مدرسه پسرانه کرسنت (Crescent School) از سال ۱۹۱۳ میلادی تاسیس شده و یکی از بهترین موسسات آموزشی شهر تورنتو برای تحصیل در کانادا محسوب می‌شود. این مدرسه به صورت تخصصی در برگزاری دوره‌های سوم تا دوازدهم مدارس رسمی کشور کانادا فعالیت می‌کند. به همین دلیل دارای برنامه آموزشی مشخصی است که می‌توان در سایر این کشور پیدا کرد. اما تیم آموزشی و مدیریتی مدرسه تمام تلاش خود را می‌کند تا دانش آموزان به بهترین امکانات و کیفیت آموزشی دست یابند. همچنین سایر اطلاعاتی را که باید درباره این مدرسه بدانید را به صورت خلاصه آورده‌ایم:

 

به طور کلی دوره‌های مدرسه با توجه به رده سنی دانش آموزان و پایه تحصیلی آن‌ها برگزار می‌شود. همچنین هزینه‌های مختلفی از اولیای دانش آموزان بابت خدمات مختلف دریافت خواهد شد. در ادامه مطلب قصد داریم شما را بیشتر با جزئیات دوره‌ها، امکانات و هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا و این مدرسه آشنا کنیم.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه پسرانه کرسنت

مدرسه برای هر یک از رده‌های سنی دوره‌های ویژه‌ای را قرار داده که همگی مزایا و ویژگی‌های مخصوص خود را دارند. همچنین دانش آموزان باید با توجه به برخی از شرایط و ضوابط در این دوره‌ها ثبت نام نمایند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با جزئیات دوره‌های تحصیلی مدرسه آشنا کنیم.

 

دوره‌های مدرسه پسرانه کرسنت

 

برنامه ویژه سال‌های سوم تا ششم مدرسه پسرانه کرسنت

دوره مدرسه ابتدایی یا همان Lower School ویژه جوان‌ترین پسرانی است که قصد دارند تحصیلات خود را در مدرسه پسرانه کرسنت ( Crescent ) شروع کنند. در این مقطع تحصیلی دانش آموزان چهار پایه سوم، چهارم، پنجم و ششم را می‌گذارنند. در این دوره تمرکز معلمان روی مهارت‌های فردی دانش آموزان است تا بتوانند از پسران جوان مردانی با شخصیت کامل بسازند. البته که سایر فعالیت‌های درسی و ورزشی مورد نیاز در این دوره آموزشی مدرسه وجود دارد.

 

دوره‌های مدرسه پسرانه کرسنت

 

دوره آموزشی میانی ( سال‌های هفتم و هشتم ) مدرسه کرسنت

پسران 13 و 14 ساله که در دوره حساس نوجوانی و بلوغ قرار دارند، به صورت ویژه در برنامه آموزشی Middle School تعلیم می‌بینند. در این دوره آموزشی پلن آموزشی درسی برنامه‌ریزی شده وجود دارد تا دانش آموزان برای تحصیل در مقطع دبیرستان آماده شوند. همچنین برخی از کورس‌های آموزشی جانبی برای پیدایش استعدادهای پنهان نوجوانان برگزار خواهد شد.

دوره‌های مدرسه پسرانه کرسنت

 

کورس تخصصی دبیرستان ( سال‌های نهم تا دوازدهم ) کرسنت

بدون شک سال‌های نهم تا دوازدهم مهم‌ترین پایه‌های تحصیلی سیستم آموزشی کشور و دبیرستان در کانادا هستند. در این دوره‌ها دانش آموزان برخی از دروس پایه و اصلی را آموزش می‌بینند. همچنین مطالب هر یک از دروس در پایه بالاتر کامل‌تر می‌شود. با این روند آموزشی نیز پسران مدرسه پسرانه کرسنت ( Crescent ) آمادگی خوبی برای ورود به بهترین دانشگاه‌های کانادا خواهند داشت.

 

دبیرستان کرسنت

 

آموزش‌های جانبی مدرسه پسرانه کرسنت

دانش آموزان مدرسه کرسنت در حین تحصیل خود غرق در مطالب درسی نخواهند شد. بلکه دانش آموزان می‌توانند مهارت‌های اجتماعی و فردی ارزشمندی را از طریق مدرسه و مربیان دلسوز خود یاد بگیرند. به عنوان مثال تیم خاصی در مدرسه مشغول به فعالیت هستند که به صورت متمرکز روی نیازهای احساسی دانش آموزان فعالیت دارند.

 

دبیرستان کرسنت

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه پسرانه کرسنت

بدون شک دانش آموزان پسر حین تحصیل در مدرسه هیچگونه کمبود امکاناتی را حس نخواهند کرد. این امتیاز بزرگ را دانش آموزان مدیون مدیریت مدرسه هستند که با تصمیم گیری درست این امکانات را در نظر گرفته است. البته توجه داشته باشید که مدرسه دارای خوابگاه رسمی و شخصی نیست و دانش آموزان خارجی باید برای اقامت از راه دیگری استفاده کنند.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه پسرانه کرسنت

 

سالن غذاخوری مدرسه پسرانه کرسنت

سالن غذاخوری بهترین جایی است که پسران دلبندتان می‌توانند برای صرف غذا انتخاب کنند. در این سالن غذاخوری روزانه سه مدل سوپ به عنوان پیش غذا طبخ می‌شود. همچنین بار سالاد، بار ساندویچ و انواع میوه‌ها در دسترس دانش آموزان خواهد بود.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه پسرانه کرسنت

 

کلاس‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز مدرسه پسرانه کرسنت

در کلاس‌های درس مدرسه امکانات مختلفی وجود دارد که می‌تواند روی افزایش کیفیت آموزشی تاثیر مثبتی بگذارد. به عنوان مثال در تمامی کلاس‌های درس امکانات هوشمند برای اجرای فیلم‌ها و نرم افزارهای آموزشی وجود دارد. همچنین دانش آموزان می‌توانند برای انجام تمرینات آموزشی عملی به آزمایشگاه‌های مجهز مدرسه بروند.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه پسرانه کرسنت

 

امکانات ورزشی مناسب مدرسه پسرانه کرسنت

پسران ورزشکار شما می‌توانند هنگام تحصیل  در مدرسه پسرانه کرسنت ( Crescent ) به ورزش مورد علاقه خود بپردازند. در مدرسه امکانات زیادی برای انجام ورزش‌های گوناگون وجود دارد و هر ساله مسابقات در رشته‌های ورزشی مختلف نیز برگزار می‌شود.

 

 امکانات ورزشی مدرسه پسرانه کرسنت

 

محیط آموزشی استاندارد مدرسه پسرانه کرسنت

بدون شک مدرسه بهترین محیط آموزشی را برای دانش آموزان تدارک دیده است. در این محیط استاندارد دانش آموزان می‌توانند کلیه تمرکز خود را روی یادگیری دروس خود بگذارند، بدون اینکه هیچ عاملی باعث کاهش تمرکز یا ناراحتی آن‌ها شود.

 

 امکانات مدرسه پسرانه کرسنت

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه پسرانه کرسنت

شهریه‌ای که دانش آموزان بابت هر سال تحصیلی در این مدرسه می‌پردازند، حدود 36000 دلار کانادا است. همچنین این مبلغ برای کلیه دوره‌های تحصیلی به صورت یکسان دریافت می‌شود. البته برای سایر امکانات و دوره‌های جانبی هزینه جداگانه‌ای از دانش آموزان دریافت خواهد شد.

 

هزثنه مدرسه پسرانه کرسنت

 

بورسیه‌های مدرسه پسرانه کرسنت

مدرسه کرسنت هر ساله برای پسران شما حدود 1.2 میلیون دلار کمک هزینه آموزشی در نظر گرفته است. این بودجه کلی بین سال‌های مختلف تقسیم شده و به دانش آموزان دارای شرایط لازم تعلق می‌گیرد. البته که دریافت بورسیه به وضعیت تحصیلی دانش آموز بستگی دارد.

 

بورسیه تحصیلی مدرسه پسرانه کرسنت

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه پسرانه کرسنت

جهت ثبت نام در مدرسه باید وارد سایت رسمی آن شوید و به قسمت درخواست پذیرش مراجعه نمایید. در این قسمت باید مدارکی مانند پاسپورت، ریز نمرات و پرونده پزشکی دانش آموز را آپلود نمایید. تیم مشاورین بلو اسکای نیز شما را در انجام این کار راهنمایی خواهند کرد.

 

شرایط تحصیل مدرسه کرسنت

سوالات متداول

آیا کلاس‌های جانبی آنلاین هزینه زیادی دارند؟

هزینه ثبت نام هر یک برنامه‌های جانبی بین 200 تا 400 دلار کانادا است.

 

دانش آموزان برای اقامت هنگام تحصیل باید چه اقداماتی را انجام دهند؟

اقامت دانش آموزان با توجه به سن قانونی دارای شرایط خاصی است. برای کسب اطلاعات بیشتر با تیم مشاوران تماس بگیرید.

 

چرا باید از این مدرسه برای تحصیل فرزندم استفاده کنم؟

یک قرن کار موفق مدرسه پسرانه کرسنت جای شکی بابت کیفیت آموزشی این موسسه باقی نمی‌گذارد.

 

آیا بابت تغذیه نیز باید هزینه جداگانه بپردازیم؟

خیر، هزینه سالن غذاخوری با شهریه سالانه مدرسه ادغام شده است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question