درباره ما - BlueSkyStudy | آسمان آبی

شرکت آسمان آبی ایران، نماینده انحصاری شرکت Blue Sky International Group کانادا است که نماینده بسیاری از مراکز آموزشی معتبر در دنیا است. لازم به ذکر است که این شرکت، موسسه اعزام دانشجو نیست، بلکه به عنوان نماینده بسیاری از کالج ها و دانشگاه‌های معتبر در دنیا، با بهترین مراکز اعزام دانشجو، آژانس های گردشگری، و وکلای مجرب و باتجربه، آماده ارائه خدمات به متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور است.

 

خدمات شرکت آسمان آبی مرکز ایران

 • اخذ پذیرش از بهترین مراکز آموزشی انگلستان در تمامی مقاطع از جمله دبیرستان ها، مدرسه های شبانه روزی و دانشگاه ها در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و ارائه مشاوره برای مقطع دکترا
 • اخذ پذیرش از بهترین کالج ها و دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و ارائه مشاوره برای مقطع دکترا
 • اخذ پذیرش از بهترین مدرسه های شبانه روزی سراسر جهان از جمله انگلستان، کانادا، سوئیس، هلند، استرالیا، مالزی، امارات متحده عربی، ترکیه و قبرس
 • ثبت نام در دوره های زبان خارج از کشور از جمله زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسه، چینی عربی و سایر زبان ها در بهترین مراکز آموزش زبان در اکثر کشورهای دنیا مانند انگلستان، آفریقای جنوبی و …
 • ثبت نام دوره های مختلف تابستانی و ورزشی در بهترین مراکز آموزشی جهان و کشورهای مختلف از جمله اسپانیا، انگلستان، سوئیس و سایر کشورها (دارای نمایندگی از برخی معروفترین مدرسه های دنیا از جمله مدرسه فوتبال رئال مادرید اسپانیا، کالج Monte Rosa سوئیس و …)

 

۱۰ دلیل برای اعتماد به شرکت آسمان آبی

 1. نماینده رسمی برترین کالج‌ها و دانشگاه های بین المللی: آسمان آبی نماینده رسمی صدها مرکز آموزشی از جمله کالج های بین المللی و دانشگاه های متعدد در کشورهای مختلف دنیا است.
 2. تضمین اخذ پذیرش در کوتاه ترین زمان: مشاوران آسمان آبی با برخورداری از سال ها تجربه، به شما کمک می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش بگیرید.
 3. گارانتی خدمات و رضایت مشتری و پرداخت پس از تکمیل کار: آسمان آبی نخستین مرکز تخصصی اعزام دانشجو به خارج از کشور است که خدمات خود را به طور کامل تضمین می‌کند. در این راستا، در صورت عدم اخذ پذیرش، کلیه وجه پرداخت شده مرجوع می شود.
 4. امکان اخذ بورس تحصیلی: اگر سابقه کاری یا تحصیلی خوبی دارید اما نگران هزینه های آموزشی خارج از کشور هستید، مشاوران آسمان آبی، پس از بررسی شرایط شما، به شما کمک می کنند تا بتوانید از کالج یا دانشگاه مورد نظر خود بورس تحصیلی بگیرید.
 5. گارانتی ویزا برای متقاضیان و خانواده با همکاری وکلای رسمی: دریافت ویزای دانشجویان و خانواده آنان با همکاری وکلای رسمی مجرب و با سابقه صورت می گیرد. در بسیاری از موارد امکان ارائه خدمات VIP ویزا نیز وجود دارد، به این معنی که هزینه ویزا پس از اخذ ویزا پرداخت می شود.
 6. مشاوره گام به گام برای انتخاب رشته و دانشگاه: مشاوران ما، در تمام مراحل برای انتخاب رشته تحصیلی، دوره آموزشی و دانشگاه به صورت رایگان در کنار شما خواهند بود.تا اطمینان حاصل کنیم که به اهداف تحصیلی خود دست پیدا کنید.
 7. امکان ارتباط با جامعه دانش‌آموزان و دانش‌جویان اعزام شده: دانش آموزان، دانشجویان و خانواده آنان که پیش از این از خدمات شرکت آسمان آبی استفاده کرده اند، این فرصت را به شما می دهند که تجربه خود را از همکاری و دریافت خدمات از شرکت آسمان آبی را به شما انتقال دهند.
 8. از مشاوره تحصیلی تا ترانسفر فرودگاهی در کشور مقصد: آسمان آبی، تا رسیدن به شهر و دانشگاه مقصد شما را تنها نخواهد گذاشت. از نخستین تماس شما با مشاوران ما تا استقرار کامل در مقصد، در کنار شما خواهیم بود.
 9. مشاوره تخصصی دریافت اقامت انگلستان و کانادا با همکاری وکلای رسمی: در صورتی که پس از گذراندن دوره آموزشی یا مقطع آموزشی‌تان قصد داشته باشید، نوع ویزای خود را تغییر دهید، آسمان آبی شما را به وکلای رسمی مستقر در انگلستان و کانادا که با این موسسه همکاری دارند، معرفی خواهد کرد.
 10. تخصص و سابقه درخشان: همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم «آسمان آبی» امکان ارتباط متقاضیان با دانش‌ آموزان و دانشجویانی که با همکاری این موسسه به مقصد مورد نظرشان اعزام شده‌اند، فراهم کرده‌است. این کار یک دلیل مشخص دارد: تجربه درخشان و متقاضیان راضی از خدمات این شرکت.

 

در آخر، لازم به توضیح می دانم که موفقیت دانشجویان هدف نهایی شرکت آسمان آبی است. همچنین، رضایت مشتریان و کسب نتایج درخشان دانشجویان در تمامی مقاطع تحصیلی دغدغه اصلی این شرکت است.

مدیریت شرکت آسمان آبی

برخی از دانشگاه هایی که ما را تایید کرده اند

شما می توانید درمورد تحصیل در انگلستان و یا برای دوره های زبان، در مالتا، آفریقای جنوبی، انگلستان و یا کانادا بطور رایگان با مشاوران ما در تماس باشید

از ما بپرسید