۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

دوره‌ی زبان در کشور مالت و معرفی دو موسسه برتر در این زمینه

دوره های زبان در کشور مالت

دوره زبان در کشور مالت در دوره های متفاوت و متنوعی برگزار می شود. مدارسی که دوره زبان در کشور مالت را برگزار می ­کنند دارای معلمان با تجربه و با دانش هستند. این دوره­ ها برای تمامی سنین و در تمام سطوح مختلف زبان انگلیسی تدریس می ­شوند. تعداد مدارسی که این دوره ­ها را برگزار می­ کنند زیاد و متنوع است. اکثر این مدارس جزو فدراسیون آموزش زبان انگلیسی هستند. یکی از نکات قابل توجه در مورد  دوره‌های زبان در کشور مالت این است که مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند و شما کاملا در یک محیط انگلیسی زبان دوره زبان خود را سپری خواهید کرد.

دوره­های مختلف زبان متناسب با نیازهای دانشجویان برگزار می­ شود.  این دوره­‌ها در گروه ­های کوچک و  فضای دوستانه برگزار می ­شوند و برای تمامی سنین مناسب است. دوره­‌های زبان به صورت عمومی، فشرده و خصوصی برگزار می­ شوند. دوره زبان در کشور مالت می­ تواند به صورت آزمون استاندارد انگلیسی و آیلتس نیز برگزار شود. دوره ها با توجه به درخواست دانش آموزان متنوع است.

۱ ـ زبان انگلیسی به صورت عمومی

این دوره برای دانش ­آموزان و دانشجویانی مناسب است که مایل به یادگیری زبان در یک برنامه دراز مدت هستند.

 • ۲۰ درس، هر هفته ۴۵ دقیقه
 • مبتدی تا پیشرفته
 • به مدت ۵۲ هفته
دوره زبان در کشور مالت

۲ ـ زبان انگلیسی به صورت فشرده

این دوره برای کسانی مناسب است که مایل به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ­ترین زمان ممکن و به صورت فشرده هستند. این دوره برای کسانی که در زمان پاره وقت مایل به یادگیری زبان هستند مناسب و مفید است.

 • ۳۰ درس هر هفته ۴۵ دقیقه
 • مبتدی تا پیشرفته
 • به مدت ۵۲ هفته

۳ ـ دوره زبان به صورت استاندارد

دوره زبان در کشور مالت به صورت زبان استاندارد برای دانش­ آموزانی مناسب است که مایل به بهبود زبان انگلیسی خود برای کسب و کارشان هستند.

 • ۲۰ درس هر هفته ۴۵ دقیقه
 • متوسط تا پیشرفته
 • به مدت ۸ هفته

۴ ـ دوره زبان آیلتس

این دوره در کشور مالت برای گرفتن مدرک بین­ المللی طراحی شده است. این مدرک توسط تمام موسسات حرفه­ ای و دانشگاه ­ها در سراسر جهان پذیرفته می­ شود.

 • ۳۰ درس هر هفته ۴۵ دقیقه
 • متوسط تا پیشرفته
 • به مدت ۴ تا ۴۸ هفته

۵ ـ دوره زبان خصوصی

دوره زبان در کشور مالت به صورت خصوصی برای دانش ­آموزان به طور انحصاری تدریس می شود. دوره­ های خصوصی از طریق معلمان با تجربه با طیف وسیعی از موضوع ­ها تدریس می­ شود.

 • ۲۰ و ۳۰ درس هر هفته ۴۵ دقیقه
 • مبتدی تا پیشرفته
 • به مدت ۱ تا ۵۲ هفته
دوره های متنوع زبان در کشور مالت

دوره زبان در کشور مالت به این شیوه ­ها برگزار می ­شود و هر موسسه ممکن است شرایط خاص خود را داشته باشد. آسمان آبی نماینده دو کالج برتر در این زمینه است. شما می ­توانید برای داشتن اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماسبگیرید. در زیر در مورد این دو کالج بیشتر توضیح می­ دهیم و با آن ها آشنا می شویم.

۱ ـ موسسه London School of Commerce Malta

این موسسه بخشی از کالج دانشکده بازرگانی لندن است. دوره زبان در کشور مالت در این کالج دانش ­آموزان را قادر می­ سازد تا دوره ­های تکمیلی زبان را به بهترین نحو ممکن سپری کنند. دوره­ های زبان در این موسسه به طور کامل توسط کمیسیون تکمیلی تایید شده است. تمام دوره ­های تحصیلی در سطح مناسب صلاحیت ­های اروپایی تایید شده است.

London School of Commerce Malta

این موسسه به دلیل جهانی بودن مدرک قابل قبولی دارد. دوره­ های زبان در این موسسه مقرون به صرفه و مفید است. این موسسه دوره­ های آکادمیک انگلیسی را برای دانش­ آموزانی که نیاز به آموزش زبان انگلیسی دارند ارائه می­ دهد. این دوره ­ها در موسسه  London School of Commerce Malta در راستای توسعه مهارت ­های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن با تمرکز بر کسب و کار استوار است.

علاوه بر آموزش مهارت­ های پایه، این دوره تمرکز زیادی به مهارت­ های نوشتاری و پرورش مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی دارد. دانش ­آموزان در ابتدا مورد بررسی قرار می ­گیرند و تعیین سطح  می شوند سپس با توجه به نیاز دانش ­آموزان دوره­ های مناسب برای آن­ها ارائه می­ شود. در این موسسه دانش ­آموزان برای آزمون­ های آیلتس نیز آماده می­ شوند. دانش ­آموزانی که مایل به پیشرفت در دوره­ های اصلی زبان هستند دوره ­های مخصوص و دانشگاهی برای آن­ها ارائه می ­شود. دانش ­آموزانی که دوره‌های زبان را در این موسسه سپری می ­کنند، می ­توانند تحصیلات مدیریت MBA را در این موسسه با  تخفیف سپری کنند.

London School of Commerce Malta

برنامه دوره در این موسسه

 • مدت زمان : ۴-۸-۱۲ ماهه
 • هزینه دوره : ۱،۹۵۰ یورو – ۲،۹۵۰ یورو – ۳،۹۵۰ یورو

الزامات

دانش­ آموزان باید قبل از پذیرش، سطح مناسبی از زبان انگلیسی را داشته باشند. دانشجویانی که سطح آیلتس پایین ­تر از ۴،۵ دارند در ابتدا باید مصاحبه تلفنی داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موسسه و دوره ­های زبان می ­توانید با مشاوران آسمان آبی تماس بگیرید.

۲ ـ موسسه EC English

کشور مالت یک مکان جذاب و دوستانه برای یادگیری زبان انگلیسی است. این موسسه برای راحتی دانش ­آموزان خود امکانات کتابخانه­ ای کامل ارائه می­ دهد. با کمک معلمان حامی، معلمین با تجربه، امکانات پیشرفته هنری و بهترین مطالب آموزشی، شما از یک تجربه بسیار بی­ نظیر و جذاب در این موسسه برخوردار خواهید بود. در این موسسه شما مهارت­‌های زبان انگلیسی خود را افزایش می­ دهید. پس از تعیین سطح شما در گروه مبتدی یا پیشرفته قرار می‌­گیرید و بعد از گذراندن دوره ­های این موسسه به راحتی می ­توانید انگلیسی صحبت کنید. این موسسه دوره ­های متنوع با توجه به نیازهای دانش ­آموزان، بودجه و شیوه زندگی آن­ها فراهم می­ کنند.

موسسه EC English

 این موسسه برای راحتی دانش ­آموزان خود محل اقامت نیز فراهم می ­کند. انواع دوره­ های زبان در این موسسه به شرح زیر است:

دوره عمومی زبان انگلیسی

این دوره در این موسسه شامل ۲۰ درس زبان انگلیسی می ­باشد و شما درک عمیقی از زبان می­ توانید با گذراندن این دوره به دست بیاورید.

دوره فشرده زبان انگلیسی

 • دوره شامل ۳۰ درس
 • ۲۲،۵ ساعت

دوره نیمه فشرده انگلیسی

این دوره فقط برای دانشجویانی ارائه می­ شود که در آمریکا و کانادا تحصیل می کنند. این دوره شامل ۲۴ درس و ۱۸ ساعت است.

آموزش زبان انگلیسی در شهر

این دوره زبان انگلیسی شامل ۲۰ درس عمومی انگلیسی با ۱۰ درس متمرکز است. در این دوره از مکان­ های جذاب، موزه­ ها و گالری ها بازدید می ­شود و با گردش در شهر زبان انگلیسی نیز آموزش داده می ­شود.

 دوره زبان در کشور مالت

هر یک از این دوره ­ها دارای هزینه ­های متفاوتی هستند و با توجه به نوع برگزاری کلاس ­ها قیمت این دوره ­ها متنوع می­ باشد. برای داشتن اطلاع بیشتر در مورد دوره زبان در کشور مالت و در مورد این موسسه می­‌توانید با مشاوران  آسمان آبی تماس بگیرید.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.5 / 5. تعداد آرا : 2

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نظرات

 1. آزمون آیین نامه رانندگی
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۰۱:۲۶

  ممنون خیلی عالی بود

 2. با سلام
  آیا برای شرکت در دوره های زبان کشور مالت محدودیت سنی وجود دارد؟ من ۴۴ سال با مدرک کارشناسی و البته آیلتس جنرال ۶.۵ که در حال حاضر اکسپایر شده میتوانم اپلای کنم؟
  با تشکر

  • کارشناس تحصیل در خارج
   ۲۶ آبان ۱۴۰۰ در ۰۸:۲۳

   نوید عزیز سلام،
   برای شرکت در دوره های زبان محدودیت سنی وجود ندارد و نیاز به مدرک زبان ندارید. شما ابتدا تعیین سطح می‌شوید وبا توجه به سطح زبان شما، دوره مورد نظر را بوک می‌کنیم، پیشنهاد می‌کنم برای اطلاعات بیشتر مقاله دوره زبان در مالتا را زیر را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question