اگر به دنبال ادامه تحصیل در کانادا هستید، مدرسه وولف کریک اینترنشنال (Wolf Creek International) یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شماست. این مدرسه که در شهر لاکومب (Lacombe) استان آلبرتا (Alberta) کانادا واقع شده است، دسترسی منحصر به فردی به فرودگاه‌های کلگری و ادمینتون دارد و در فاصله چند کیلومتری پردیس این مدرسه، کوه‌های راکی و سه دریاچه طبیعی قرار دارد.

در کل می‌توان گفت هر آنچه که از یک مدرسه ایده‌آل انتظار می‌رود، این مرکز آموزشی همه آنها را داراست. در این مطلب از سایت بلو اسکای قصد داریم تا بیشتر در مورد این مدرسه با شما صحبت کنیم، پس با ما تا انتها همراه باشید.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

همانطور که گفتیم، این مدرسه پذیرای دانش آموزان کانادایی و بین المللی است. این مرکز دارای برنامه آموزشی بسیار مدونی است و به دانش آموزان این امکان داده می‌شود که در کنار تحصیل خود بتوانند از انرژی خود به نحو احسنت استفاده کنند. دوره‌های فوق برنامه که بیشتر حول محور آشنایی با تاریخ و فرهنگ کانادا است، شامل ماهیگیری، سورتمه سواری، اسب‌سواری و بقا در حیات وحش است.

برای آماده کردن دانش آموزان بین المللی که تازه به کانادا آمده‌اند یک دوره 2 تا 4 هفته‌ای در نظر گرفته شده است که در آن مبانی اولیه برخورد با محصلین جدید و همچنین آشنایی با پردیس مدرسه و معلمان به آنها ارائه می‌شوند. دوره‌های آموزشی مدرسه وولف کریک اینترنشنال در دو بخش بلند مدت و کوتاه مدت به دانش آموزان ارائه می‌شوند. دوره‌های کوتاه مدت این مدرسه 5 ماهه می‌باشند و دوره‌های بلند مدت آن 10 ماهه هستند.

 

دوره های مدرسه وولف کریک

خوابگاه و امکانات

این مدرسه شامل 30 کلاس درس مجهز به آخرین امکانات و تکنولوژی روز است که همه نیازهای دانش آموزان و معلمین را بر طرف خواهند کرد. تمامی 30 کلاس درس در سرتاسر پردیس یا حیاط مدرسه قرار گرفته‌اند و از فضای مناسب برای آموزش و فعالیت‌های درسی به خوبی میسر است.

 

دانش آموزان حتی می‌توانند برای تحصیل خود از خانواده‌ها خود دور شده و به خانواده‌های میزبانی که ما آنها را مورد تایید خود می‌دانیم، بپیونند. در این روش، خانواده میزبان مانند فرزند خود از دانش آموز مراقبت خواهد کرد و تمام آنچه را که او نیاز داشته باشد برآورده خواهد کرد. خانواده‌هایی که ما آنها را مورد تایید خود می‌دانیم دارای شرایطی هستند:

 • در خانه یک اتاق اضافه دارند
 • سابقه آنها در پلیس آگاهی و جرایم خانوادگی کاملا پاک است
 • زبان انگلیسی، زبان اصلی تکلم در داخل خانه است
 • آنها برای ورود یک فرد جدید به خانواده هیچ مشکلی ندارند و همه امکانات را دارا هستند.

 

امکانات و ویژگی های مدرسه وولف کریک

هزینه و بورسیه

با اینکه مدرسه وولف کریک اینترنشنال جزو مدارس عمومی کشور کانادا محسوب می‌شود، اما تحصیل در این مدرسه بسیار پیشرفته رایگان نیست. در ادامه به برخی از هزینه‌های متداول این مدرسه خواهیم پرداخت.

 • هزینه برای دانش آموزانی که دوره آموزشی 10 ماهه را انتخاب کرده‌اند: 24،700 دلار کانادا
 • هزینه برای دانش آموزانی که دوره 10 ماهه را جهت آماده شدن برای مقاطع تحصیلی بالاتر انتخاب کرده‌اند: 13،000 دلار کانادا
 • هزینه برای دانش آموزانی که تحصیل از خانه را برای دوره آموزشی 10 ماهه انتخاب کرده‌اند: 9،500 دلار کانادا
 • هزینه برای دانش آموزانی که دوره 5 ماهه را انتخاب کرده‌اند: 13،500 دلار کانادا
 • هزینه برای دانش آموزانی که دوره 5 ماهه را جهت آماده شدن برای مقاطع تحصیلی بالاتر انتخاب کرده‌اند: 6،500 دلار کانادا
 • هزینه برای دانش آموزانی که تحصیل از خانه را برای دوره آموزشی 5 ماهه انتخاب کرده‌اند:  4،750 دلار کانادا

برای ثبت نام اولیه دانش آموز و همچنین پوشش هزینه‌های جاری مدرسه، مبالغ ذیل را نیز در نظر داشته باشید:

 • هزینه پذیرش اولیه دانش آموز (این مبلغ غیرقابل استرداد است): 250 دلار کانادا
 • هزینه اولیه برای تحصیل از خانه: 300 دلار کانادا
 • هزینه ثبت نام، تشکیل پرونده و تشریفات اداری: 250 دلار کانادا
 • هزینه استفاده از اماکن ورزشی و شرکت در کلاس‌های فوق برنامه: 400 دلار کانادا

 

دوره های وولف کریک

 

بورسیه‌های مدرسه وولف کریک

طیف وسیعی از بورسیه‌ها در کانادا، تخفیف‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی برای دانش آموزان ممتاز و واجد شرایط در در نظر گرفته شده است. کافی است فُرم درخواست کمک هزینه توسط والدین دانش آموز پُر شود و در صورتی که هیئت اجرایی مدرسه با آن موافقت کنند، خیلی سریع در دسترس دانش آموز قرار خواهد گرفت.

 

امکانات وولف کریک

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه وولف کریک اینترنشنال

نحوه ثبت نام اولیه در مدرسه وولف کریک اینترنشنال از طریق وبسایت این مدرسه به آسانی میسر است. با پر کردن فرمی که شامل سوالاتی از قبیل نام، نام خانوادگی، محل تولد، ملیت و غیره است می‌توانید در این مدرسه ثبت نام کنید.

چند قطعه عکس پاسپورتی به همراه یک عکس خانوادگی، پاسپورت معتبر دانش آموز، سابقه کاملی از شرایط جسمانی دانش آموز، دلیل انتخاب کانادا و مدرسه وولف کریک انیترنشنال برای ادامه تحصیل به زبان انگلیسی از جمله مدارکی هستند که پس از پذیرفته شدن در مرحله اولیه مورد نیازاند.

 

هزینه های تحصیل مدرسه وولف کریک

سوالات متداول

آیا امکان تبادل دانش آموز از این مدرسه با مدارس دیگر میسر است؟

بله. مدرسه وولف کریک اینترنشنال با مدارسی که با آنها همکاری می‌کند، این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده است.

 

آیا امکان هاست شدن (میزبانی کردن از دانش آموزان) برای یک خانواده خارجی میسر است؟

برای هاست شدن، خانواده‌ها باید شرایطی از جمله داشتن اتاق اضافی، تکلم به زبان انگلیسی، وقت کافی برای اضافه شدن یک عضو جدید به خانواده را داشته باشند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question