۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره
درباره شرکت BlueSky

درباره ما

 

شرکت بلواسکای (BlueSky) نماینده انحصاری شرکت Blue Sky International Group کانادا (به شماره ثبت ۰۰۲۷۱۸۱۸۹ در تورنتو) است.

شرکت بلواسکای (BlueSky) به عنوان نماینده بسیاری از کالج ها و دانشگاه‌های معتبر دنیا، با همکاری بهترین مراکز اعزام دانشجو، آژانس های مسافرتی و وکلای مجرب و باتجربه، آماده ارائه خدمات به متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور برای اپلای و پذیرش تحصیلی، دریافت ویزا و بورسیه تحصیلی است.

شرکت BlueSky چه خدماتی به شما عرضه می‌کند؟

  • ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای مشاوره پذیرش تحصیلی توسط کارشناسان دارای مجوز و با تجربه
  • دریافت پذیرش تحصیلی از برترین مراکز آموزشی جهان (دبیرستان، کالج، دانشگاه، دوره‌های آنلاین)
  • دریافت بورسیه تحصیلی برای مقاطع تحصیلی گوناگون حتی دبیرستان
  • ارائه خدمات ویزا توسط وکلای رسمی با شانس موفقیت بالا

برخی از دانشگاه هایی که ما را تایید کرده اند

مشاهده همه‌ی تاییدیه‌‌ها

Online Business School

یک سایت آموزشی است که دوره‌‌های آنلاین مختلفی در زمینه‌های اقتصادی، مدیریتی و مالی و کامپیوتر همراه با مدرک ارائه می‌کند از این مدرک برای ورود به دانشگاه‌های معتبر جهان و به خصوص انگلستان و یا حتی ورود به بازار کار استفاده می‌شود.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی

Ridley College

ریدلی کالج، یکی از قدیمی تریم مدارس خصوصی کاناداست که دانش اموزانی از ۶۱ کشور جهان برای دریافت دیپلم بین المللی راهی این مدرسه شبانه روزی می شوند.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی
تاییدیه سنت جورج

St. George’s University

سنت جورج یک مدرسه پزشکی خصوصی در جزیره گراناداست که حوزه های مختلف پزشکی عمومی. پرستاری، دامپزشکی و … دوره برگزار می کند. این دانشگاه در سال ۱۹۷۶ افتتاح و در سال ۱۹۷۷ درهای خود را به روی دانشجویان باز کرد.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی

Maple Leaf World School

مدرسه جهانی لیف در سپتامبر 2017 در محوطه دانشگاه پلی تکنیک ریچموند به منظور آموزش دانش آمورزان در مقطع 10، 11 و 12 کار خودش را شروع کرد. این مدرسه به سیستم مپل لیف که یک سیستم آموزش بین المللی چینی است، اداره می‌شود.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی
ghs.co.za

Good Hope Studies

مدرسه گود هوپ یک مدرسه خصوصی در آفریقای جنوبی است. این مدرسه در سال 1995 افتتاح شده و سالانه 1000 دانش آموزی خارجی را جذب می‌کند. این مدرسه برگزار کننده دوره‌های اموزش زبان، تربیت معلم، برخی دوره های دانشگاهی مانند طراحی داخلی، طراحی لباس، تکنیک‌های طراحی و تکنیک‌های معماری است.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی
تاییدیه روتمن

Rotman Arts and Science School

مدرسه علوم و هنر روتمن در سال 2004 فعالیت خود را شروع کرد تا امکانات کاملی برای تحصیل در رشته‌های مختلف و مستقل از واحدهای درسی را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. این مدرسه از مهدکودک تا مقطع 12 را داراست و در کنار واحدهای درسی، فرصت پیگیری فعالیت‌های هنری در سطح حرفه‌ای برای دانش اموزان مهیاست.
مشاهده وب سایت مرکز آموزشی
outstanding

Outstanding International Academy

وب سایت آکادمی
catholic distinct school board of eastern ontario

Catholic District School Board of Eastern Ontario

هیئت مدرسه منطقه کاتولیک شرق انتاریو برنامه‌های آموزشی با کیفیت کاتولیک را به دانش آموزان در شرق انتاریو ارائه می‌دهد. مدارس ما مهدکودک تمام روز، غوطه وری در زبان فرانسه، فرصت های یادگیری تخصصی دوره متوسطه، فعالیت های فوق برنامه فوق العاده و برنامه های دو و میدانی و تعهد کاتولیک به عدالت اجتماعی را ارائه می‌دهند.
وب سایت مدرسه
inlingua

Inlingua

اینلینگوا یکی از موسسه‌های برتر و از بزرگترین انجمن‌های خصوصی آموزش زبان در جهان است. مؤسسه بین المللی اینلینگوا در سال 1968 در شهر برن در کشور سوئیس تأسیس شد. مؤسسه اینلینگوا با داشتن بیش از 300 مرکز در 34 کشور در اروپا، امریکای شمالی، امریکای لاتین، آفریقا و آسیا، با سرویس‌ها و ابزارهای آموزشی باکیفیت بالای آموزشی که به زبان آموزان خود ارائه میدهد، در جایگاهی بالاتر از سایر مؤسسات بین المللی قرار دارد.
مشاهده وب سایت دانشگاه

۱۰ دلیل برای اعتماد به شرکت BlueSky

نیاز به مشاوره دارید ؟

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات و دریافت مشاوره رایگان برای پذیرش تحصیلی در کشورهای گوناگون جهان، با مشاوران بلواسکای در ارتباط باشید.

از ما بپرسید
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question