مدرسه میس ادگار و میس کرامپ (Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School) یک موسسه آموزشی است که به صورت تخصصی برای دختران فعالیت می‌کند. خانم‌های ادگار و کرامپ در سال ۱۹۰۹ میلادی تصمیم گرفتند که یک مدرسه دخترانه را با کیفیت آموزشی بالا برای تحصیل در مونترال کانادا به وجود بیاورد. حال بیش از ۱ قرن است که مدیران جدید از آرمان‌های بنیانگذاران مدرسه پیروی کرده و هر ساله دوره‌های آموزشی ایده‌آلی را برای دختران در سنین مختلف برگزار می‌کنند. اطلاعات کلی مدرسه نیز به شرح زیر است:

 

دانش آموزان دختر کانادایی و خارجی که قصد تحصیل در کانادا را دارند، می‌توانند دوره‌های آموزشی خاصی را با توجه به رده سنی خود در مدرسه بگذرانند. همچنین کادر آموزشی و مدیریتی مجرب باعث شده تا دانش آموزان مدرسه هرساله به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با جزئیات برگزاری دوره‌ها و امکانات مدرسه آشنا کنیم.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

به طور کلی دوره‌های آموزشی این مدرسه به سه دسته کلی تقسیم می‌شود. دوره‌های اصلی با نام‌های تازه ورود، متوسطه و ارشد قابل شناسایی هستند. همچنین در هر یک از دوره‌ها دانش آموزان با توجه به رده سنی خود می‌توانند پایه تحصیلی مناسبی را انتخاب کنند. تیم آموزشی مدرسه نیز با به کار گرفتن آخرین متدهای تدریس سعی دارند که سطح علمی دانش آموزان را بالاتر ببرند.

 

 

دوره‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

 

دوره مهدکودک و ورودی جدید

دختران زیر پنج سال که هنوز وارد سیستم آموزش نشده‌اند، باید به دوره آموزشی جونیور یا تازه ورود مدرسه میس ادگار و میس کرامپ ( Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School ) راه پیدا کنند. در این دوره آموزشی دانش آموزان بین پایه‌های کودکستان و اول تا پنجم دبستان تقسیم می‌شوند. همچنین دروس خاص به همراه برخی از مهارت‌های اجتماعی ارزشمند را در این دوره یاد خواهند گرفت.

 

 

دوره‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

 

دوره متوسطه اول میس ادگار و میس کرامپ

پایه‌های ششم تا هشتم سیستم آموزشی کشور کانادا جزو دوره متوسطه این مدرسه دخترانه است. نحوه آموزش در این دوره تحصیلی  از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ زیرا دانش آموزان در مقطع بعدی به دوره مهم دبیرستان در کانادا وارد خواهند شد. به همین دلیل آموزش‌ها باید به گونه‌ای باشد که دختران مدرسه برای یادگیری به مشکلی بر نخورند.

 

برنامه آموزشی دبیرستان میس ادگار و میس کرامپ

 

برنامه آموزشی دبیرستان میس ادگار و میس کرامپ

دوره دبیرستان در مدرسه میس ادگار و میس کرامپ ( Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School ) با نام ارشد یا سنیور شناخته می‌شود. در این دوره دروس آموزشی از پیش تعیین شده طبق سیستم تحصیلی کانادا به دانش آموزان تدریس می‌شود. اما کیفیت آموزشی بالای مدرسه در این دوره باعث شده تا بیشتر دانش آموزان به راحتی بتوانند به دانشگاه راه پیدا کنند.

 

برنامه آموزشی دبیرستان میس ادگار و میس کرامپ

 

دوره مخصوص کارآفرینی میس ادگار و میس کرامپ

دوره مخصوص کارآفرینی در واقع یک برنامه آموزشی جانبی است که هر ساله در مدرسه برای سنین مختلف برگزار می‌شود. در این دوره آموزشی دانش آموزان می‌توانند بفهمند که به چه شغلی علاقه دارند و چگونه باید در این زمینه مشغول به فعالیت شوند.

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

اگر نسبت به وضعیت تحصیلی و رفاهی دختران خود در این مدرسه نگران هستید، باید هر چه سریع‌تر این افکار را از ذهنتان پاک کنید. مدرسه در تمامی بخش‌های خود دارای امکاناتی است که می‌تواند به دختران شما کمک کند تا یک دوره تحصیلی بی‌عیب و نقص را بگذرانند. البته تنها موردی که در مدرسه برای دختران موجود نیست مربوط به خوابگاه می‌شود.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

 

فضای مناسب برای ورزش میس ادگار و میس کرامپ

دانش آموزان مدرسه میس ادگار و میس کرامپ ( Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School ) در طول تحصیل خود می‌تواند به فعالیت‌های ورزشی نیز بپردازند. همچنین تمامی امکانات لازم مانند تجهیزات و سالن‌های مخصوص برای انجام این کار وجود دارد.

 

کلاس‌های درس استاندارد میس ادگار و میس کرامپ

 

کلاس‌های درس استاندارد میس ادگار و میس کرامپ

اول از همه باید بدانید که کلاس‌های درس مدرسه با تعداد دانش آموز کمتری تشکیل می‌شود تا اساتید کنترل بهتری روی آن‌ها داشته باشند. همچنین در تمامی کلاس‌ها از ترفندها و تجهیزاتی استفاده شده تا دیگر دانش آموزان در این فضای مهم مدرسه احساس خستگی نکنند.

 

آزمایشگاه‌های مجهز میس ادگار و میس کرامپ

آزمایشگاه‌های مجهز میس ادگار و میس کرامپ

ساختمان اصلی مدرسه دارای چند آزمایشگاه مجهز است که برای دانش آموزان فواید زیادی به همراه دارد. دانش آموزان با استفاده از این آزمایشگاه‌ها می‌توانند مفاهیم مهم علمی را به صورت عملی انجام دهند. با این اتفاق کیفیت یادگیری بالاتر رفته و مطالب دیرتر از ذهن دانش آموزان پاک می‌شود.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

 

سالن غذاخوری میس ادگار و میس کرامپ

سالن غذاخوری مدرسه به گونه‌ای طراحی شده که تمامی دانش آموزان بتوانند به غذای سالم دسترسی داشته باشند. تنوع غذا در سالن بسیار بالا بوده تا تمامی دختران با هر دائقه‌ای بتوانند از سالن استفاده کنند. همچنین دانش آموزان برای استراحت نیز می‌توانند به سالن بروند.

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

دانش آموزان مدرسه میس ادگار و میس کرامپ ( Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School ) با توجه به دوره تحصیلی خود باید هزینه مشخصی را بپردازند. همچنین برای برخی پایه‌ها شهریه یکسان بوده و بابت خدمات دیگر هزینه جداگانه دریافت می‌شود. ریز هزینه‌ها نیز به شرح زیر است:

  • دوره کودکستان تا پایه ششم یا همان ابتدا متوسطه، بین 19000 تا 22000 دلار
  • دوره متوسطه، حدود 20000 دلار
  • برنامه آموزشی ارشد یا دبیرستان، بین 20000 تا 21500 دلار کانادا

 

هزینه‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

 

بورسیه‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

دانش آموزان مدرسه که دارای سوابق تحصیلی درخشانی هستند، می‌توانند حداکثر 75 درصد از شهریه کل را به عنوان بورسیه تحصیلی در کانادا دریافت کنند. همچنین ناگفته نماند که میزان دقیق بورسیه تحصیلی و اعطا آن به دانش آموز تنها به نظر کمیته بورسیه مدرسه وابسته خواهد بود.

 

بورسیه‌های مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

دانش آموزان برای ثبت نام در مدرسه میس ادگار و میس کرامپ ( Miss Edgar’s and Miss Cramp’s School ) باید به سایت رسمی آن سر بزنند. در این سایت فرم‌های درخواست موجود بوده و دانش آموزان بعد از تکمیل کردن آن‌ها باید مدارک خود را نیز در سایت آپلود کنند.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه میس ادگار و میس کرامپ

سوالات متداول

برای اقامت فرزندم باید چه اقداماتی را انجام دهم؟

جهت اقامت باید قوانین مهاجرتی کودکان زیر سن قانونی را مطالعه کنید.

 

برای ثبت نام اولیه نیازی به واریز هزینه خاصی است؟

بله، هنگام دریافت مدارک مبالغ مشخصی باید واریز شوند.

 

آیا دانش آموزان باید لباس فرم در مدرسه به تن کنند؟

بله، استفاده از لباس فرم مدرسه برای تمامی دانش آموزان اجباری است.

 

زمان ثبت نام مدرسه چه ماهی از سال است؟

ددلاین یا فرصت ثبت نام مدرسه هر سال متفاوت است، برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه بلو اسکای تماس بگیرید.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question