مدرسه باکسمور هوملینگوا (Home + Language) دوره‌های متنوعی از جمله دوره‌های آموزش در خانه، آموزش در تابستان و آموزش به صورت آنلاین ارائه می‌دهد. این مدرسه به طور اختصاصی به مقوله تدریس زبان انگلیسی برای فرزندان و والدین آنها می‌پردازد و گزینه بسیار ایده‌آلی برای افرادی که قصد دارند مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند، می‌باشد.

این مدرسه دارای پایگاه‌ها و کمپ‌های تابستانی متنوعی در سرتاسر انگلستان و ایرلند است و همچنین می‌تواند بهترین معلمان انگلیسی را در اختیار خانواده‌ها قرار دهد. اگر به تازگی به انگلستان مهاجرت کرده‌اید و یا اینکه دوست داریم فرزندتان به صورت کاملا آکادمیک زبان انگلیسی را یاد بگیرد، ما به شما مدرسه هوملینگوا را پیشنهاد می‌دهیم.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه باکسمور هوملینگوا

دوره‌های مدرسه هوملینگوا برای تمامیِ افراد اعم از کوچک و بزرگ، حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای در نظر گرفته شده است. در ادامه به معرفی برخی از این دوره‌های می‌پردازیم:

 

انگلیسیِ آنلاین

همانطورکه از نام این دوره مشخص است، تدریس دوره های زبان در انگلستان به صورت آنلاین می‌باشد و خیلی راحت می‌توانید در خانه بمانید و مهارت‌های زبانی خود را افزایش دهید. در این دوره که معلم به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش یک نفر (بزرگسال یا خردسال) استخدام می‌شود، از طریق اینترنت با شما در ارتباط است و سطح زبان انگلیس شما را بهبود خواهد بخشید.

برای ثبت نام در این دوره هیچ نیازی به شناخت قبلی از زبان انگلیسی نیست، به این معنا که هر شخص با هر سطحی از زبان می‌تواند در این دوره شرکت کند. همچنین برای سهولت کار می‌توانید زمان برگزاری کلاس‌ها را با معلم خود هماهنگ کنید و هر روزی که راحت بودید در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید.

 

انگلیسی برای نوجوانان

شاید باور این موضوع که بسیاری از نوجوانان و جوانان انگلیسی از سطح زبان بسیار پایینی برخوردار هستند، کمی مشکل به نظر برسد. اما در دنیای تکنولوژی که سواد ادبیاتی به کمترین میزان خود رسیده است، هستند نوجوانانی که در زبان مادری خود نیز با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند.

این دوره مخصوص دانش آموزان 13 تا 17 ساله است که مایل هستند سطح زبان انگلیسی خود را افزایش دهند و مهارت‌های خودشان را در نویسندگی، صحبت کردن و درک مطلب انگلیسی بهبود ببخشند. در این دوره‌ها سعی شده از معلمین باتجربه‌ای استفاده شود و با توجه به اولویت‌های دانش آموزْ دروس دوره انتخاب شود.

تدریس به صورت یک به یک یا دو به یک صورت می‌پذیرد، به این صورت که معلم تنها با یک دانش آموز سر و کار دارد (یک به یک) یا برای آشنایی دانش آموز با دوستان دیگرش به صورت دو به یک انجام می‌گیرد. میزان آموزش در این دوره از 15 ساعت تا 30 ساعت متغیر است و با توجه به نیازها و سطح اولیه زبان انگلیسی دانش آموز تعیین می‌شود.

برنامه‌های مختلفی برای افراد در این دوره در نظر گرفته شده است که برخی از آنها در ذیل آمده است:

 • سرو غذا در کنار معلم و صحبت کردن به زبان انگلیسی
 • پیاده روی مختصر در منطقه با همراهی معلم و والدین
 • بازدید از موزه‌ها و گالری‌های محلی
 • رفتن به مسابقات ورزشی
 • بازی‌های دوستانه به همراه خانواده در کنار معلم
 • دوچرخه سواری کردن در محیطی بسیار ایمن به همراه معلم

دوره‌های مدرسه باکسمور هوملینگوا

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه باکسمور هوملینگوا

امکانات و سرمایه مدرسه باکسمور هوملینگوا همان معلمین تراز اول آن هستند که از تجربه بسیار بالایی در امر تدریس زبان انگلیسی برخوردار هستند. این مدرسه در بیش از 250 نقطه مختلفِ انگلستان و ایرلند از جمله لندن، آکسفورد، کمبریج، برایتون، ادینبورگ، دوبلین و غیره آماده خدمت رسانی به خانواده‌ها است.

 

چرا باید مدرسه باکسمور هوملینگوا را انتخاب کنیم؟

اگر کماکان در انتخاب این مدرسه برای بهبود زبان انگلیسی خود یا فرزندتان شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم چند سطر پایین را با دقت بخوانید:

 • این مدرسه به عنوان برجسته‌ترین مرکز آموزشی تحصیل در خانه شناخته می‌شود
 • معلمین در این مرکز دارای صلاحیت تایید شده از سوی سازمان آموزش پرورش بریتانیا هستند
 • پیشرفت شما توسط همکاران ما در دفتر اصلی مدرسه مورد نظارت کامل قرار می‌گیرد
 • امکان شخصی‌سازی دوره‌ها برای راحتی شما وجود دارد
 • دوره‌ها در طول هفته در تمام سال موجود و قابل استفاده هستند

خوابگاه و امکانات مدرسه باکسمور هوملینگوا

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه باکسمور هوملینگوا

به طور کلی دوره‌های آموزش زبان این مدرسه به دو صورت 5 جلسه‌ای و 10 جلسه‌ای تنظیم شده‌اند و شهریه آن 70 پوند برای هر جلسته است. لازم به ذکر است که هر جلسه یک ساعت می‌باشد. اما در دوره‌های که معلم به منزل دانش آموز می‌آید و به یکی از اعضای خانواده تبدیل می‌شود، شهریه دوره کمی متفاوت می‌شود.

 • هزینه 15 ساعت تدریس خصوصی زبان انگلیسی تنها برای دانش آموز 1550 پوند و در صورت همراهی کردن والدین 1595 پوند است.
 • هزینه 20 ساعت تدریس خصوصی زبان انگلیسی تنها برای دانش آموز 1705 پوند و در صورت همراهی کردن والدین 1750 پوند است.
 • هزینه 30 ساعت تدریس خصوصی زبان انگلیسی تنها برای دانش آموز 2015 پوند و در صورت همراهی کردن والدین 2060 پوند است.

 

بورسیه‌ها

این مدرسه کاملا غیرانتفاعی بوده و هیچگونه برنامه‌ای برای ارائه بورسیه و کمک هزینه تحصیلی انگلستان در آن در نظر گرفته نشده است.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام

برای ثبت نام در مدرسه باکسمور هوملینگوا ابتدا باید سطح زبان شما یا فرزندتان توسط متخصصین مدرسه ارزیابی شود و متناسب با نیازها و شرایط شما معلم مجربی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. پس از اینکه معلم به شما معرفی شد، از شما درخواست می‌شود تا برای ادامه مراحل ثبت نام مبلغ ودیعه‌ای را به حساب مدرسه واریز کنید.

سپس با کمک لپتاپ یا گوشی همراه هوشمند خود می‌توانید وارد  سایت مدرسیه باکسمور هوملینگوا  شوید و با نام کاربری و رمزی که در اختیارتان قرار می‌دهیم وارد صفحه داشبورد مخصوص خود شوید. حالا همه چیز برای شروع درس و مدرسه مهیا است!

سوالات متداول

سوالات متداول

1.  من در کشور خودم وکیل بودم و به تازگی وارد انگلستان شده‌ام، این مدرسه چه کمکی می‌تواند به من بکند؟

ما به شما دوره‌های انگلیسی برای کار را پیشنهاد می‌دهیم که با توجه به حرفه شما، معلم به نکات و زبان تخصصی شغل شما خواهد پرداخت تا بتوانید در انگلستان بدون هیچ مشکلی در شغل خود موفق شوید.

 

2.  آیا امکان تدریس در مدارس هم وجود دارد؟

بله. مدرسه باکسمور هوملینگوا در 250 منطقه انگلستان و ایرلند دارای مدارسی است که دانش آموزان می‌توانند در سه ماه تابستان به آنجا بروند و در کنار دوستان خود مشغول یادگیری زبان انگلیسی شوند.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question