۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

اطلاعات کلی

درباره کالج D’Overbroeck’s

کالج D’Overbroeck’s انتخابی عالی برای دانش آموزان است و به صورت بسیار منظم تعلیم و تربیت روزانه و شبانه دانش آموزان را پیش گرفته است . تعلیم و تربیت برای دانش آموزان ۱۱-۱۸ ساله در آکسفورد امکان پذیر است. مدرسه D’Overbroeck’s متعلق به گروه آموزش بین المللی آکسفورد است و از سه سایت مختلف تشکیل شده است ، یکی برای سالهای ۷ تا ۱۱ سال ، دیگری به عنوان یک کالج ششم و دیگری برای آماده سازی دانشجویان بین المللی فرم ششم . این کالج شبانه روزی بین المللی دانش آموزان را از سن ۱۳ سالگی و بر روی برنامه های IGCSE ، قبل از IGCSE ، انگلیس زبان و سطح A قبول می کند.

مزای تحصیل در کالج

کالج ‘Overbroeck در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد ، بخاطر اخلاق متمایز و بسیار موفق خود و همچنین تعالی بخشیدن به شرایط آموزشی خود ، شهرت بسیار خوبی ایجاد کرده است. دانشجویان در پردیس‌های دانشگاه واقع در شمال مرکز شهر آکسفورد تحصیل می‌کنند و این فرصت را دارند که در سخنرانی‌های عمومی و سایر برنامه‌های دانشگاه آکسفورد شرکت کنند و همچنین از جنبه‌های دیگر این شهر زیبا فرهنگی و دانشگاهی لذت ببرند.

 • این کالج جزو ۱۰۰ مدرسه برتر مستقل معرفی شده است – دیلی تلگراف
 • هفتمین رتبه در سطح ششم در انگلیس (بهترین مدارس)
 • ۵۵٪ از نمرات سطح A / A در سال ۲۰۱۸ با ۲۵٪ در A *
 • مدرسه شماره یک در آکسفوردشایر از نظر پیشرفت در سطح A (وزارت آموزش و پرورش)
 • به تازگی سایتیبه مبلغ ۲۵ میلیون پوند برای سطح ششم ساخته شده و دارای محل اقامتی اختصاصی است
 • رتبه برتر در آخرین بازرسی کامل دولت

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا : ۰

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

امکانات و محیط‌های آموزشی

در زمان‌های مشخصی از سال ، امکانات کالج d’Overbroeck برای اجاره در دسترس است. امکانات آموزشی ، فضاهای درام / تمرین و خانه‌های شبانه روزی همه برای اقامت در دسترس هستند. در زیر لیستی از آنها قرار دارد.

۳۳۳ محل واقع در جاده بانبوری در آکسفورد : بسیاری از اتاق‌های آموزشی در کنار آزمایشگاه‌های علوم ، هنر ، منسوجات و استودیو‌های عکاسی ، اتاق‌های تمرین موسیقی و فضای درام ساخته شده برای اهداف مختلف وجود دارد. تالار کوهن می‌تواند به عنوان یک سالن ۱۸۰ صندلی یا با برداشتن صندلی‌ها ، به عنوان فضای بزرگی برای جلسات ، تمرین و غیره استفاده شود.

خانه هایفیلد: یکی از خانه‌های شبانه روزی ما واقع در جاده بانبوری نزدیک به مرکز Summertown. این هتل با ۱۵ اتاق و امکانات مشترک حمام همراه است. به طور موقت میزبان دانش آموزان کالج ما هستند. همه اتاق‌ها دارای وای فای با امکانات مشترک حمام است. امکانات عمومی شامل اتاق مشترک ، اتاق ناهار خوری ، باغ بزرگ و اتاق رختشویی است.

مکان لکفورد: Leckford Place خانه‌ای منایب برای دانش آموزان سنین ۷-۱۱ دوروبروک است و دارای امکانات آموزشی عالی از جمله یک اتاق هنری ، آزمایشگاه های علمی ، اتاق موسیقی و استودیوی ضبط است. یک سالن مجهز برای تمرین و اجرای نمایش وجود دارد.

خانه نش: پانزده دقیقه پیاده‌روی از مرکز آکسفورد ، یکی از خانه‌های شبانه روزی این کالج واقع در جاده بانبوری ، تقریبا روبروی کالج ما در ساختمان Swan است. این هتل با ۹ اتاق و ۱۸ تختخواب همراه است .

سنت آلداتس: سنت آلداتس یکی از اقامتگاه‌های شبانه روزی فرم ششم است که ۴۵ اتاق دارد که همگی به صورت مستقل هستند.این خوابگاه در مرکز شهر ، روبروی مراتع Christchurch ، نزدیک بسیاری از امکانات آکسفورد قرار دارد.

خانه Swan : پانزده دقیقه پیاده روی از مرکز آکسفورد ، این خوابگاه دارای دو آزمایشگاه معتبر ویکتوریایی است .از دیگر امکانات خوابگاه آزمایشگاه علمی (یک اتاق مرطوب ، یک اتاق خشک ، به همراه اتاق آماده سازی) ، یک اتاق هنر ، اتاق موسیقی ، اتاق کتابخانه / اتاق مطالعه و مجموعه فناوری اطلاعات است.این خوابگاه همچنین ده کلاس درس ، اتاق مشترک و اتاق ناهار خوری و باغهای بزرگ در محوطه خود دارد.

هزینه‌های تحصیل و شهریه‌ها

هزینه‌های کالج بین المللی

طبق آمار سپتامبر ۲۰۱۹

 • هزینه تست :۱۰۰ پوند
 • هزینه پذیرش و واریز : ۴۰۰۰ پوند

مبلغ سپرده بازپرداخت می‌شود ، پس از تسویه حساب هزینه‌های اضافی و تعیین مدت نهایی ، مبلغ ۷۰۰ پوند کمتر خواهد بود.

مشاوره تخصصی اخذ پذیرش سریع و تضمینی از بهترین مدارس انگلستان با بورسهای متنوع

بورسیه و کمک هزینه‌های تحصیلی

ما برای کسانی که وارد سال‌های ۷ و ۹ می‌شوند بورس تحصیلی در نظر می‌گیریم . برای دانش‌آموزانی که بخش زیادی از زندگی را در مدرسه می‌گذارند و از خود توانایی فوق‌العاده‌ای نشان می‌دهند ، بورس‌های تحصیلی اهدا می‌کنیم. ارزش مالی یک بورس تحصیلی ، که در اختیار مدرسه است ، ممکن است حداکثر تا ۲۰٪ شهریه باشد.

برنامه علمی و تحصیلی

سطح شش : با حدود ۳۳۰ دانش آموز در سطح ششم ، ابتدایی و متوسطه در کنار هم جمع شده‌اند ، سطح ششم d’Overbroeck در آکسفورد بزرگترین بخش از این کالج است. علاوه بر اینکه در ۱۱ سال گذشته در حال پیشرفت است ، هر سال دانش آموزان جدید که حدود ۱۳۰ نفر هستند به جمع دانش اموزان ششم ابتدایی کالج می‌پیوندند -این تعداد ترکیبی از دانش‌آموزان روزانه و شبانه‌ای است که تصمیم می‌گیرند از سایر مدارس مستقل و دولتی ، از سایر نقاط انگلستان و خارج از کشور ، به این کالج نقل مکان کنند.

سطح ۷- ۱۱ سال : دانش آموزانی که برای آینده خود نیاز به راه و راهنمایی درست دارند تا در آینده بتوانند انتخابی درست در دانشگاه و رشته تحصیلی خود پیدا کنند و به راحتی پذیرش دانشگاه‌های معتبر را بگیرند در این مقطع به آنها کمک می‌شود.

مدرسه بین المللی : اگر یک دانش‌آموز خارجی بین ۱۳ تا ۱۵ سال هستید ، دبیرستان بین المللی d’Overbroeck در آکسفورد دوره های گسترده ای را برای کمک به شما در انجام اولین قدم های خود دارد. این که بخواهید IGCSE را در یک سال ، دو سال ، ۴ یا ۵ ترم تحصیل کنید ، در برنامه Pre-IGCSE ثبت نام کنید ، پس این کالج مکان مناسبی برای شروع است.

چگونگی پذیرش و ثبت‌نام برای دانش‌آموزان خارجی

دانش آموزان برنامه IGCSE کالج معمولاً از زمان شروع ، بین ۱۳ تا ۱۶ سال سن دارند. آنها باید در چارچوب مشترک کشورهای اروپایی، از سطح متوسط یا ​​متوسط ​​پایین انگلیسی معادل B1 یا بالاتر داشته باشند (آیلتس ۴.۰ و بالاتر).

شما باید فرم درخواست آنلاین کالج را تکمیل کنید. هنگام ارسال فرم لازم است موارد زیر را نیز وارد کنید:

 • کپی اسکن شده از گزارش‌های اخیر مدرسه
 • در صورت وجود گواهی نامه‌های معتبر تسلط به زبان انگلیسی
 • کپی رنگی از گذرنامه و هر ویزای فعلی انگلیس
 • بیانیه شخصی دست نویس (که در آن باید درباره خود ، خانواده و همچنین سرگرمی‌ها ، علایق و جاه طلبی های دانشگاهی به ما بگویید).

پس از ارزیابی برنامه ، ما دانشجویان را دعوت می‌کنیم ، در صورت لزوم ، آزمون‌های آنلاین خود را به زبان انگلیسی و ریاضیات انجام دهند. هزینه آزمایش ۱۰۰ پوند است. ما به شدت دانش آموزان را تشویق می‌کنیم برای مراجعه حضوری و مصاحبه حضوری ، اما در موارد استثنایی می توان مصاحبه با اسکایپ ترتیب داد.

 

تکمیل مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی و مذاکره برای دریافت بورسیه تحصیلی، کار نسبتا پیچیده‌ای است که ریزه‌کاری‌های مخصوص خودش را دارد و اگر به درستی انجام نشود، نتیجه مناسب به دست نمی‌آید. کارشناسان ما در بلواسکای آمادگی دارند تا با تجربه خود، فرایند پذیرش تحصیلی را به خوبی برای شما انجام داده و بهترین نتیجه را به شما ارائه دهند.

موقعیت جغرافیایی و دسترسی محیطی

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question