۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

اطلاعات کلی

درباره کالج کتز

کالج کتز فعالیت خود را از سال ۱۹۵۲ آغاز کرده و یکی از معتبرترین مدارس شبانه‌روزی در انگلستان است. مراکز تحصیلی این کالج در سه شهر لندن، کمبریج و کنتربری قرار دارند. کالج کتز آموزش فوق ‌العاده با کیفیتی را متناسب با نیازهای دانش ­آموزان به آن­ها ارائه می ­دهد. همچنین مدرسه کتز کالج در ایالت بوستون آمریکا نیز دوره‌های مختلفی را برگزار می‌کنند. دانش آموزان در سراسر دنیا با اندکی تلاش می‌توانند در این موسسه آموزشی ثبت نام کرده و به مدرکی معتبر دست پیدا کنند.

در کالج کتز دانشجویان آزاد هستند تا توانایی بالقوه خود را از لحاظ تحصیلی توسعه دهند. دانش ­آموزان توسط معلمان برجسته آموزش داده می­ شوند و توسط یک تیم پشتیبانی که تخصص دارند هدایت می­ شوند.

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا : ۰

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

امکانات و محیط‌های آموزشی

مدرسه کتز کالج از نظر امکانات رفاهی و آموزشی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد. به طوری که دانش آموزان هیچ کاستی در هنگام تحصیل حس نخواهند کرد. دانش آموزان با توجه به شهر انتخابی می‌توانند در خانه‌ها و خوابگاه‎های مورد تایید اقامت داشته باشند. همچنین مدرسه کلیه امکانات ورزشی و آموزشی مانند آزمایشگاه‌های مجهز را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد. اگر شما دوست دارید در کنار خانواده باشید به شما خانوادهای داوطلب و مطمئن برای یک زندگی راحت معرفی میکند. خوابگاه دانشگاه دارای خشکشویی مجزا برای رفاه حال دانشجویان است. کارشناسان مجموعه به طور منظم به منازل و اقامتگاه های دانش آموزان سر میزنند و رسیدگی می کنند و به آنها اجازه می دهند که در مورد مدیریت خانه و فعالیت هایی که علاقه دارید با آن ها صحبت کنید تا به بهترین نحو به شما کمک کنند.

این مدرسه به دانشجویانی که زندگی سالمی را پیش گرفته باشند و با ورزش و دوچرخه سواری مصافت اقامت خود تا دانشگاه را طی کنند و روزانه برنامه منظمی برای زندگی سالمتر داشته باشند جوایزی هم در نظر گرفته است.

 • تمامی اقامتگاه ها دارای سیستم وای فای اینترنتی است که دانشجویان به راحتی بتوانند وارد دنیای بزرگ اینترنتی بشوند بدون هیچگونه محدودیتی.
 • محلی برای عبادت و آرامش و دعا در دانشگاه قرار دارد که شما میتوانید برای عبادت و لحظات آرامش خود به آنجا سری بزنید.
 • اگر شما بخواهید محل اقامت خود را ترک کنید یا کلا شهر را ترک کنید برای ایمنی بیشتر باید درخواستی به دانشگاه بدهید که دانشگاه در جریان نبودن شما باشد و شمارا برای دیدن شهرهای دیگر راهنمایی میکند .

هزینه‌های تحصیل و شهریه‌ها

هزینه ها خوابگاه در صورتی که اتاق شما یک تخت داشته باشد و مجزا باشد در سال حدود 19.995 پوند و در ترم حدود 6.665 پوند است . و در صورتی که اتاق شما مشترک باشد هزینه ها سالیانه حدود 16.995پوند و ترمی 5.665 پوند است.

هزینه اقامت های پذیرفته شده شامل صبحانه، ناهار و غذای روزانه در روزهای هفته، و غذا و شام در آخر هفته در طول دوره زمانی است.

هزینه های تحصیلی

  بین المللی  اتحادیه اروپا و بریتانیا 
برنامه در سال در ترم در سالدر ترم
سطح A(3 موضوع)، GCSE سریع، پیش برنامه،
برنامه بنیاد دانشگاه
29.985پوند

9.995پوند24.990پوند8.330 پوند
مبلغ اضافی سطح A4.785پوند 1.595پوند4.785پوند 1.595پوند
مبلغ مکمل پزشکی
4.500پوند

1.500پوند
4.500پوند 1.500پوند
برنامه پیشرفته دانشگاهی24.790پوند

12.395پوند
20.580پوند 10.290پوند
برنامه انگلیسی19.995پوند6.665پوند
16.785پوند 5.595پوند
دوران دبیرستان10.980پوند
9.110پوند

تمام دوره ها مستلزم یک هزینه ثبت نام غیر قابل استرداد 300 پوند و سپرده قابل جبران از 2200 پوند (که در پایان دوره شما قابل بازگشت است)، به استثنای دانش آموزان دوره دبیرستان (1 و 2 دوره) 700 پوند

مشاوره تخصصی اخذ پذیرش سریع و تضمینی از بهترین مدارس انگلستان با بورسهای متنوع

بورسیه و کمک هزینه‌های تحصیلی

کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان 20 در صد از هزینه تحصیل است و برای تعداد کمی از دانش آموزان 40 درصد است که آنها نامزد های برجسته تحصیلی بوده اند. برای اخذ بورس تحصیلی موارد زیر الزامی است:

 • مهارت در زبان انگلیسی (بنا بر ورودی دوره)
 • گزارش مدرسه عالی با رکورد موفقیت دانشگاهی
 • استعداد و علافه شدید به رشته تحصیلی انتخابی شما
 • مصاحبه موفقیت آمیز با کارکنان ارشد مدرسه بر اساس منطقه انتخاب شده دانشجو برای کسانی که برای تحصیل 40 درصدی دانشجویی درخواست می کنند.

برای اطلاعات بیشتر admissions@ceg-uk.com ایمیل بزنید .

“شرکت بلواسکای با داشتن تیمی مجرب و سابقه ای درخشان در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی برای بهترین مدارس ،کالج ها و دانشگاه ها در کانادا و دیگر کشور ها به شما راحتترین راه را پیشنهاد می دهد و برای آسانتر شدن کارهای خود برای تحصیل در کالج مورد نظر با ما در ارتباط باشید تا به شما بهترین ها را پیشنهاد دهیم.”

برنامه علمی و تحصیلی

دوره ی GCSE / پیش برنامه : رده سنی 14 +

دوره آمادگی GCSE یکی از کورس‌های آموزشی است که دانش آموز را برای تحصیل در مقاطع بعدی کالج آماده شوند. در طی این کورس آموزشی دانش آموزان دامنه گسترده‌ای از موضوعات مختلف را فرا خواهند گرفت. همچنین دانش آموزان در دوره GCSE خواهند فهمید که چه رشته تحصیلی مناسبشان است و از علاقه خود به آن مطمئن می‌شوند.

دانش آموزان برای ثبت نام در دوره آمادگی GCSE باید در محدوده نی 14 تا 16 سال قرار بگیرند. البته برای ثبت نام در این دوره باید شعبه کمبریج یا کنتربری انتخاب شوند و محدودیت‌های نیز وجود دارد. برای مثال داشتن مدرک زبان آیلتس با حداکثر نمره 3.5، 8 سال سابقه تحصیل مدرسه و گزارش آن ضروری است. همچنین دوره در طول 3 ترم با 26 تا 27 ساعت تدریس هفتگی برگزار خواهد شد.

دوره GCSE

 • ساعت در هفته: 30+ ساعت
 • تاریخ شروع: سپتامبر، ژانویه یا آوریل.

پیش برنامه

 • ساعت در هفته: 30+ ساعت
 • تاریخ شروع: سپتامبر، ژانویه یا آوریل

کورس مخصوص دانش آموزان بین المللی مدرسه کتز

دوره Foundation دقیقا مخصوص دانش آموزان بین المللی طراحی شده است. دانش آموزان با حضور در این کورس آموزشی پلی میان مقطع دبیرستان در انگلستان و تحصیلات دانشگاهی خواهند ساخت. افرادی که می‌خواهند در دانشگاه‌های کشور انگلیس ادامه تحصیل دهند، باید در دوره فاندیشن تحصیل کنند. با انجام این کار تسلط دانش آموز به زبان انگلیسی تقویت شده و مهارت‌های درسی لازم را به دست خواهد آورد.

دانش آموزان برای شرکت در دوره عادی و فشرده فاندیشن به ترتیب باید بیش 16.5 و 17 سن داشته باشند. همچنین داشتن مدرک آیلتس با نمره حداقل 4.5 برای ثبت نام در این دوره ضروری است. دانش آموزان با نمره کمتر از 5 هم امکان ثبت نام در کورس فاندیشن فشرده را نخواهند داشت. گفتنی است که دوره فاندیشن فشرده تنها در شعبه لندن مدرسه کتز کالج برگزار می‌شود.

A-Level : رده سنی 15+

در سیستم آموزشی کشور انگلستان دوره تحصیلی A-Level از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مجموعه مدرسه کتز کالج این دوره تحصیلی را با نهایت کیفیت آموزشی در تمامی شعب خود برگزار می‌کند. به طوری که حدود 36 درصد از دانش آموزان نمره برتر را کسب کرده و 91 درصد آن‌ها در 50 دانشگاه برتر انگلستان پذیرش خواهند شد.

دانش آموزان برای ثبت نام در دوره عادی سطح آ باید بیش از 15.5 سال سن و سوابق تحصیلی 10 ساله خوبی داشته باشند. دوره عادی به صورت 6 ترمی دو ساله در تمامی شعب موسسه آموزشی کتز کالج برگزار می‌شود. همچنین دانش آموزان با سن بیش از 17 سال می‌توانند از دوره را به صورت 3 ترمی و یک ساله بگذرانند. برای انجام این کار باید نمره آیلتس بیش از 5.5 داشته باشند و در مصاحبه اسکایپی مدرسه شرکت نباید. البته شرط نمره آیلتس ( 5 به بالا ) برای دوره عدی نیز وجود دارد.

 • طول درس: 6 ترم (شروع سپتامبر)، 5 ترم (شروع ژانویه)
 • ساعت در هفته: 31 ساعت

مدرک لیسانس بین المللی (IB) : رده سنی 16+

دیپلم بین المللی مدرک کارشناسی، که به عنوان IB شناخته می شود، یکی از سریع ترین مدارک تحصیلی و تحصیلی در دنیا است. این پاسپورت شما به بهترین دانشگاه هاست و یک مدرک تحصیلی است که دانشجویان بین المللی را به چالش می کشد.

 • طول دوره: 6 ترم (شروع سپتامبر)
 • سطح زبان انگلیسی: IELTS 5.5+ یا متوسط متوسط
 • الزامات ورود: سطح تحصیلات متوسطه یا دبیرستان و یک گزارش مدرسه خوب

برنامه بینادی دانشگاه (UFP) : 17+

این برنامه یک ساله برای دانشجویان بین المللی برای ورود به تحصیلات عالی انگلستان طراحی شده است. طراحی شده برای دانش آموزان به دنبال برنامه حمایت و متمرکز پلی از دبیرستان بین المللی به تعدادی از دانشگاه های بسیار خوب است.

 • طول دوره: 3 دوره (شروع سپتامبر و ژانویه)
 • سطح زبان انگلیسی: Sept IELTS 4.5+ | Jan IELTS 5.0 +

کلاس های انگلیسی آکادمیک : 16+

برنامه CATS Academic English یک دوره فشرده تمام وقت است که برای دانش آموزانی طراحی شده است که هنوز نیازی به ورود به زبان انگلیسی ندارند .

AEM (برنامه آکادمیک انگلیسی) یک برنامه انعطاف پذیر برای شما طراحی شده است اگر شما نیاز به بهبود انگلیسی خود دارید قبل از اینکه به یکی از برنامه های دانشگاهی ما بروید میتوانید آن را امتحان کنید.

 • در دسترس بودن: کمبریج و لندن – 1، 2 یا 3 ترم
 • ساعت در هفته: 27 ساعت آموزش مستقیم انگلیسی + فعالیت های فوق برنامه

دبیرستان (HST) :14+

این برنامه طراحی شده است تا بینش شما را به یک آموزش و فرهنگ بریتانیا بسپارد، در حالی که مهارت های زبان خود را از طریق مطالعه افرادی که واقعا به شما علاقه دارند، بهبود می دهید.

شما یک برنامه تحصیلی شخصی را برای بهبود زبان انگلیسی و درک خود از فرهنگ بریتانیا دنبال می کنید. شما یک جدول زمانی مشابه با یکی از دوره های دیگر ما را همراه با دانشجویان دیگر که دوره کامل را دنبال می کنند دنبال می کنید. اگر از آن لذت ببرید، می توانید اقامت خود را ادامه دهید و دوره کامل را مطالعه کنید.

 • طول دوره: 1، 2 یا 3 دوره (شروع سپتامبر، شروع ژانویه)
 • الزامات ورود: یک گزارش مدرسه خوب

برنامه های تابستانی مدرسه کتز

پیوستن به یک برنامه تابستانی CATS کالج برای توسعه دانش خود را از موضوعات خاص، دانشگاه ها و حرفه ای در حالی که درک بین المللی در سیستم آموزش بریتانیا و درک از درخواست به دانشگاه انگلستان را دارند.

این برنامه ها برای چه کسانی طراحی شده اند؟

دانش آموزانی که در سن 14-18 سالگی هستند.
دانش آموزان با سطح زبان انگلیسی معادل آیلتس 4.0+ که می خواهند در انگلستان و آمریکا تحصیل کنند.
برای اطلاعات کلی از برنامه های تابستانی به این لینک مراجعه کنید

چگونگی پذیرش و ثبت‌نام برای دانش‌آموزان خارجی

برای پذیرش در پردیس داشگاهی باید از طریق سایت کالج کتز و به صورت آنلاین اقلام فرمایید که در کدام مقطع و کدام واحد میخواهید ادامه تحصیل بدهید.

 

اگر مایل به ارائه درخواست پذیرش تحصیلی و یا دریافت بورسیه تحصیلی از این مرکز آموزشی و یا دیگر مراکز آموزشی هستید، پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هدر رفت زمان و هزینه ارائه درخواست، از خدمات پذیرش تحصیلی مجموعه بلواسکای بهره‌مند شوید.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی محیطی

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question