۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

دوره‌های زبان در آفریقای جنوبی و معرفی ۴ کالج برتر زبان

دوره زبان در آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی یکی از فعال‌ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح جهان است .تعداد زیادی از دانشجویان که در دوره زبان در آفریقای جنوبی شرکت می ­کنند از کشورهای اروپایی هستند چراکه یادگیری زبان در این کشور از مزایای بسیار خوبی برخوردار است. هنگامی که شما برای دوره زبان در آفریقای جنوبی ثبت ­نام می ‌کنید وارد فرهنگ و میراث غنی این کشور می­‌شوید. یادگیری زبان  فرصتی مناسب برای بازدید از جاذبه­‌های گردشگری آفریقای جنوبی است.

دوره زبان در آفریقای جنوبی به سبک آموزش تعاملی انجام می­‌شود و همراه با یادگیری آسان­ تر، سریع ­تر و سرگرم­ کننده تر است. شما در این دوره­‌ها محیط کاملا حرفه‌ای و دوستانه را تجربه خواهید کرد. قیمت‌­های این دوره با توجه به کلاس ­ها، مهارت ­ها و کوتاه مدت و بلند مدت بودن دوره ها متفاوت است.

دوره زبان در آفریقای جنوبی

مزایای آموختن زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی

۱ ـ تحصیل در کشوری انگلیسی زبان

یکی از فواید دوره زبان در آفریقای جنوبی این است که زبان انگلیسی یکی از زبان‌های رسمی در آن است. بنابراین در این کشور همواره شما با مردمی روبه رو می شوید که زبان انگلیسی را می‌دانند.

۲ ـ دوره‌های آموزشی متنوع کوتاه ­مدت یا بلند مدت

تنوع دوره‌های آموزشی زبان در این کشور از دیگر مزایای یادگیری زبان انگلیسی در آفریقای جنوبی است و این در حالی است که برای شرکت در این دوره‌ها نیازی به آیلتس ندارید. این دوره­ ها می‌توانند به صورت کوتاه مدت و بلند مدت ارائه شوند.

۳ ـ هزینه مناسب

شاید یکی از مهم‌ترین مزایای دوره زبان در آفریقای جنوبی هزینه مناسب و کم نسبت به دیگر کشورهاست. بنابراین بسیاری از علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی از اروپا به آفریقای جنوبی سفر می‌کنند تا از این دوره ­ها استفاده کنند و زبان انگلیسی خود را بهبود دهند.

۴ ـ شرایط مناسب برای اخذ ویزا

از دیگر برتری‌های دوره زبان در آفریقای جنوبی این است که می‌توانید به راحتی برای خود و حتی افراد خانواده و افراد دانشجو ویزا بگیرید. این شرایط مناسب باعث می ­شود شما به راحتی ویزا بگیرید.

۵ ـ بهره‌­مندی از طبیعت فوق‌العاده

آفریقای جنوبی از طبیعت زیبا و منحصر به فردی برخوردار است شما می­ توانید در حین سپری کردن دوره زبان از طبیعت زیبای آن نیز لذت ببرید.

۶ ـ اقامت در کشوری که تمام استانداردهای مدرنیته اروپا را داراست  و دارای امکانات مناسبی است.

۷ ـ اقامت در کشوری که دارای چند دانشگاه معتبر در سطح جهان است. مدارک این کشور مورد تایید دانشگاه­های معتبر جهان است.

دوره زبان در آفریقای جنوبی

انواع دوره‌ها

 • دوره‌های غیر فشرده زبان آکادمیک
 • دوره‌های فشرده زبان آکادمیک
 • دوره‌های زبان تخصصی جهت شرکت در آزمون آیلتس و تافل
 • دور­ه‌های آموزشی زبان جهت مشاغل خاصی همچون : بازاریابی، هتل داری و تجارت
 • زبان انگلیسی تجارت و بازرگانی
 • زبان انگلیسی برای خلبان‌ها
 • دوره آموزش زبان برای مدرسین زبان (CELTA)

برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد دوره زبان در آفریقای جنوبی می­ توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

دوره زبان در آفریقای جنوبی

معرفی ۴ کالج برتر دوره زبان در آفریقای جنوبی

۱ ـ کالج EC ENGLISH

این دوره زبان در آفریقای جنوبی در شهر کیپ تاون که پر از زیبایی و طبیعت بی­ نظیر است برگزار می­ شود. در این موسسه با استفاده از کلاس ­های متنوع معلمان سعی می­ کنند سطح زبان شما را بهبود دهند. این دوره ­ها مهارت یادگیری شما را ارزیابی می­ کنند و با ارائه بهترین کلاس باعث می ­شوند شما به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنید. شما می ­توانید مهارت ه­ای زبان خود را توسعه دهید.

کالج EC

نمونه­­‌ای از هزینه‌ها در دوره زبان EC در آفریقای جنوبی

کالج EC دوره سه ماهه

 • هزینه دوره : ۴۸۷۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۲۳۸۰ پوند

کالج EC دوره شش ماهه

 • هزینه دوره : ۴۱۱۲۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۹۰۸۰ پوند

دوره ­های دیگر کوتاه مدت یا بلند مدت هزینه­ های متفاوتی دارد برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این کالج و هزینه­ ها می ­توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

۲ ـ کالج EF

این موسسه در سال ۱۹۶۵ تاسیس شده است. EF در حال حاضر رهبر جهانی در حوزه آموزش بین­ المللی است. این موسسه در ۱۱۲ کشور جهان به طور فعال فعالیت دارد. کلاس­ هایی که در این دوره­ ها ارائه می ­شوند باعث می ­شوند تا دانش ­آموزان در هر سنی بتوانند برای حضور در این دور ه‌­ها ثبت ­نام کنند. تاکید این موسسه بر تغییر راه یادگیری زبان است. دوره زبان در آفریقای جنوبی نتایج تضمین شده­ ای به شما ارائه می ­دهد. شما می ­توانید در این دوره با روش یادگیری نوآورانه به خوبی انگلیسی صحبت کنید و درک عمیقی از زبان انگلیسی پیدا کنید.

کالج EF

نمونه‌ای از هزینه‌ها در دوره زبان EFدر آفریقای جنوبی

کالج EF دوره سه ماهه

 • هزینه دوره : ۷۳۶۷ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۶۲۸۷ پوند

کالج EF دوره شش ماهه

 • هزینه دوره : ۱۷۶۴۵ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۲۰۷۵۵ پوند

دوره ­های دیگر در این موسسه هزینه ­های متفاوتی دارد برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این کالج و هزینه­ ها می­ توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

۳ ـ کالج IH

این کالج شامل ۱۵۰ موسسه زبان در بیش از ۵۰ کشور جهان است. این کالج زبان انگلیسی را به صورت مدرن برای دانش ­آموزان خارجی و محلی تدریس می ­کند. این کالج برای دانش ­آموزان خود فرصت­ های مختلفی ارائه می­ دهد. این دوره ­ها شامل : زبان انگلیسی به صورت دوره­ های استاندارد، فشرده و خصوصی، زبان انگلیسی برای کسب و کار، زبان انگلیسی برای دوره ­های کمبریج و … است. دوره زبان در آفریقای جنوبی در کیپ تاون علاوه بر آموزش کامل زبان انگلیسی، تورهای فوق ­العاده و فعالیت­ های اجتماعی جذابی برای دانش­ آموزان خود ارائه می ­دهد. این دوره ­ها توانایی دانش­ آموزان را برای اعمال ساختارهای زبان که شامل گرامر، لغات و تلفظ است تقویت می­ کند. این دوره باعث می­ شود دانش­ آموزان بتوانند مهارت خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن خود را افزایش دهند.

کالج IH

نمونه‌ای از هزینه‌ها در دوره زبان  IH در آفریقای جنوبی

کالج IH دوره سه ماهه

 • هزینه دوره : ۵۶۴۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۲۲۲۰ پوند

کالج IH دوره شش ماهه

 • هزینه دوره : ۴۴۴۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۷۶۸۰ پوند

دوره­های دیگر مانند زبان انگلیسی فشرده، خصوصی، زبان انگلیسی کسب و کار و … در این موسسه هزینه­‌های متفاوتی دارند برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد این کالج و هزینه­‌ها می­‌توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

۴ ـ کالج LAL

در این کالج طیف گسترده­ ای از دوره­‌های زبان انگلیسی برای دانش ­آموزان در دسترس است. در این کالج علاوه بر دوره ­های زبان انگلیسی فشرده، خصوصی و عمومی کلاس ­های آمادگی آزمون آیلتس نیز ارائه می ­شود. این کالج دوره انگلیسی برای بازاریابی و حقوق نیز دارد که هدف هر دو دوره افزایش مهارت­ های ارتباطی است.

کالج LAL

نمونه‌­ای از هزینه‌ها در دوره زبان  LAL در آفریقای جنوبی

کالج LAL دوره سه ماهه

 • هزینه دوره : ۴۳۸۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۲۵۰۰ پوند

کالج LAL دوره شش ماهه

 • هزینه دوره : ۶۷۴۰ پوند
 • هزینه اسکان و غذا : ۱۰۳۴۰ پوند

جهت اطلاع از هزینه تحصیل و زندگی در آفریقای جنوبی و اقامت تحصیلی خارج از کشور با کارشناسان ما در آسمان آبی تماس بگیرید.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نظرات

اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question