صفحه اول پاسپورت
 • عکس فعلی پاسپورت (۳۵ میلی متر در ۴۵ میلی متر)
 • رونوشت کامل و گزارش پیشرفت از ۳ سال گذشته تحصیلی و هر گونه گزارش فعلی با ترجمه انگلیسی مدرک  (در صورت لزوم)
 • پرداخت هزینه درخواست
 • مشخصات شخصی

ممکن است ارسال این مدارک نیز لازم باشد:

 • ارسال مقالات مرجع
 • تست ورودی انگلیسی و / یا ریاضی را به صورت آنلاین دریافت کنید
 • شرکت در مصاحبه شخصی یا تلفن / اسکایپ
 • ارائه گواهینامه جایزه و یا نتایج آزمون انگلیسی (IELTS / TOEFL)

اعلام نتایج

کارکنان پذیرش  طی دو هفته پس از تکمیل مراحل پذیرش، به شما در مورد تصمیم مدرسه اطلاع خواهند داد. اگر شما مورد قبول بادول باشید، باید مبلغ کامل را پرداخت کنید تا به عنوان یک دانش آموز جدید ثبت نام کنید. اگر یک دانش آموز مطابق معیار پذیرش باشید، اما امکان حضور به صورت فوری را در محل نداشته باشید شما را  در لیست انتظار قرار می دهند. دانشجویان خارجی باید برای ویزای مناسب درخواست کنند.

"شرکت آسمان آبی با داشتن تیمی مجرب و سابقه ای درخشان در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی برای بهترین مدارس ،کالج ها و دانشگاه ها در کانادا و دیگر کشور ها  به شما راحت‌ترین راه را پیشنهاد می دهد و برای آسانتر شدن کارهای خود برای تحصیل در کانادا با ما در ارتباط باشید تا به شما بهترین ها را پیشنهاد دهیم."

سوالات متداول

چه زمانی باید درخواست پذیرش را ارسال کنیم و چقدر طول می کشد تا بدانیم مورد تایید هستیم ؟

بادول ترم های درسی برای پاییز (سپتامبر)، زمستان (ژانویه) و بهار (آوریل) را می پذیرد. درخواست برای این ترم ها باید در اسرع وقت ارائه شود و باید از چهار ماه قبل از هر دوره اقدام فرمایید زیرا محدودیت در پذیرش در هر ترم وجود دارد. کارکنان پذیرش ظرف دو هفته پس از تکمیل مراحل پذیرش، تصمیم مدرسه را به متقاضیان مربوط اعلام خواهند کرد.

آیا شما بورس تحصیلی یا کمک مالی ارائه می دهید؟

دانشجویان فعلی واجد شرایط دریافت بورس تحصیلی هستند .متاسفانه بادول برنامه‌ی کمک مالی به دانشجویان جدید الورود ارائه نمی‌دهد.

سال تحصیلی بادول چگونه شکل گرفته است؟

در سیستم سه ماهه اجرا می شود: دوره پاییز (سپتامبر - دسامبر)، دوره زمستان (ژانویه تا اواسط آوریل) و تابستان (اواخر آوریل - جولای). دانش آموزان می توانند برای شروع تحصیل در هر دوره درخواست دهند. هر دوره یک ترم است. برای تاریخ های مهم لطفا به تقویم مدرسه مراجعه کنید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question