درهای مدرسه سنت پاول برای اولین بار در سال‌ ۱۵۰۹ به عنوان یک مدرسه پسرانه ممتاز به روی دانش‌آموزان شهر لندن گشوده شد. از آن زمان تا کنون نیز این مدرسه به صورت مداوم فعالیت خود را ادامه داده است. در سال‌های اخیر این مدرسه با گسترش زمینه‌های تحصیلی و مهم‌تر از همه در اختیار گذاشتن امکانات متنوع برای دانش‌آموزان، باعث شده است تا بسیاری بتوانند در این مدرسه با بالاترین نمرات و سربلند فارغ‌التحصیل شوند. اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید ورود به این مدرسه یک فرصت بی‌نظیر را برای شما فراهم می‌کند.

 

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه سنت پاول

مدرسه سنت پاول یکی از مدارس خصوصی بریتانیای کبیر بوده که توانسته است با قراردادن امکانات ویژه برای دانش‌آموزان اعم از تنوع رشته‌های تحصیلی، آن‌ها را به تحصیل در رشته مورد علاقه خود دعوت کند. در این مدرسه انواع دروس کامپیوتر و زبان‌های خارجه تدریس می‌شوند که در نوع خود بسیار جامع هستند و دانش‌آموزان بسیاری تمایل به تحصیل در این رشته‌ها را دارند.

 

دوره های مدرسه سنت پاول

 

با توجه به اینکه در مدرسه سنت پاول دانش‌آموزان از 7 سال به بالا و تا 18 سال پذیرفته‌ می‌شوند، در این مدرسه دوره‌های تحصیلی پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی و دبیرستان در انگستان وجود دارند که هرکدام شهریه‌های متفاوتی را خواهند داشت.

 

دوره های مدرسه سنت پاول

 

 

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه سنت پاول

همانطور که پیش‌تر گفته شد، مدرسه خصوصی سنت پاول در سال‌های اخیر بسیار تغییرات داشته و اکنون به یکی از مجهزترین مدارس انگلستان در زمینه امکانات و تحصیل تبدیل شده است. این مدرسه برای دانش‌آموزان خود خوابگاه‌های بسیار بزرگ و مملو از امکاناتی در نظر گرفته است تا بتوانند امورات خود را در مدرسه سنت پاول به خوشی سپری کنند.

انتخاب خوابگاه برای این دانش‌آموزان این مدرسه کاملا اختیاری خواهد بود اما برای آن دسته از افرادی که قصد دریافت خوابگاه را دارند باید بگوییم که این مدرسه 2 نوع خوابگاه دارد. اولین نوع، خوابگاه اشتراکی است. یعنی اینکه شما در اتاق خود تنها نخواهید بود و در کنار شما 1 یا 2 نفر دیگر نیز زندگی خواهند کرد. اما نوع دیگر خوابگاه‌ها اختصاصی نام دارد. همانطور که از نامش پیداست، یک اتاق به صورت کامل در اختیار فرزند شما قرار خواهد گرفت.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه سنت پاول

 

امکانات تحصیلی مدرسه سنت پاول

در این مدرسه امکانات بسیار ویژه‌ای برای تفریح و تحصیل در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد. به عنوان مثال انواع سالن‌های مختلف برای ‌سازهای متنوع موسیقی برای دانش‌آموزان تدارک دیده شده است که بتوانند در کنار تحصیل به درک و پیشرفت خود از هنر موسیقی پی ببرند.

 

امکانات تحصیلی مدرسه سنت پاول

 

آزمایشگاه‌های مختلف علمی مدرسه سنت پاول

در این مدرسه انواع آزمایشگاه‌ها برای فعالیت‌های مختلف تدارک دیده شده‌اند تا دانش‌آموزان بتوانند علاوه بر دانش تئوری، دانش عملی خود را هم افزایش بدهند. در این موقعیت، دانش‌آموزان این امکان را خواهند داشت تا بتوانند تجربه‌های علمی بسیاری را تجربه کنند و در آینده‌ به اصطلاح یک سو و گردن از هم سن‌های خود بالاتر باشند.

 

امکانات ورزشی مدرسه سنت پاول

 

امکانات ورزشی برای ورزش‌دوستان مدرسه سنت پاول

در این مدرسه سالن‌ها و تیم‌های مختلف ورزش تدارک دیده شده‌اند تا دانش‌آموزان بتوانند در کنار تحصیل، به ورزش نیز بپردازند. همچنین در این مدرسه، در مناسبت‌های خاص، رویدادهای ورزشی اتفاق خواهند افتاد که بسیار برای دانش‌آموزان این مدرسه شگفت‌آور خواهد بود.

به عنوان مثال در این مدرسه انواع سالن‌های مختلف برای ورزش فوتبال در نظر گرفته شده است تا دانش‌آموزان بتوانند به راحتی در این سالن‌ها بازی کنند. همچنین در این مدرسه لیگ‌های متنوع برگزار می‌شوند تا دانش‌آموزان را به ورزش ترغیب کنند.

 

امکانات مدرسه سنت پاول

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه سنت پاول

لازم است بدانید هزینه تحصیل و تحصیل در انگستان به طور کلی زیاد است و  این مدرسه به دلیل خصوصی بودن و عدم وابستگی به دولت بریتانیا، هزینه تحصیلی بالایی دارد. به طوریکه در سال‌های اخیر در لیست 5 مدرسه گران‌قیمت انگلستان قرار گرفته است. هزینه پایه برای تحصیل در این مدرسه برای پیش دبستانی مبلغی در حدود 48 هزار پوند انگلستان خواهد بود و ممکن است به دلیل تفاوت ارزش مالی پوند و ريال، برای پرداخت شهریه کمی به مشکل بر بخورید.

البته همانطور که گفتیم این شهریه پایه است و برای مقاطع تحصیلی بالاتر و همینطور درخواست داشتن خوابگاه، مطمئنا هزینه شهریه افزایش خواهد پیدا کرد و ممکن است مجبور به درخواست وام برای بازپرداخت شهریه این مدرسه شوید. اگرچه ممکن است هزینه تحصیل در این مدرسه زیاد باشد، اما ما در بلواسکای این اطمینان را به شما خواهیم داد که تحصیل در این مدرسه، بسیار با ارزش‌تر از مبلغی خواهد بود که بابت تحصیل در آن‌ پرداخته‌اید.

 

هزینه‌های مدرسه سنت پاول

 

بورسیه‌های مدرسه سنت پاول

در مدرسه سنت پاول امکان دریافت بورسیه تحصیلی وجود دارد. این درخواست تنها برای افراد بالای 13 سال امکان پذیر است و متقاضی باید ابتدا دوره‌های مقدماتی خارجی را با موفقیت گذرانده باشد تا پس از آن بتواند در آزمون بورسیه تحصیلی این مدرسه که در ماه می هر سال برگزار می‌شود، شرکت کند.

متقاضی پس از پذیرفته شدن در آزمون بورسیه تحصیلی در انگلستان این امکان را خواهد داشت تا بتواند تا پایان مدت فارغ‌التحصیلی خود در این مدرسه بماند و از تمام امکانات آن بهره‌مند شود. البته ماندن او در این مدرسه نیازمند رعایت شرایطی است که مهم‌ترین آن‌ها داشتن پشتکار و رفتار مناسب در طور تحصیل است.

 

بورسیه مدرسه سنت پاول

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه سنت پاول

ثبت نام در مدرسه خصوصی سنت پاول نیازمند دریافت ویزای تحصیلی کشور انگلستان می‌باشد. برای دریافت ویزای تحصیلی دانش‌آموزی این کشور باید سنی کمتر از 18 سال داشته باشید. ضمنا باید این موضوع را هم به اثبات برسانید که در حساب بانکی خود آنقدر اعتبار دارید تا از پس خود بر بیایید. همچنین باید والدین شما از تحصیلتان در این کشور رضایت کامل داشته باشند.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه سنت پاول

سوالات متداول

آیا پذیرش اتباع خارجی در این مدرسه به راحتی انجام می‌شود؟

متاسفانه خیر. این مدرسه نزدیک به 1500 دانش‌آموز دارد و تنها درصد کمی از این تعداد را دانش‌آموزان خارجی تشکیل می‌دهند. برای پذیرفته شدن در این مدرسه باید بتوانید در کشور خود به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته شوید و در صورت داشتن معدل بالا اقدام به ثبت نام برای این مدرسه کنید.

 

آیا این مدرسه دارای مدرکی معتبر است؟

بله، مدرک ارائه شده توسط این مدرسه در سراسر جهان معتبر است

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question