۲۴ مدرسه ابتدایی و هفت مدرسه متوسطه بخش آموزش پرورش دلتا محیط‌های یادگیری امن، متنوع از نظر فرهنگی و آکادمیک را فراهم می‌کنند. مدرسه دلتا برای تأمین نیازهای منحصر به فرد یادگیری فرزندان شما که رهبران فردا هستند، برنامه‌های متنوعی را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد و دانش آموزان را درگیر تجربیات آموزشی جدید و کاربردی می‌کند. در مدرسه دلتا از طریق آموزش صحیح به محصلین آنها را با مسئولیت‌های اجتماعی، فردی و محیطی آشنا می‌کنند و دانش آموزان در جهت آماده شدن برای زندگی در دنیای واقعی آماده می‌شوند.

با رتبه بندی بالا در نظرسنجی رضایت دانش آموزان و والدین، این مدرسه دائماً تلاش می‌کند ارزش واقعی را در آموزش ایجاد کند. نرخ فارغ التحصیلی در دلتا در بالاترین سطح در بریتیش کلمبیا است و دانش آموزان در آن به طور مداوم در بالاترین رتبه‌های آزمون‌های علمی کانادا قرار دارند. همه این موفقیت‌ها نه تنها به خاطر تعهد و حمایت والدین و جامعه بلکه به خاطر فداکاری و سخت کوشی معلمان و کارکنان این مدرسه است.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه دلتا

در این مدرسه برای هر پایه و رشته، برنامه‌های مدونی در نظر گرفته شده است. همچنین دوره‌های کارآموزی بسیار متنوع با محوریت کسب تجربیات کاربردی و گسترده‌تر کردنِ مهارت‌های دانش آموزان، در این مدرسه برقرار هستند. در این دوره‌ها دانش آموزان مهارت‌های ذیل را فرا خواهند گرفت:

 • در رشته‌ خود در محیط‌های شبیه سازی شده به کسب مهارت می‌پردازند و برای حرفه خود در آینده تجربه کسب می‌کنند.
 • به سطح ایده‌آلی از اعتماد به نفس در رشته تحصیلی خود خواهند رسید.
 • به طور عملی هر آنچه را که در مدرسه یاد گرفته‌اند، پیاده سازی می‌کنند.
 • برای ادامه تحصیل در رشته خود یا هر رشته دیگری مشتاق‌تر خواهند شد.
 • می توانند به راحتی پس از فارغ التحصیل شدن به کسب درآمد از طریق تحصیلات خود بپردازند.

در کنار دوره‌های کارآموزی، برای هر سه پایه تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان در کانادا، برنامه‌های ذیل ارائه شده‌اند.

 

برنامه‌های تحصیلی دوره دبستان

برنامه‌های ابتدایی مدرسه دلتا فرصت‌های عالی آموزشی و فوق برنامه را ارائه می‌دهد که در آن دانش آموزان می‌توانند با دانش آموزان کانادایی و بین المللی همراه شوند، دوست شوند و تجربیات جدیدی کسب کنند. این برنامه‌ها شامل:

 • شرکت کردن در مسابقات ورزشی در رشته‌های دو و میدانی، بسکتبال، فوتبال، والیبال
 • تشکیل دادن بندهای موسیقی و شرکت کردن در گروه کُر (برای دانش آموزان مقاطع 6 و 7)
 • شرکت کردن در برنامه‌های آموزشی که در خارج از مدرسه در کمپ‌های آموزشی اجرا می‌شوند

دوره های مدرسه دلتا

 

برنامه تحصیلی دوره دبیرستان

دانش آموزان دبیرستانی ممکن است به مدت 5 ماه، یک سال یا بیشتر از آن در یک برنامه کاملاً یکپارچه با دانش آموزان کانادایی تحصیل کنند. برنامه‌های ESL برای پشتیبانی از نیازهای دانشجویان بین المللی در همه مدارس موجود است. به هر دانش آموز یک مشاور آموزشی با تجربه اختصاص داده می‌شوند تا در انتخاب رشته، تدوین برنامه فارغ التحصیلی و پشتیبانی شخصی روزانه به آنها کمک کنند.

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات

یکی از امکانات بسیار ویژه‌ای که این مدرسه به داشتن آن می‌بالد، امکان استفاده از برنامه میزبانی Homestay است. در این روش، دانش آموزان در طول مدت تحصیل خود در خانه خانواده‌هایی که صلاحیت آنها قبلا بررسی شده است، سکونت پیدا می‌کنند. یعنی دانش آموز را بعنوان یکی از اعضای جدید خانواده خود می‌پذیرند و دانش آموز می‌تواند پس از مدرسه در خانه آنها زندگی کند.

اما برای هاست شدن (میزبانی کردن از دانش آموزان)، خانواده‌ها‌ باید چندین شرط را داشته باشند که از مهم‌ترین آنها می‌توان به داشتن یک اتاق اضافه در خانه، عدم سوپیشینه همه اعضای خانواده و صحبت کردن به زبان انگلیسی در خانه اشاره کرد.

امکانات مدرسه دلتا

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه دلتا

یکی از نگرانی های دانش‌آموزان بین‌المللی هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا است. هزینه تحصیل در این مدرسه را می‌توانید هم به صورت یک جا و هم به صورت قسط بندی شده پرداخت کنید و از این بابت، مدرسه هیچگونه سختگیری بابت پرداخت هزینه تحصیل دانش آموز نخواهد داشت.

 

هزینه تحصیل در دوره دبستان

همانطور که گفتیم پرداخت هزینه به صورت یکجا و قسطی مقدور است. هزینه تحصیل دانش آموزان پایه دبستان در مدرسه دلتا به شرح ذیل است.

 • برنامه اول: پرداخت هزینه به صورت یکجا که تا 15 آگوست میسر است. 6000 دلار کانادا
 • برنامه دوم: پرداخت هزینه در سه قسط که باید تا قبل از 15 آگوست، 15 نوامبر و 15 فوریه پرداخت شوند.             هر قسط 2000 دلار کانادا
 • برنامه سوم: پرداخت هزینه به صورت ماهیانه (در 9 ماه) که از آگوست تا آوریل است.             هر قسط 667 دلار کانادا

هزینه های تحصیل در مدرسه دلتا

هزینه تحصیل در دوره راهنمایی

هزینه تحصیل در پایه راهنمایی در مدرسه دلتا به شرح ذیل است:

 • برنامه اول: پرداخت هزینه به صورت یکجا که تا 15 آگوست میسر است. 11،140 دلار کانادا
 • برنامه دوم: پرداخت هزینه در سه قسط که باید تا قبل از 15 آگوست، 15 نوامبر و 15 فوریه پرداخت شوند.                                                             هر قسط 3،714 دلار کانادا
 • برنامه سوم: پرداخت هزینه به صورت ماهیانه (در 9 ماه) که از آگوست تا آوریل است.             هر قسط 1،238 دلار کانادا

 

هزینه تحصیل در دوره دبیرستان

هزینه‌های تحصیل در پایه دبیرستان این مدرسه نیز به قرار ذیل هستند:

 • برنامه اول: پرداخت هزینه به صورت یکجا که تا 15 آگوست میسر است. 11،140 دلار کانادا

دوره های مدرسه دلتا

بورسیه‌های مدرسه

مدرسه دلتای برای رفاه حال خانواده‌ها، برنامه‌های ویژه کمک هزینه‌ای در نظر گرفته است و خانواده‌هایی که می‌خواهند از این کمک هزینه‌ها بهره‌مند شوند، باید درخواست خود را به صورت آنلاین به مدیران مدرسه ارسال کنند. در صورت موافقت کردن مدیران، کمک هزینه‌ای که مبلغ آن بسته به پایه تحصیلی متفاوت است، پرداخت خواهد شد.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه دلتا

ثبت نام اولیه در این مدرسه، به صورت آنلاین است و والدین ابتدا باید فرم‌های مربوط به پایه تحصیلی فرزند خود را به درستی پر کنند و در صورت توافق کردن با درخواست آنها، باید مراحل بعدی را به ترتیب انجام دهند.

دانش آموزان بین المللی مدرسه دلتا

سوالات متداول

آیا امکان نام نویسی دانش آموزان خارجی در این مدرسه امکان پذیر است؟

هر دانش آموز خارجی که از طرق قانونی وارد خاک کشور کانادا شده باشد و مدارک مورد نیاز مدرسه در اختیار داشته باشد، می‌تواند در این مدرسه ثبت نام شود.

آیا کلاس‌های تابستانی در این مدرسه برگزار می‌شوند؟

بله. کمپ‌های آموزشی تابستانی در این مدرسه از ماه جولای تا 20 سپتامبر برگزار می‌شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question