مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد یکی از برترین مدارس پایه بریتانیا است، که در شهر ادینبرا اسکاتلند واقع شده است. این مدرسه کارگیلفیلد در سال ۱۸۷۳ تاسیس شد و تاکنون توانسته سطح علمی دانش آموزان را با استفاده از متد تخصصی خود بالا نگه دارد. یکی از مزایای تحصیل در این مدرسه، بهره‌مندی از هوای خوب و مناظر بسیار زیبای اسکاتلند است، که باعث می‌شود دانش آموز زندگی بسیار جذابی را تجربه کند. همچنین فرهنگ غنی و دوستانه اسکاتلند باعث برخورد بسیار خوب با دانش آموزان خارجی این مدرسه خواهد شد.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد دوره‌های آموزشی به بهترین شیوه ممکن ارائه می‌شوند، تا دانش آموز برای آینده شغلی خود گزینه‌های زیادی داشته باشد. بحث آموزش در این مدرسه به سه قسمت تقسیم می‌شود:

مهدکودک

اهمیت شکل گیری شخصیت کودک در سنین پایین برای این مدرسه کاملا شناخته شده است، و همواره سعی شده تا با استفاده از بازی‌های هدفمند نسبت به یادگیری کودکان اقدام کرد. کودکان در این بخش توسط پرستاران بسیار مجرب آموزش داده می‌شوند و با استفاده از گردش‌های علمی، و فعالیت‌های سرگرم کننده، بسیاری از مطالبی که نیاز است یاد بگیرند، به آن‌ها آموزش داده می‌شود.

پیش دبستانی

در دوران پیش دبستانی، با تمرکز روی یادگیری علوم پایه، کودک را برای ورود به مقطع مقدماتی آماده خواهند کرد. در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد سعی شده است، تا کودک از همان ابتدا با تفکر خارج از چارچوب و انجام فعالیت‌های گروهی آشنا شود، و زندگی مسالمت آمیز در کنار دیگر افراد را یاد بگیرد. همچنین در این دوره در کنار مباحث علمی بسیار ساده و مقدماتی، ورزش و هنر نیز به آن‌ها آموخته می‌شود، و موسیقی را نیز تا حدودی یاد خواهند گرفت.

دوره‌های مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

دبستان

در دبستان مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد یادگیری رنگ تازه‌ای به خود خواهد گرفت. در این دوره مباحث علمی بسیاری در کنار دروس فرعی مانند زبان لاتین، موسیقی، بازیگری و طراحی به آن‌ها آموزش داده خواهد شد. در آموزش کودکان معمولا از آیپدهای شخصی استفاده می‌شود، و در صورتی که دانش آموز نتواند آن را تهیه کند، می‌توان از آیپدهای موجود در کلاس استفاده کرد.

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد بهترین امکانات برای آسایش دانش آموزان و تحصیل بهتر آن‌ها در نظر گرفته شده است. این مدرسه با داشتن چندین پرستار و مشاور، می‌تواند کلیه نیازهای کودکان را برآورده کند. همچنین در صورت نیاز می‌توان از خوابگاه داخلی این مجموعه نیز استفاده کرد. خوابگاه این مدرسه با بهترین لوازم زندگی تجهیز شده است، و به صورت 24 ساعته نظارت بر کودکان انجام خواهد شد.

هدف از داشتن خوابگاه برای دانش آموزانی که سن کمی دارند، یادگیری استقلال از همان دوران کودکی است. همچنین شیوه صحیح زندگی در اجتماع را به راحتی می‌توانند با زندگی کردن جدا از والدین یاد بگیرند. مدیران مدرسه با بررسی مدام دانش آموزان و گفتگو با آن‌ها می‌توانند نگرانی والدین از دور بودن کودک از آن‌ها را کاهش دهند.

از امکانات این مدرسه می‌توان به سالن‌های ورزشی مناسب کودکان، سالن غذاخوری با کیفیت بالا، اتاق بازی و سرگرمی، کتابخانه مجهز، کلاس‌های هوشمند و مشاوران تحصیلی حرفه‌ای اشاره کرد. همچنین در داخل این مجموعه نیز چند پزشک برای رسیدگی به مشکلات دانش آموزان وجود دارند.

خوابگاه و امکانات مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

هزینه‌های تحصیل در این مدرسه با کمترین میزان شهریه در نظر گرفته شده است، تا دانش آموزان بیشتری بتوانند از شیوه‌های آموزشی مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد بهره‌مند شوند. همچنین برای راحتی والدین، به آن‌ها در هنگام ثبت نام توصیه می‌شود که از روش اقساط مدرسه استفاده کنند، و هزینه را طی 12 قسط در سال پرداخت کنند. هزینه‌های تحصیل در این مدرسه به شرح زیر هستند:

 • هزینه مهد کودک
  • شیفت صبح 2،107 پوند در ترم
  • شیفت عصر 2،107 پوند در ترم
  • تمام روز 3،527 پوند در ترم
 • هزینه مدارس پیش دبستانی 1 – 2 – 3 3،527 پوند در ترم
 • هزینه مقاطع بالاتر
  • شهریه کلاس‌های هفتگی 6،795 پوند در ترم
  • شهریه کلاس‌های روزانه 5،540 پوند در ترم

بورسیه‌های مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

بورسیه‌های مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

به گفته مقامات مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد هدف ما آسان‌تر کردن دسترسی اکثر دانش آموزان به تحصیل با کیفیت است، و به همین خاطر هر ساله بورس‌های زیادی را به دانش آموزان اعطا می‌کنیم. این بورسیه بیشتر برای دانش آموزانی در نظر گرفته می‌شود که با داشتن توصیه نامه از مدارس قبلی خود، نیاز به تحصیل با کیفیت‌تر و تخصصی‌تر دارند.

با این حال در صورتی که دانش آموزان دیگر که دارای توصیه نامه نیستند، بتوانند استعداد خاص خود را در یکی از زمینه‌های هنری، ورزشی، آکادمی و یا موسیقی نشان دهند، واجد شرایط برای دریافت بورسیه خواهند بود. در حال حاضر بورسیه تنها به دانش آموزانی که در حال تحصیل قبل از فرم 4 هستند تعلق می‌گیرد، و این بورسیه‌ها کاملا رایگان هستند و نیازی به باز پرداخت نیست. همچنین چندین بورسیه بر اساس نیاز مالی دانش آموز نیز اعطا می‌شود.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

ثبت نام در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد معمولا در دوره مهد کودک و یا سن 3 تا 5 سال انجام می‌شود. با این حال به دلیل تفاوت شیوه آموزشی این مدرسه با سایر مدارس دیگر، در هنگام ثبت نام دانش آموزان برای مقاطع بالاتر، معمولا یک تست سنجش از آن‌ها گرفته می‌شود. البته لازم به ذکر است که در دو سال آخر معمولا ثبت نام دانش آموزان در این مدرسه امکان پذیر نیست، و تنها در صورتی که فرد دارای شرایط خاص، و یا توصیه نامه باشد، می‌توان نسبت به ورود او به مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد اقدام کرد.

برای ثبت نام در این مدرسه به آسانی می‌توان از طریق سایت کارگیلفیلد اقدام کرد، با این حال به توصیه مدیر مدرسه، بازدید از محیط و آشنایی با شرایط آموزشی حق طبیعی والدین است. برای رزرو وقت می‌توانید درخواست خود را به مسئولین ثبت نام ارائه کنید، تا وقت مشخصی برای بازدید از مدرسه برای شما تعیین شود. همچنین برای دانش آموزان خارجی، امکان بازدید از مدرسه به صورت تماس تصویری با برنامه اسکایپ نیز ممکن است.

خوابگاه و امکانات مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد

سوالات متداول

نحوه تغذیه کودکان در این مدرسه به چه شکلی است؟

این مدرسه با توجه به میزان کالری مناسب برای کودکان، و دوری از هرگونه مواد مضر برای آن‌ها، سعی کرده با کیفیت‌ترین غذاهای ارگانیک را برای آن‌ها تهیه کند. همچنین کلیه تغذیه‌هایی که به کودکان ارائه می‌شود، مورد تایید متخصص کودکان است.

چرا از پوشش بومی اسکاتلند برای لباس فرم دانش آموزان استفاده شده است؟

لباس فرم در مدرسه مقدماتی کارگیلفیلد به شکلی انتخاب شده که دانش آموزان بتوانند در آن راحت باشند. این مدرسه، یک مدرسه اسکاتلندی است، و روی فرهنگ خود تمرکز زیادی دارد، با این حال در صورتی که لباس بومی این کشور (کیلت) برای دانش آموز قابل قبول نباشد، می‌تواند از یک لباس رسمی دیگر نیز استفاده کند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question