بدون شک یکی از بهترین مدارس بین المللی که در شهر آنتاریو کشور کانادا فعالیت دارد، مدرسه بین المللی فورت اریه (Fort Erie International Academy) است. این مدرسه در خیابان اصلی ۴۷۴ آنتاریو واقع شده و دارای یک ساختمان اصلی در منطقه‌ای سرسبز می‌باشد. به همین دلیل فضای کلی مدرسه به شدت زیبا شده و روی روحیه دانش آموزان تاثیر مثبتی می‌گذارد. همچنین سایر اطلاعات مهمی که باید بدانید را به صورت خلاصه در ابتدای مطلب برای شما قرار داده‌ایم:

 

دوره‌های مدرسه برای تحصیل در کانادا به گونه‌ای طراحی شده تا تمامی دانش آموزان خارجی و کانادایی بتوانند به بهترین کیفیت آموزشی دسترسی داشته باشند. همچنین مدرسه امکانات مختلفی را برای دانش آموزان در نظر گرفته است. در ادامه مطلب به امکانات، جزئیات دوره‌ها، هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا و شرایط ثبت نام در این مدرسه می‌پردازیم.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه بین المللی فورت اریه

به طور کلی تیم آموزشی مدرسه دو پایه تحصیلی اصلی را برای دانش آموزان در نظر گرفته است. دانش آموزان می‌توانند برای تحصیل در دوره راهنمایی ( متوسطه دور اول یا همان School در سیستم آموزشی کانادا ) و دبیرستان در کانادا ( High School ) این مدرسه را انتخاب نمایند. همچنین دوره آموزشی خاصی برای دانش آموزان جهت بهبود وضعیت تحصیلی برگزار می‌شود.

 

دوره های مدرسه بین المللی فورت اریه

 

دوره آموزشی مخصوص سال‌های ششم تا هشتم فورت اریه

دانش آموزانیی که بین 12 تا 15 سال سن دارند، وارد دوره تحصیلی متوسطه دوره اول مدرسه فورت ارائه می‌شوند. در این دوره دروس اصلی مانند ریاضیات، علوم، اقتصاد و سیستم‌های ارتباطی و کامپیوتری به دانش آموزان تدریس خواهند شد. همچنین تعداد دانش آموزان در هر کلاس حدود 6 تا 15 نفر می‌باشد تا اساتید نظارت بهتری روی دانش آموزان داشته باشند.

 

دوره های مدرسه بین المللی فورت اریه

 

دوره آموزشی دبیرستان ( سال نهم تا دوازدهم ) فورت اریه

دانش آموزان پس از اینکه دوره متوسطه اول را به پایان می‌رسانند، باید به مقطع مهم دبیرستان وارد شوند. از آنجایی که دانش آموزان بعد دوره دبیرستان به کالج یا دانشگاه ورود پیدا می‌کنند، اولیای آن‌ها حساسیت زیادی برای نحوه تحصیلشان در این مقطع دارند. مدرسه بین المللی فورت ارائه ( Fort Erie International Academy ) یکی از بهترین مدارس کانادا در برگزاری این مقطع می‌باشد.

 

دوره های مدرسه بین المللی فورت اریه

 

آموزش زبان مدرسه بین المللی فورت اریه

یکی از بهترین دوره‌های مدرسه که بیشتر دانش آموزان بین المللی مدرسه را هدف گرفته است، دوره آموزش زبان می‌باشد. دانش آموزان در این دوره زبان‌هایی مانند انگلیسی، فرانسوی و ماندارین را یاد می‌گیرند. همچنین دوره آموزشی تخصصی آزمون آیلتس توسط مدرسه برگزار شده که امتیاز بزرگی برای دانش آموزان خارجی محسوب می‌شود.

 

دوره های مدرسه بین المللی فورت اریه

 

کلاس‌های هنری مدرسه بین المللی فورت اریه

 دانش آموزانی که به رشته‌های موسیقی مختلف مانند موسیقی، نقاشی، تئاتر و... علاقه دارند، می‌توانند در کلاس‌های فوق برنامه هنری شرکت کنند. البته در برخی از پایه‌های تحصیلی دانش آموزان باید این دروس را به طور اجباری بگذرانند.

 

دوره های مدرسه بین المللی فورت اریه

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

تیم مدیریتی مدرسه در قسمت‌های آموزشی و رفاهی مدرسه امکاناتی را در نظر گرفته تا دانش آموزان دوره تحصیلی خود را بدون هیچ دغدغه‌ای بگذرانند. برای مثال دانش آموزان خارجی می‌توانند در ساختمان شش طبقه خوابگاه با 1500 نفر ظرفیت اقامت داشته باشند. در ادامه این بخش از مطلب شما را بیشتر با امکانات مدرسه آشنا خواهیم کرد.

 

امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

 

کلاس‌ها و آزمایشگاه‌های پیشرفته مدرسه بین المللی فورت اریه

در کلاس‌های درس مدرسه بین المللی فورت اریه ( Fort Erie International Academy ) امکاناتی مانند پروژکتور و تخته هوشمند وجود دارد. دانش آموزان و اساتید با استفاده از این امکانات می‌توانند به بهترین متدهای آموزشی دسترسی داشته باشند. همچنین آزمایشگاه‌های مجهز مدرسه مکان خوبی برای آموزش‌های عملی خواهد بود.

 

امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

 

امکانات ورزشی مدرسه بین المللی فورت اریه

دانش آموزانی که به رشته‌های ورزشی مختلف علاقه دارند، با ورود به مدرسه نیاز نیست که علایق سودمند خود را کنار بگذارند. بلکه در مدرسه امکانات ورزشی خوبی وجود دارد که دانش آموزان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. زمین بازی بسکتبال و سالن بدنسازی از اصلی‌ترین امکانات ورزشی مدرسه هستند و حتی تیم هاکی رو یخ فورت اریه افتخارات زیادی کسب کرده است.

 

امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

 

سالن غذاخوری مدرسه بین المللی فورت اریه

سالن غذاخوری که در ساختمان اصلی مدرسه طراحی شده، بهترین انتخاب برای تغذیه دانش آموزان محسوب می‌شود. دانش آموزان با ورود به این سالن می‌توانند به انواع تنقلات و غذاهای اصلی دسترسی داشته باشند. همچنین تنوع بالا غذاها به پوشش ذائقه‌های غذایی مختلف کمک خواهد کرد.

 

امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

 

سالن همایش و محوطه مدرسه بین المللی فورت اریه

خوشبختانه محیط مدرسه به گونه‌ای طراحی شده تا دانش آموزان بتوانند رابطه دوستانه خوبی با یکدیگر داشته باشند. به عنوان مثال در سالن همایش مدرسه انواع مراسمات تفریحی و نمایش‌های هنری برگزار می‌شود. همچنین محوطه سرسبز مدرسه مکان خوبی برای گفت و گوی دانش آموزان خواهد بود.

 

امکانات مدرسه بین المللی فورت اریه

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه بین المللی فورت اریه

هزینه تحصیل در هر سال تحصیلی مدرسه حدود 30000 دلار کانادا است. همچنین برای سایر خدمات آموزشی مانند کلاس‌های فوق برنامه، ترانسفر فرودگاهی، کتاب‌های درسی، کلاس‌های ورزشی، سفرهای گروهی و... هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌شود که مجموعا حدود 27000 دلار می‌شود.

 

هزینه های تحصیل و زندکی مدرسه فورت اریه

 

بورسیه‌های مدرسه بین المللی فورت اریه

دانش آموزانی که دارای سوابق تحصیلی درخشانی هستند، می‌توانند از امتیازات خاص یا همان بورسیه تحصیلی استفاده کنند. البته میزان بورسیه تحصیلی مدرسه مشخص نیست و بعد از بررسی پرونده و سابقه تحصیلی دانش آموز اعلام می‌شود.

 

هزینه های تحصیل و زندکی مدرسه فورت اریه

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه بین المللی فورت اریه

دانش آموزان خارجی و بومی کانادا هر یک باید از روش خاصی برای ثبت نام در مدرسه بین المللی فورت اریه ( Fort Erie International Academy ) استفاده کنند. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در سایت رسمی مدرسه می‌توانید از تیم مشاوران آسمان آبی کمک بگیرید.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه بین المللی فورت اریه

سوالات متداول

آیا خوابگاه‌های مدرسه به صورت شخصی هستند؟

خیر، اتاق‌های خوابگاه 2، 3 و 4 نفره هستند.

 

برای ثبت نام دانش آموزان زیر 18 سال چه شرایطی وجود دارد؟

این دسته دانش آموزان باید قیم قانونی ساکن در خاک کانادا داشته باشند.

 

برای ثبت نام و بررسی پرونده آیا نیاز به واریز هزینه است؟

بله، در هنگام ثبت نام هزینه خاصی با توجه به مقطع تحصیلی دریافت می‌شود.

 

آیا مدرک مدرسه اعتبار کافی دارد؟

بله، بسیاری از دانش آموزان مدرسه هر ساله پس از فارغ التحصیلی وارد دانشگاه‌های معتبر می‌شوند. 

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question