کالج نورث‌وود (Northwood College) یکی از بهترین موسسات آموزشی خصوصی دخترانه برای تحصیل در انگلستان است. این کالج که در شهر لندن واقع شده، در تاریخ ۱۸۷۰ تاسیس شده است. موسسه آموزشی نورث‌وود یکی از قدیمی‌ترین کالج‌های انگلستان است که دارای مزایای و امکانات بسیاری می‌باشد. دانش‌آموزان دختر ۳ تا ۱۸ سال امکان ثبت نام در این کالج را دارند. از مزایا و امکانات کالج نورث‌وود می‌توان به امکان دریافت بورسیه‌های تحصیلی در انگلستان و برخورداری از چهار ساختمان اصلی برای دانش‌آموزان اشاره کرد.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های موسسه آموزشی نورث‌وود

موسسه آموزشی نورث‌وود به دلیل تنوع دوره‌های آموزشی در میان دانش‌آموزان و والدین محبوبیت بسیاری دارد. شما می‌توانید دختران خود را از سن سه سالگی در این کالج ثبت نام کنید. تمامی دوره‌های تحصیلی از سنین پایین بر پایه اصول اخلاقی، اجتماعی و فرهنگی ارائه می‌شود. مهارت فرهنگی یکی از مواردی است معلمین کالج نورث‌وود سعی بر تعلیم آن دارند.

 

دوره‌های مدرسه نورث‌وود

 

موسسه آموزشی نورث‌وود علاوه بر دوره‌های آکادمیک دارای دوره‌های ورزشی و هنری نیز است. دانش‌آموزان دختر بسیاری برای تحصیل در دوره‌های هنری در انگلستان در این کالج ثبت نام می‌کنند. از دوره‌های تحصیلی دیگر در کالج خصوصی نورث‌وود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره بیولوژی
 • دوره کسب‌وکار
 • دوره شیمی
 • دوره مهندسی صنعتی
 • دوره علوم کامپیوتر
 • دوره هنر و تئاتر
 • دوره اقتصاد
 • دوره ادبیات انگلیسی
 • دوره زبان فرانسوی
 • دوره جغرافی
 • دوره ارتباطات تصویری
 • دوره سیاست
 • دوره موسیقی
 • دوره روانشناسی
 • دوره اخلاقیات
 • دوره زبان اسپانیایی
 • دوره خطاطی
 • دوره فیزیک
 • دوره تاریخ
 • دوره زبان لاتین

یکی ویژگی‌های جالب تحصیل در موسسه آموزشی نورث‌وود اختصاص دادن معلمان خصوصی برای دانش‌آموزان است. این معلمان در هر دوره‌ای به دانش‌آموزان تدریس می‌کنند و به صورت هفته‌ای مهارت‌ و دانش آن‌ها را مرور می‌کنند.

 

دوره‌های هنری مدرسه نورث‌وود

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات کالج نورث‌وود

کالج نورث‌وود در سالیان اخیر یکی از بهترین کالج‌های شهر لندن بوده است. این کالج دارای امکانات و ویژگی‌های مثبت بسیاری است که دختران زیادی را به ثبت نام در خود جذب کرده است. از این مزایای می‌توان به کیفیت بالای تحصیل در کالج نورث‌وود اشاره کرد. با این حال به دلیل آن که موسسه آموزشی نورث‌وود یک مدرسه شبانه روزی در انگلستان نیست و خوابگاه‌های خصوصی برای دانش‌آموزان خود ندارد. دانش‌آموزان خارجی برای مسئله اقامتی خود جای نگرانی ندارند، زیرا با توجه به موقعیت قرارگیری این کالج (وسط شهر لندن) اماکن اقامتی بسیاری وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها ساکن شوید.

 

خوابگاه و امکانات کالج نورث‌وود

 

دلایل بسیاری برای ثبت نام دختران شما در موسسه آموزشی نورث‌وود وجود دارد. کیفیت بالای تحصیل در این کالج یکی از دلایل تحصیل در کالج نور‌ث‌وود است. در واقع آمار 100 درصد قبولی در آزمون ای-لول (A-Level) نشان‌دهنده این کیفیت بالای تحصیل در موسسه آموزشی نورث‌وود است. همچنین یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته تحصیل در این موسسه مراقبت و امنیت بالای دانش‌آموزان است.

 

 امکانات کالج نورث‌وود

هزینه و بورسیه

هزینه‌های موسسه آموزشی نورث‌وود

موسسه آموزشی نورث‌وود یکی از کالج‌های خصوصی کشور انگلستان است که شهریه آن کمی بیشتر از موسسات آموزشی دولتی این کشور است. با این حال امکانات و ویژگی‌های ممتاز این کالج سبب شده است تا در میان والدین و دانش‌آموزان محبوبیت بسیاری پیدا کنند. هزینه شهریه با توجه به سال تحصیلی فرزندان‌تان متفاوت است، با این حال میانگین شهریه موسسه آموزشی نورث‌وود در سال 2021 برابر با پنج هزار پوند است.

 

هزینه‌های موسسه آموزشی نورث‌وود

 

بورسیه‌های کالج نورث‌وود

یکی از مزایای برجسته تحصیل در مدرسه نورث‌وود امکان دریافت بورسیه‌های تحصیلی برای دختران با استعداد در حوزه‌های مختلف آکادمیک و هنری است. تسهیلات مالی در ابتدای سال به تعداد محدودی از دانش‌آموزان در زمینه‌های آکادمیک، موسیقی، هنر و گرافیک اعطا می‌شود. با این حال تعداد بورسیه‌های تحصیلی ارائه شده در سال کم است و دانش‌آموزان رقابت شدیدی برای دریافت این بورسیه‌ها دارند.

 

بورسیه‌های موسیقی کالج نورث‌وود

 

آکادمی نورث‌وود برای دختران هفت سال بورسیه تحصیلی در نظر می‌گیرند. دانش‌آموزانی که قصد دریافت بورسیه‌های تحصیلی این کالج را دارند، باید در آزمون ورودی شرکت کنند. لازم به ذکر است، برای اخذ این کمک هزینه‌ها همه دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شوند. برخی از بورسیه‌های تحصیلی ارائه شده در کالج خصوصی نورث‌وود به شکل زیر است:

 • بورسیه تحصیلی برای دوره موسیقی:

بورسیه تحصیلی دوره موسیقی برای دانش‌آموزانی ارائه می‌شود که در آزمون ورودی این دوره با موفقیت شرکت کنند. این آزمون شامل موسیقی تعیین شده نمی‌باشد و دانش‌اموزان می‌توانند به دلخواه یک موسیقی بنوازند

 • بورسیه تحصیلی برای دوره ورزشی:

برای دریافت بورسیه تحصیلی دوره ورزشی، دانش‌آموزان باید یک رزومه ورزشی برای خود تهیه کنند. این بورسیه تحصیلی به دانش‌آموزانی اعطا می‌شود که دارای استعداد خاص ورزشی باشند

 

بورسیه‌های هنر کالج نورث‌وود

 

 • دوره تحصیلی برای دوره هنر:

برای دریافت بورسیه تحصیلی هنری آکادمی نورث‌وود دانش‌آموزان باید در یک آزمون 50 دقیقه‌ای طراحی شرکت کنند. همچنین به همراه داشتن حداقل پنج اثر هنری پیشین خود برای دریافت این بورسیه مزیت به شمار می‌رود

 

بورسیه‌های کالج نورث‌وود

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در موسسه آموزشی نورث‌وود

شرایط ثبت نام در مدرسه نورث‌وود شبیه به تمامی مدارس خصوصی در کشور انگلستان است. دانش‌آموزان خارجی بدون محدودیت می‌توانند در این کالج ثبت نام کنند. هزینه پرداختی برای ثبت نام، مبلغ 100 پوند است. والدین باید این هزینه را پیش از پایان زمان ثبت نام به موسسه آموزشی نورث‌وود ارائه کنند. اتمام دوره بعدی ثبت نام برای تحصیل در این کالج پیش از 12 نوامبر (November) است. دانش‌آموزان می‌بایست در آزمون پیش ثبت نام آی‌اس‌ای‌بی (ISEB) شرکت کنند و نمره قبولی را دریافت کنند. به طور میانگین زمانی که برای تکمیل این آزمون لازم است، حدود دو ساعت و نیم است. آزمون ISEB شامل سوالاتی در زمینه: استدلال‌های محاوره‌ای و غیر محاوره‌ای، زبان انگلیسی و ریاضیات است.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در موسسه آموزشی نورث‌وود

 

همچنین یکی دیگر از شرایط مهم برای ثبت نام در مدرسه نورث‌وود ارائه توصیه‌نامه از مدرسه پیشین فرزندانتان است. تمامی دانش‌آموزان پس از ثبت نام در این مدرسه برای جلسه مصاحبه به کالج نورث‌وود دعوت می‌شوند. پس از قبولی در آزمون ورودی ثبت نام شما نهایی می‌شود.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در موسسه آموزشی نورث‌وود

سوالات متداول

در آخرین بخش از این مطلب به چندین سوال متداول شما عزیزان در مورد کالج نورث‌وود پاسخ می‌دهیم.

آیا پسران نیز می‌توانند در موسسه آموزشی نورث‌وود ثبت نام کنند؟

خیر، کالج نورث‌وود یک موسسه آموزشی دخترانه در کشور انگلستان است.

 

آیا امکان دریافت بورسیه‌های تحصیلی در موسسه آموزشی نورث‌وود وجود دارد؟

بله، بورسیه‌های تحصیلی در کالج نورث‌وود برای دانش‌آموزان مستعد قابل دریافت است.

 

میانگین شهریه کالج نورث‌وود چقدر است؟

شهریه موسسه آموزشی نورث‌وود با توجه به سال تحصیلی دختر شما متفاوت است. با این حال میانگین شهریه این کالج 5.000 پوند است.

 

آیا برای ثبت نام در موسسه آموزشی نورث‌وود نیاز به قبولی در آزمون ورودی است؟

دختران برای ثبت نام در موسسه آموزشی نورث‌وود باید در آزمون ورودی (ISEB) شرکت کنند. این آزمون شامل سوالاتی مانند: زبان ادبیات و ریاضیات است.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question