گروه آموزشی کینگز اولین بار در سال ۱۹۶۹ در مادرید اسپانیا توسط راجر فری تاسیس شد. از آن سال تا کنون، این گروه آموزشی توانسته مدارس بسیار زیادی را در سراسر جهان افتتاح کند، و دانش آموزان زیادی را با بالاترین سطح علمی وارد دانشگاه‌های مطرح جهان کند. یکی از شعبه‌های این گروه متخصص، مدرسه کینگز لندن است که امکانات بسیار زیادی را در اختیار دانش آموزان مختلف قرار می‌دهد. آموزش تخصصی مدرسه کینگز باعث می‌شود که دانش آموز بتواند گزینه‌های کاری و تحصیلاتی بسیاری مقابل خود داشته باشد، و هدف خود را در زندگی به خوبی بشناسد.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه کینگز لندن

مدرسه کینگز لندن دوره‌های مختلف بسیاری برای دانش آموزان برگزار می‌کند. همچنین در صورتی که دانش آموز خارجی باشد و در چارچوب استاندارد اروپا تحصیل نکرده باشد، می‌توان برای او آموزش‌های مورد نیاز برای شرکت در کلاس‌های پیشرفته را برگزار کرد. دوره‌های این مدرسه عبارتند از:

دوره‌های فشرده پیش از دانشگاهی

این دوره‌ها برای افرادی برگزار می‌شود که قصد دارند از دیگر کشورها برای تحصیل به انگلیس بیایند. همچنین افرادی که نیاز داشته باشند تا برای ورود به دانشگاه، تحصیلات خود را تکمیل کنند نیز می‌توانند در این برنامه‌های آموزشی شرکت کنند. از برنامه‌های تحصیلی این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره فشرده آزمون GCSE 
 • دوره فشرده A-level
 • دوره فشرده A-level تجارت و اقتصاد

دوره‌های دانشگاهی

این برنامه تحصیلی برای دانش آموزانی در نظر گرفته شده است، که قصد ورود به دانشگاه‌های انگلیس و سایر دانشگاه‌های معتبر جهانی را دارند. در این برنامه تحصیلی مطالب تخصصی مورد نیاز در دانشگاه آموزش داده می‌شود، و فرد را برای تحصیل در دانشگاه آماده می‌کنند. از رشته‌های تحصیلی در مدرسه کینگز لندن در این دوره، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوره‌های مدرسه کینگز لندن

دوره‌های حرفه‌ای دانشگاهی

در این برنامه آموزشی، هدف، آشنایی افراد با مطالب مورد نیاز دانشگاه‌های فنی و حرفه‌ای جهان است. از رشته‌هایی که در این دوره برگزار می‌شود می‌توان به دوره هنر و طراحی، دوره علوم و مهندسی، دوره حقوق، دوره اقتصاد و تجارت بین‌الملل و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

 

دوره‌های زبان

یکی از نکات مثبت این موسسه آموزشی، برگزاری دوره‌های تخصصی زبان برای دانش آموزان خارجی، و یا افرادی است که قصد دارند مدرک زبان داشته باشند. از دوره‌های آموزشی این برنامه می‌توان به رشته‌های زیر اشاره کرد:

 • آزمون زبان IELTS
 • آزمون زبان GRE
 • آزمون زبان بر اساس فریم اروپا B-A
 • زبان تخصصی برای دوره‌های پزشکی
 • زبان تخصصی برای رشته‌های مهندسی و بسیاری از موارد دیگر
خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه کینگز لندن

همانطور که گفته شد، مدرسه کینگز لندن یکی از با امکانات‌ترین مراکز آموزشی انگلیس است. از امکانات این مدرسه می‌توان به کلاس‌های هوشمند، تخته وایت برد الکتریکی، استودیو هنری، آزمایشگاه علوم، مرکز علوم رایانه‌ای، کتابخانه بسیار مجهز، کافه‌تریای داخل مجموعه، محیط غذاخوری سرپوشیده و سر باز، پارک تفریحی، اینترنت رایگان و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

علاوه بر این امکانات، مدرسه کینگز لندن دارای خوابگاه داخلی نیز هست، و برای اقامت به سایر روش‌ها هم می‌توانید از مسئولین مدرسه کمک بگیرید. خوابگاه داخلی برای دانش آموزان بالای 18 سال در نظر گرفته شده است، و در فاصله 15 دقیقه‌ای از مدرسه قرار گرفته است. اتاق‌های این خوابگاه همه دو نفره هستند، و چند اتاق تک نفره نیز دارد. همچنین می‌توان از موسسات مختلف نیز برای اقامت تحت نظر خانواده‌های انگلیسی مجرب استفاده کرد.

برخی از خانواده‌ها در انگلیس با داشتن شرایطی خاص، می‌توانند تا چند نفر را در خانه خود تحت حمایت قرار دهند. علاوه بر این دو روش، می‌توان از اقامتگاه‌های خصوصی سطح شهر نیز استفاده کرد، که طبیعتا هزینه‌های بیشتری خواهند داشت.

یکی دیگر از امکانات این موسسه‌ها، داشتن چندین کلوپ و گروه‌های دانش آموزی، برای اوقات فراغت دانش آموزان است. از این گروه‌ها می‌توان به گروه‌های هنری و عکاسی، باشگاه‌های کتاب خوانی، گروه‌های ورزشی، گروه‌های تاریخی و علمی، و چندین گروه موسیقی اشاره کرد.

 

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه کینگز لندن

هزینه‌های تحصیل در مدرسه کینگز لندن به شرح زیر هستند:

 • شهریه دوره سطح الف (دو ساله) 27،180 پوند در هر سال
 • شهریه دوره سطح الف (یک ساله) 29،100 پوند در هر سال
 • شهریه دوره سطح الف تجارت 22،650 پوند در هر سال
 • هزینه‌های ترم اضافی برای دوره تجارت 5،900 پوند در هر ترم
 • دوره GCSE دو ساله استاندارد 27،180 پوند در هر سال
 • دوره‌های تکمیلی دبیرستانی (برای دانش آموزان خارجی) 9،060 پوند در هر ترم
 • آزمون IELTS طبق هزینه خود مرکز

بورسیه‌های مدرسه کینگز لندن

بورسیه‌های مدرسه کینگز لندن

بورسیه‌های آموزشی مدرسه کینگز لندن بیشتر به عنوان جایزه تحصیلی، یا کمک هزینه تحصیل در نظر گرفته می‌شود. این مدرسه هر ساله حدود 10 تا 18 هزار دلار به دانش آموزان به عنوان کمک هزینه برای پرداخت شهریه ارائه می‌کند، تا بتوانند از آموزش‌های تخصصی این مرکز بهره‌مند شوند.

همچنین مدرسه کینگز لندن توانسته تا کنون هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان زیادی را در مدارس دیگر به عهده بگیرد، تا از مشکلات مالی آن‌ها بکاهد. برای دریافت بورسیه تحصیلی می‌توان از طریق سایت گروه آموزشی کینگز اقدام کرد. این مبالغ بر اساس ممتاز بودن فرد در یکی از زمینه‌های علمی، هنری، موسیقی، ورزش و یا فنی به دانش آموزان تعلق خواهد گرفت.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه کینگز لندن

ثبت نام در مدرسه کینگز لندن شرایط خاصی ندارد، و هر فرد که علاقه‌ای به آموزش‌های تکمیلی و ورود به دانشگاه داشته باشد، می‌تواند برای ثبت نام در این مرکز آموزشی اقدام کند. برای ثبت نام ابتدا باید در سایت کینگز درخواست خود را ارائه کنید، و سپس بعد از تایید مرکز آموزشی مورد نظر، می‌توانید نسبت به تکمیل مدارک و پرداخت شهریه اقدام کنید.

در مورد دانش آموزان خارجی، می‌توان پروسه ثبت نام را توسط یکی از مسئولین این دانشگاه پیگیری کرد. در صورت درخواست، بعد از 48 ساعت، فردی برای انجام حضوری مراحل ثبت نام با دانش آموز تماس خواهد گرفت. همچنین در صورتی که دانش آموزان از خارج از بریتانیا باشند، باید برای دریافت ویزای تحصیلی، قبل از ثبت نام در دانشگاه اقدام کنند.

 

سوالات متداول

سوالات متداول

اقدامات بهداشتی در زمان همه گیری کرونا، در مدرسه کینگز لندن به چه شکلی رعایت می‌شود؟

تمامی کلاس‌ها با حداقل دانش آموز برگزار می‌شود، و همواره سعی شده که مدام تمام محیط آموزشگاه ضد عفونی شود. در محله‌ای که این مدرسه قرار گرفته است، تا کنون تنها 0.3 درصد ابتلا به کرونا گزارش شده است.

در مورد اقامت دانش آموزان خارجی، خوابگاه‌ها دائمی هستند یا چند روز در هفته در دسترس خواهند بود؟ بهداشت این محیط تضمین شده است؟

خوابگاه‌های اصلی مدرسه به صورت 24 ساعته، حتی در زمان تعطیلات نیز فعال هستند، و دانش آموزان مدام در رابطه با بیماری بررسی خواهند شد. محیط نیز هر روز ضدعفونی می‌شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question