مدرسه دخترانه برنکسام هال (Branksome Hall School) یکی از بهترین موسسه‌های آموزشی شهر تورنتو برای تحصیل در کانادا محسوب می‌شود. این مدرسه به صورت مستقل مدیریت شده و دوره‌های آموزشی تخصصی از مهد کودک تا سال آخر دبیرستان در کانادا دارد. همچنین دانش آموزان خارجی می‌توانند با ورود به مدرسه و اتمام دوره‌های لازم به مدرک لیسانس در کانادا نیز دست پیدا کنند. مشخصات کلی مدرسه نیز به شرح زیر است.

 

تیم مدیریتی مدرسه تلاش خود را می‌کند تا در چارچوب نظام آموزشی کانادا دوره‌های آموزشی منحصر به فردی را برگزار نماید. به همین در تعلیم و تربیت دختران دلبندتان نکات ریزی را در نظر گرفته تا از آن‌ها یک شخصیت قوی بسازد. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با جزئیات برگزاری دوره‌های مدرسه، امکانات و سایر شرایط ثبت نام آشنا کنیم.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

مدرسه تمام سال‌های آموزشی را برای دانش آموزان دختر پوشش می‌دهد. به طوری یک دانش آموز می‌تواند از مهد کودک تا سال آخر دبیرستان را در مدرسه برنکسام هال بگذراند. البته هر یک از سال‌های تحصیلی با ویژگی‌ها و آموزش‌های خاصی می‌شوند. در این بخش ابتدایی مطلب قصد داریم دوره‌های تحصیلی مدرسه را برای شما معرفی کنیم.

 

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

مهد کودک تا پایه ششم مدرسه دخترانه برنکسام هال

سال‌های مهد کودک تا پایه ششم سال‌های تحصیلی اصلی در سیستم آموزشی کشور کانادا محسوب می‌شوند. مدرسه دخترانه برنکسام هال ( Branksome hall ) این دوره را بر اساس تحقیقات جهانی و آخرین متدهای تربیتی و آموزشی برگزار می‌کنند.  مفاهیم آموزشی، مهارت‌های فردی، دانش، نگرش و عمل پنج عنصر اصلی در آموزش‌های این مقطع تحصیلی هستند. همچنین دوره آموزشی به گونه‌ای طراحی شده تا کودکان از یاد گرفتن مطالب و حضور در مدرسه لذت ببرند.

 

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

دوره متوسطه اول ( سال‌های هفتم تا دهم ) مدرسه دخترانه برنکسام هال

برنامه تحصیلی متوسطه اول برای دانش آموزان نوجوانی است که می‌خواهند سال‌های هفتم تا دهم مدرسه را بگذرانند. این دوره تحصیلی دانش آموزان را درگیر برنامه‌های آموزشی علمی و هنری می‌کند تا بتوانند آمادگی مناسبی برای تحصیل در رشته مختلف داشته باشند. اساتید در این بازه به دانش آموزان می‌آموزند که چگونه مطالب گوناگون را یاد بگیرند یا حتی در شرایط خاص چه واکنشی از خود نشان دهند. بدیهی است با چنین آموزش‌هایی دانش آموزان عملکرد بهتری در پایه‌های بالاتر دارند.

 

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

برنامه آموزشی برای دریافت دیپلم و لیسانس بین المللی

مدرسه دخترانه برنکسام هال ( Branksome hall ) برای سال یازدهم و دوازدهم یک دوره آموزشی تخصصی رو تدارک دیده است. این دوره آموزشی روی افزایش مهارت‌ها و دانش علمی دانش آموزان تمرکز دارد. همچنین در انتها به دانش آموزان مدرک معتبری داده می‌شود که بلیط ورود به دانشگاه‌های برتر کانادا خواهد بود. مدرسه نیز برای تعلیم و تربیت بهتر در این دوره سایر فعالیت‌های هنری و ورزشی را نیز جزو برنامه آموزشی قرار داده است.

 

هنر در مدرسه دخترانه برنکسام هال

کلاس‌های هنری و ورزشی مدرسه دخترانه برنکسام هال

دانش آموزانی که به یک رشته هنری یا ورزشی خاص علاقه دارند، می‌تواند هنگام تحصیل نیز آن‌ها را ادامه دهند. همچنین فعالیت‌های ورزشی و هنری نیز جزو برنامه‌های ثابت مدرسه بوده و امتیاز بزرگی برای دانش آموزان محسوب می‌شوند. به عنوان مثال مسابقات ورزشی مختلفی در طول سال تحصیلی برگزار شده و دانش آموزان هنرمند هنر خود را برای سایر دانش آموزان به نمایش می‌گذارند.

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه دخترانه برنکسام هال

مدرسه برنکسام هال امکانات بسیار متنوعی را برای دانش آموزان قرار داده تا بتواند کیفیت آموزشی و آرامش روحی آن‌ها را به بیشترین میزان ممکن برساند. در این بخش از مطلب قصد داریم امکانات مختلف مدرسه را برای شما معرفی کنیم.

 

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

سالن غذاخوری و خوابگاه مدرسه دخترانه برنکسام هال

دانش آموزان برای تغذیه می‌توانند به سالن غذاخوری مدرسه بروند. در سالن غذاخوری مدرسه انواع غذاهای اصلی، میان وعده‌ها، تنقلات و میوه‌ها وجود دارد. دانش آموزان با پرداخت هزینه سالانه می‌توانند از سالن غذاخوری طی دوره تحصیلی استفاده کنند. دانش آموزان خوابگاه مدرسه نیز می‌توانند در صورت نیاز غذا را به اتاق خود ببرند. خوابگاه‌های مدرسه نیز گروهی است و امکانات لازم برای صرف غذا را دارد.

 

دوره‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

کلاس‌های درس مجهز مدرسه دخترانه برنکسام هال

در کلاس‌های درس مدرسه دخترانه برنکسام هال (Branksome hall) امکاناتی وجود دارد که برای اساتید و دانش آموزان مفید هستند. اساتید با استفاده از این امکانات اجرای متدهای آموزشی جدید ساده شده و دانش آموزان می‌توانند از نرم افزارها و فیلم‌های آموزشی بهره‌مند شوند.

 

تجهیزات ورزشی مدرسه دخترانه برنکسام هال

 

تجهیزات ورزشی مدرسه دخترانه برنکسام هال

در ساختمان اصلی مدرسه برنکسام هال (Branksome hall) و محوطه اطراف آن امکانات ورزشی مختلفی وجود دارد که از تمامی تجهیزات لازم برخوردار هستند. دانش آموزان مدرسه با حضور در کلاب‌های ورزشی می‌توانند به امکانات مختلف دسترسی داشته باشند.

 

 

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

مدرسه دارای مدیریت و فعالیت خصوصی است و شهریه و هزینه‌های جانبی نسبتا زیادی دارد. همچنین هزینه دقیق سالانه پس از انتخاب دروس و فعالیت‌های جانبی توسط دانش آموزان مشخص خواهد شد. البته برای ثبت نام اولیه هزینه 10 دلاری باید پرداخت شود.

 

هزینه‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

بورسیه‌های مدرسه دخترانه برنکسام هال

والدین دانش آموزان سال هفتم تا دوازدهم که توانایی پرداخت شهریه را ندارند، می‌توانند از کمک هزینه مالی مدرسه کمک بگیرند. در این بورسیه تحصیلی اگر شرایط مالی نامناسب خانواده و سوابق تحصیلی عالی دانش آموز اثبات شود، کمک هزینه مالی روی تمامی فاکتورهای مالی اعمال خواهد شد.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه دخترانه برنکسام هال

دانش آموزان برای ثبت نام در مدرسه باید ژانویه هر سال اقدامات لازم جهت دریافت بورسیه را انجام دهند. سپس با ورود به سایت رسمی مدرسه می‌توان مدارک ترجمه شده و سایر فرم‌های مربوطه را پر کرد. مشاورین سایت بلو اسکای نیز شما را در انجام این کار راهنمایی خواهند کرد.

 

شرایط ثبت نام براکسام هال

سوالات متداول

هزینه ثبت نام اولیه چقدر است؟

حدود 10 دلار کانادا

 

آیا دانش آموزان دوره اصلی و مهد کودک بورسیه دارند؟

خیر به این دوره تحصیلی بورسیه یا کمک مالی تعلق نمی‌گیرد.

 

آیا خوابگاه استانداردهای لازم برای زندگی را دارد؟

بله، دانش آموزان خوابگاه به بهترین امکانات رفاهی دسترسی خواهند داشت.

 

هزینه خوابگاه به چه صورتی دریافت می‌شود؟

والدین هزینه اقامت فرزندان خود در خوابگاه را باید به صورت سالانه بپردازند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question