شرکت BlueSky ، نماینده انحصاری شرکت Blue Sky International Group کانادا (به شماره ثبت ۰۰۲۷۱۸۱۸۹) در تورنتو می باشد.لازم به ذکر است که این شرکت، موسسه اعزام دانشجو نیست، بلکه به عنوان نماینده بسیاری از کالج ها و دانشگاه‌های معتبر در دنیا، با بهترین مراکز اعزام دانشجو، آژانس های گردشگری، و وکلای مجرب و باتجربه، آماده ارائه خدمات به متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور است.

۱۰ دلیل برای اعتماد به شرکت BlueSky

 1. نماینده رسمی برترین کالج‌ها و دانشگاه های بین المللی
  آسمان آبی نماینده رسمی صدها مرکز آموزشی از جمله کالج های بین المللی و دانشگاه های متعدد در کشورهای مختلف دنیا است.
 2. تضمین اخذ پذیرش در کوتاه ترین زمان
  مشاوران آسمان آبی با برخورداری از سال ها تجربه، به شما کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید.
 3. امکان اخذ بورس تحصیلی
  اگر سابقه کاری یا تحصیلی خوبی دارید اما نگران هزینه های آموزشی خارج از کشور هستید، مشاوران آسمان آبی، پس از بررسی شرایط شما، به شما کمک می کنند تا بتوانید از کالج یا دانشگاه مورد نظر خود بورس تحصیلی بگیرید.
 4.  ویزای VIP برای متقاضیان
  دریافت ویزای دانشجویان و خانواده آنان با همکاری وکلای رسمی مجرب و با سابقه صورت می گیرد. در بسیاری از موارد امکان ارائه خدمات VIP ویزا نیز وجود دارد، به این معنی که هزینه ویزا پس از اخذ ویزا پرداخت می شود.
 5. مشاوره گام به گام برای انتخاب رشته و دانشگاه
  مشاوران ما، در تمام مراحل برای انتخاب رشته تحصیلی، دوره آموزشی و دانشگاه به صورت رایگان در کنار شما خواهند بود.تا اطمینان حاصل کنیم که به اهداف تحصیلی خود دست پیدا کنید.
 6. گارانتی خدمات و رضایت مشتری و پرداخت پس از تکمیل کار
  آسمان آبی نخستین مرکز تخصصی اعزام دانشجو به خارج از کشور است که خدمات خود را به طور کامل تضمین می‌کند. در این راستا، در صورت عدم اخذ پذیرش، کلیه وجه پرداخت شده مرجوع می شود.
 7. امکان ارتباط با جامعه دانش‌آموزان و دانش‌جویان اعزام شده
  دانش آموزان، دانشجویان و خانواده آنان که پیش از این از خدمات شرکت آسمان آبی استفاده کرده اند، این فرصت را به شما می دهند که تجربه خود را از همکاری و دریافت خدمات از شرکت آسمان آبی را به شما انتقال دهند.
 8. از مشاوره تحصیلی تا ترانسفر فرودگاهی در کشور مقصد
  آسمان آبی، تا رسیدن به شهر و دانشگاه مقصد شما را تنها نخواهد گذاشت. از نخستین تماس شما با مشاوران ما تا استقرار کامل در مقصد، در کنار شما خواهیم بود.
 9. مشاوره تخصصی دریافت اقامت انگلستان و کانادا با همکاری وکلای رسمی
  در صورتی که پس از گذراندن دوره آموزشی یا مقطع آموزشی‌تان قصد داشته باشید، نوع ویزای خود را تغییر دهید، آسمان آبی شما را به وکلای رسمی مستقر در انگلستان و کانادا که با این موسسه همکاری دارند، معرفی خواهد کرد.
 10. تخصص و سابقه درخشان
  همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم «BlueSky» امکان ارتباط متقاضیان با دانش‌ آموزان و دانشجویانی که با همکاری این موسسه به مقصد مورد نظرشان اعزام شده‌اند، فراهم کرده‌است. این کار یک دلیل مشخص دارد: تجربه درخشان و متقاضیان راضی از خدمات این شرکت.

در آخر، لازم به توضیح می دانیم که موفقیت دانشجویان هدف نهایی شرکت BlueSky است. همچنین، رضایت مشتریان و کسب نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی دغدغه اصلی این شرکت است.

مدیریت شرکت BlueSky

برخی از دانشگاه هایی که ما را تایید کرده اند

شما می توانید درمورد تحصیل در انگلستان و یا برای دوره های زبان، در مالتا، آفریقای جنوبی، انگلستان و یا کانادا بطور رایگان با مشاوران ما در تماس باشید

از ما بپرسید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question