دانشگاه بیرمنگام (Birmingham City University)یک دانشگاه دولتی واقع در شهر بیرمنگام بریتانیا است. این دانشگاه در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهانی QS در سال ۲۰۱۶–۱۷ رتبه ۱۵ در انگلستان و ۸۲ در جهان را به خود اختصاص داد. جمعیت دانشجویی شامل ۲۱۴۹۵ دانشجوی کارشناسی و ۱۲٬۳۳۵ دانشجوی کارشناسی ارشد، که چهارمین رتبه در انگلستان است (از ۱۶۶ دانشگاه).

از حدود سه سال پیش که Birmingham City University شروع به پذیرش دانشجو به‌صورت بی‌قیدوشرط کرد، محبوبیت بیشتری یافت. افرادی که در دوره A-Level جزء سه نفر برتر بودند، بدون نیاز به کسب رتبه وارد دانشگاه شدند. این برنامه در سال ۲۰۱۶ در مورد رشته‌هایی مانند مطالعات قاره آفریقا، انسان‌شناسی، ریاضیات، زبان‌های مدرن، فعالیت اجتماعی و شیمی اجرا شد و در سال‌های بعد این طرح شامل رشته‌های بیشتری را در بر گرفت.

شما می توانید به صورت رایگان تمامی شرایط اخذ پذیرش این دانشگاه را بدانید
از ما بپرسید
دلایل انتخاب این دانشگاه
دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه ها
اخذ پذیرش و بورس
دلایل انتخاب این دانشگاه

ساختمان‌های مرکزی مدیریت این دانشگاه که در حومه شمالی Perry Barr قرار دارند، تا سال ۲۰۱۸ به‌طور کامل تعطیل شده و مراکز آموزشی مقاطع کارشناسی تا پیش از آن جابه‌جا خواهند شد. سرمایه‌گذاری ۲۶۰ میلیون‌پوندی این دانشگاه که بیشتر بر دو سایت اصلی این دانشگاه متمرکز است، پیش‌بینی شده که پیش از ورود دانشجویان جدید در سال ۲۰۱۷ به اتمام برسد.

بیرمنگام سیتی بزرگترین مرکز آموزشی در میدلند غربی است که دوره‌های آموزشی همچون لیسانس را ارائه می‌دهند و همچنین دارنده بیشترین دوره‌های پاره‌وقت در سراسر بریتانیا می‌باشد. تقریبا نیمی از دانش آموزان تمام وقت دانشگاه از میدلندز غرب هستند، و درصد زیادی از دانشجویان را اقلیت‌های قومی تشکیلی می‌دهند.

دانشگاه بیرمنگام سیتی دارای دوره‌های پیش‌دانشگاهی است که بیشتر برای دانشجویان بین‌المللی برپا می‌شود و از طرف دانشجویان خارجی خیلی مورد استقبال قرار گرفته است .

دوره ها

دانشجوی دوره لیسانس

حسابداری ، اقتصاد ، امور مالی، مهندسی معماری ،طراحی محیط زیست ،محیط زیست ،کسب و کار رایانه ، شبکه و بازی های رایانه ای ، آموزش، مهندسی، برنامه ریزی و مدیریت ورزش، مدیریت مد، فيلم، فن آوری بهداشت ، سلامتی ،علم و صنعت

تحصیلات تکمیلی

مدیریت، Art،طراحی محیط زیست ،معماری، تجارت ، مدیریت ،رایانه، طراحی مد،

خوابگاه و امکانات

تضمین فضاهای اسکان دانشجویی برای دانشجویان سال اول تنها با فاصله ده‌مایلی با محل زندگی خانواده‌های خود قطعی است. ۶۵۰ محل اسکان دیگر نیز برای سال تحصیلی ۲۰۱۷-۲۰۱۶ و در پردیس سیتی سنتر برای دانشجویان در نظر گرفته شده‌است.

اگر علاقمند به مشارکت در ورزش و جامعه هستید ، دانشگاه شهر بیرمنگام یک دانشگاه عالی برای شما است. پردیس دانشگاه سیتی بیرمنگام طیف گسترده ای از امکانات تفریحی و ورزشی را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن استفاده کنید ، از جمله سالن ورزشی ، زمین بازی و سالن های ورزشی.

حضور در انجمن های ورزشی و فرهنگی در حالی که در دانشگاه شهر بیرمنگام حضور دارید ، فرصت های اجتماعی و شغلی بسیاری را برای شما باز خواهد کرد. این دانشگاه دانشجویان خود را تشویق می‌کند تا در حد امکان در چنین فعالیت‌هایی شرکت کنند.

هزینه ها

شهریه برای دانشجویان انگلیسی / اروپایی در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۸ : ۹۲۵۰ پوند

شهریه دوره فرصت مطالعاتی (یک سال تحصیل در خارج از کشور) :بدون شهریه

شهریه دوره فاندیشن : ۶۱۶۵ پوند

شهریه‌ی دانشجویان بین‌المللی در سال تحصیلی ۲۰۱۸-۲۰۱۷ : ۱۲۰۰۰ پوند

شهریه دوره موسیقی و بازیگری :۱۵۵۰۰ پوند

اخذ پذیرش و بورس

مدارک مورد نیاز

  • ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و ریز نمرات
  • نامه اشتغال به تحصیل ( درصورت تحصیل دانش آموز )
  • کپی پاسپورت ( صفحه اصلی )

نیاز به مدرک زبان دارد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

شرایط اخذ بورس

این دانشگاه با در نظر گرفتن بور‌سیه‌ها و کمک‌هزینه‌های متعدد در پی تشویق دانشجویان کارشناسی به ماندن و ادامه تحصیل در دوره‌های تحصیلات تکمیلی است. %۶۰ از دانشجویان از میدلندز غربی West midlands، بسیاری از آن‌ها از اقلیت‌های قومی، و ۴۷درصدشان نیز متعلق به طبقات نیازمند اجتماعی‌ـ‌اقتصادی جامعه هستند.

بورس تحصیلی به صورت جداگانه ارزیابی می‌شود و دانش ­آموزان باید شرایط زیر را داشته باشند:

  • داشتن سطح مناسبی از زبان
  • معدل بالا
  • گزارشی از موفقیت‌ها و نمرات توسط مدرسه
  • استعداد و علاقه شدید به رشته تحصیلی انتخابی
  • مصاحبه موفقیت آمیز

در مورد این دانشگاه، شرایط بورس تحصیلی و هزینه ­ها تحصیلی می­ توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید. مشاوران ما شما را در انتخاب بهترین دانشگاه یاری خواهند کرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question