یکی دیگر از مدارس تراز اول کشور کانادا، دبیرستان رویال کراون (Royal Crown) یا همان تاج سلطنتی نام دارد. این مدرسه در مرکز شهر تورنتو استان انتاریو واقع شده است و دسترسی بسیار خوبی به فرودگاه شهر، مراکز خرید، ایستگاه اتوبوس و مترو دارد. مدرسه رویال کراون به صورت خصوصی مدیریت می‌شود و پذیرای دانش آموزان سراسر جهان در مقاطع تحصیلی نهم تا دوازدهم می‌باشد.

دبیرستان تاج سلطنتی با ظرفیت نزدیک به ۵۰۰ نفر، تمامی امکانات جهت تحصیل دختران و پسران به صورت یک مدرسه شبانه روزی در کانادا را دارا است. اگر به دنبال یک دبیرستان بین المللی خصوصی برای تحصیل در کانادا هستید، مدرسه علمی سلطنتی کراون می‌تواند تمامی انتظارات شما را براورده سازد.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

خط مشی دبیرستان به این صورت است که بوسیله برنامه تحصیلی چالش برانگیزی که برای تمام دانش آموزان در نظر گرفته‌اند بتوانند نقاط قوت دانش آموزان را برجسته کنند و به آنها در بهبود نقاط ضعفشان کمک کنند.

 

دوره‌های مدرسه رویال کراون

 

در تک تک کلاس‌های درسی رویال کراون، چالش‌های بسیار متفاوتی در نظر گرفته شده‌اند. این چالش‌ها به دانش آموزان دبیرستانی کمک می‌کند تا مهارت‌های حل مسئله خود را سبک سنگین کنند، به گونه‌ای که در پایان دوره دبیرستان و آغاز دوره جدید زندگیشان، هیچ مشکلی در زندگی و تحصیلات عالی خود نداشته باشند.

 

 

دوره‌های مدرسه رویال کراون

 

در برنامه تحصیلی مقطع دبیرستان در کانادا دروسی ارائه می‌شوند که چندی از آنها ویژه دانش آموزان مدرسه رویال کراون می‌باشند:

 • هنرهای زیبا
 • جغرافیا
 • موسیقی
 • مطالعات فرهنگی
 • تاریخ
 • کامپیوتر و تکنولوژی
 • هنرهای دراماتیک و رقص
 • زبان انگلیسی
 • ریاضی
 • زبان فرانسه
 • تربیت بدنی

 

امکانات مدرسه رویال کراون

 

با توجه به سیستم آموزشی فوق العاده درخشان دبیرستان Royal Crown، همه فارغ التحصیلان این مدرسه موفق به اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه‌های جهان خواهند شد و این موضوع دبیرستان سلطنتی را به یک نمونه بی‌بدیل در شهر تورنتو تبدیل کرده است. تعداد بسیاری از دبیرستانی‌های این مدرسه هم توانسته‌اند بورسیه تحصیلی در کانادا (تحصیل کاملا رایگان در دانشگاه) از دانشگاه مورد نظرخودشان را دریافت کنند.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه رویال کراون

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه رویال کراون

این مدرسه برای بیش از 500 نفر دانش آموز دختر و پسر امکانات رفاهی بسیاری خوبی را تهیه کرده است. دو ساختمان مجزا برای اسکان دانش آموزان دختر و پسر به صورت جداگانه به همراه تمامی وسایل مورد نیاز از جمله اینترنت پرسرعت رایگان، رختشوی‌خانه مناسب، استخر سرپوشیده، سالن بدنسازی و غیره از جمله امکانات اولیه‌ای است که می‌توان نام برد.

 

ورزش در مدرسه رویال کراون

 

نگهبانان و کارمندان خوابگاه‌ها به صورت شبانه‌روزی در هفت روز هفته در دسترس دانش آموزان هستند، از این رو والدین دانش آموزان من باب امنیت مکان اسکان فرزاندانشان هیچگونه دغدغه‌ای نخواهند داشت. اتاق‌های خوابگاه به صورت دو نفره در نظر گرفته شده است و حمام و سرویس بهداشتی مخصوص به خودشان را دارا می‌باشند.

 

هزینه‌های مدرسه رویال کراون

 

همچنین دانش آموزان بین المللی و کانادایی که مایل هستند همراه یک خانواده محلی زندگی کنند و به عضوی از خانواده آنها تبدیل شوند، این امکان با توجه به صلاح‌دید مدیریت مدرسه وجود دارد. خانواده‌هایی که تمایل دارند از یک دانش آموز دیگر میزبانی کنند باید تمامی شرایط میزبانی را داشته باشند.

 

هزینه‌های مدرسه رویال کراون

 

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته این مدرسه، تهیه غذاهای بین المللی با بهترین کیفیت و مواد اولیه تازه می‌باشد. در این مدرسه به تغذیه دانش آموزان توجه ویژه‌ای کرده و آشپزهای ماهری در آشپزخانه این مدرسه به تهیه سه وعده غذایی اصلی مناسب برای دانش آموزان مشغول هستند.

 

امکانات مدرسه رویال کراون

 

مرکز بهداشت بسیار مجهزی با کادر درمان بسیار پرتجربه، 24 ساعته شبانه روز و هفت روز هفته آماده خدمت‌رسانی به دانش آموزان در حوادث ناگوار و مشاوره جهت رژیم‌های غذایی و داشتن یک زندگی سالم و شاداب می‌باشند.

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه رویال کراون

متاسفانه هزینه نهایی شهریه دوره‌های مختلف این مدرسه برای سال تحصیلی 2022-2023 از سوی مدیریت آن اعلام نشده است. اما برای محاسبه دقیق شهریه‌های مدارس خصوصی کشور کانادا سه فاکتور سن، نوع خوابگاه و مقطع تحصیلی دانش آموز دخیل هستند. هزینه شهریه برای سال تحصیلی 2021-2022 نزدیک به 45،000 دلار کانادا در نظر گرفته شده بود.

 • هزینه درخواست پذیرش (اپلای) : 300 دلار کانادا
 • هزینه یونیفرم: از 500 دلار کانادا
 • بیمه پزشکی: 650 دلار کانادا
 • ترانسفر از فرودگاه: 100 دلار کانادا
 • هزینه فعالیت‌های فوق برنامه: 300 دلار کانادا

هزینه‌های مدرسه رویال کراون

 

بورسیه‌های مدرسه رویال کراون

شما برای دریافت بورسیه کامل یا همان تحصیل بدون هزینه، باید تمامی مدارکی که نشان می‌دهد دانش آموز در یکی از رشته‌های هنری، ورزشی و یا آکادمیک (علمی) دارای مهارت‌ و استعداد خاصی است را برای مدیریت از طریق ایمیل ارسال کنید. همچنین آن دسته از دانش آموزانی که در طول تحصیل خود دارای رتبه علمی قابل قبولی می‌شوند، این مدرسه برای آنها هم امتیازات و تخفیفات بسیار خوبی در نظرگرفته است.

 

بورسیه‌های مدرسه رویال کراون

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه رویال کراون

به خاطر شیوع ویروس کرونا، تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی و آنلاین به انجام می‌رسد. برای ارسال مدارک اولیه جهت پذیرش فرزند خود باید از طریق ایمیل - تا قبل از شروع سال تحصیلی (ددلاین اواسط سپتامبر است) – با مدیریت مدرسه ارتباط داشته باشید.

پس از مورد قبول واقع شدن مدارک و پرداخت 300 دلار کانادا جهت بررسی مدارک آتی، یک آزمون راستی آزمایی (SSAT) از دانش آموز – به صورت آنلاین – اخذ خواهد شد و در پایان یک مصاحبه چند دقیقه‌ای با والدین و خود دانش آموز هم باید انجام گیرد.

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه رویال کراون

سوالات متداول

چند درصد از فارغ التحصیلان این مدرسه به دانشگاه مورد علاقه خودشان جذب می‌شوند؟

نرخ پذیرش در دانشگاه مورد نظر دانش آموزان در این مدرسه 100% است.

 

چند درصد از معلمین این مدرسه دارای مدرک دکتری هستند؟

نزدیک به 65% از معلمین شاغل در مدرسه رویال کراون دارای مدرک دکترا هستند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question