۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

دوره تابستانی در سوئیس و معرفی دو کالج محبوب

کمپ تابستانی

سوئیس محل قرار گیری بسیاری از قله‌های معروف، یخچال‌های طبیعی پر زرق‌ و‌برق و پیست‌های اسکی انبوه است که این کشور را به محل مناسبی برای بازی‌های زمستانی تبدیل می‌کند. اما زود قضاوت نکنید، این کشور در تابستان نیز یک مقصد فوق العاده است. آب‌وهوای معتدل و به دور از گرمای مفرط، سرما یا هوای شرجی، سال‌هاست که سوئیس را به مرکزی برای برنامه‌های تابستانی و آموزش‌های دوره‌ای دانش اموزان تبدیل کرده. دما در تابستان تا حدود ۲۵ تا ۳۰ درجه سانتیگراد بالا می‌رود که برای لذت بردن از تفریحات و فعالیت‌ها در هوای آزاد عالی خواهد بود. بی اغراق باید گفت ۱۲۰ سال است که مدارس سوئیس با پایان سال تحصیلی، برنامه‌های تابستانی مختلفی را در حوزه‌های متفاوت طراحی و اجرا می‌کنند و میزبان دانش آموزانی از سراسر دنیا هستند.

 

چرا سوئیس را برای کمپ تابستانی انتخاب کنیم؟

کمپ تابستانی سوئیس
 • فرصت زبان آموزی

کمپ‌های تابستانی اجتماعات مخصوصی هستند که بچه‌ها برای تفریح در آن‌ها شرکت می‌کنند، اما اگر کشور سوئیس را  برای انتخاب کمپ تابستانی در نظر گرفته باشید، احتمالاً علاقه دارید تا فرزند یا فرزندان شما یک زبان جدید یاد بگیرد یا در آن ارتقا پیدا کند. زبان‌های غالب این کشور آلمانی و فرانسه هستند اما بیشتر کمپ‌ها به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند.

 • کمپ‌های فوق العاده در دامن طبیعت

موسسات آموزشی در کشور سوئیس به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز آموزشی جهان شناخته می‌شوند. بیشتر کمپ‌ها در محل‌های استثنایی و با چشم انداز‌های نفس گیر واقع شده‌اند. دریاچه‌ها و کوه‌های زیادی در اطراف کمپ‌ها قرار گرفته که به بچه‌ها این اجازه را می‌دهد تا امکان انجام ورزش‌ها و انجام فعالیت‌های مختلف در هوای آزاد را در فاصله نزدیک کمپ‌ها را داشته باشند.

 • شکلات و پنیر

گاو‌های سوئیسی‌ یکی از نمادهای این کشور هستند و شیر مورد نیاز برای تولید بهترین پنیرها و شکلات‌ها را فراهم می‌کنند. اگر فرزندان شما به پنیر و شکلات علاقه دارند، کمپ‌های تابستانی در سوئیس تفریحاتی مثل سفر به ‌کارخانه شکلات سازی Cailler-Nestle را به بچه‌ها ارائه می‌کنند. بچه‌ها چگونگی درست شدن شکلات و پنیر را یاد می‌گیرند و محصولات خوش طعم تازه را امتحان می‌کنند.

 • بهشت عاشقان طبیعت

کو‌ه‌های عظیم، دره‌های تاریک، جنگل‌های سرسبز، دریاچه‌های زیبا، آبشارهای پر سرعت و دشت‌های جنگلی خاص؛ کشور سوئیس مثل یک بهشت برای عاشقان طبیعت است. بچه‌ها از طبیعت تازه، گیاهان و حیوانات مختلف دیدن خواهند کرد و محل‌های پر از آرامش و انرژی برای آن‌ها الهام بخش خواهد بود. حدود ۷۰۰۰ دریاچه در این کشور قرار گرفته و بسیاری از آن‌ها به طرز خارق العاده‌ای زیبا هستند

 • فعالیت‌های هنری و ورزشی

در طول اقامت، بچه‌ها فرصت شرکت کردن در فعالیت‌های مختلف هنری و ورزشی را خواهند داشت. تحت نظر مربیان باتجربه، آن‌ها قادر خواهند بود تا با تمرین فعالیت‌های متفاوت و مختلف در کمپ‌ها، شکوفا شوند.

 • رهبری پویا و نوآوری

به عنوان یکی از کشورها با بیشترین میزان نوآوری، سوئیس دوره‌های پویا و نوآورانه‌ای  ارائه می‌دهد که تمرکز آن روی توسعه دادن مهارت‌های رهبری، رباتیک و مهندسی است. در این کمپ ها با توضیح دادن مباحث مهندسی به صورت سرگرم کننده، برای بچه‌ها به جهت پاسخ به سوالات بر اساس میل باطنی خود الهام بخش خواهد بود.

 

رهبری پویا و نوآوری ر کمپ تابستانی سوئیس

معرفی کمپ‌های تابستانی مدرسه LAS سوئیس

مدرسه Leysin American School یا به اختصار LAS، یک مدرسه خصوصی شبانه روزی آمریکایی واقع شده در روستای Leysin سوئیس در فاصله دوساعته  با ژنو است. حدود ۳۴۰ دانش آموزان از پایه‌های هفتم تا دوازدهم در این مدرسه شرکت می‌کنند. زبان رسمی این مدرسه زبان انگلیسی است و حدود ۱۲ درصد دانش آموزان آمریکایی هستند.

این مدرسه از سال ۱۹۴۹ کمپ‌های تابستانی برگزار می‌کرده و تا به امروز نیز این روند ادامه دارد. این کمپ‌های تابستانی شامل دوره‌های LAS Summer و LAS Summer Edge می‌شود که همراه با تغییراتی هیجان انگیز و نوآوری، تمام برنامه‌ها و فعالیت‌هایی را  که دانش آموزان علاقه دارند در کمپ تجربه کنند، با هم ترکیب می‌کنند.

دوره LAS Summer به دانش آموزان اجازه می‌دهد برنامه‌ای بر طبق علایق خودشان خلق کنند. آن‌ها از بین برنامه‌های برگزار شده در صبح و بعد از ظهر، دوره‌های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در هنگام غروب همه دانش آموزان در فعالیت جمعی شرکت می‌کنند.

دوره LAS Summer Edge یک دوره اختصاصی برای دانش آموزانی است که می‌خواهند اعتماد به نفس و مهارت‌های رهبری خود را در ظرف مدت سه هفته ساخته یا تقویت کنند. هر هفته تمرکز دوره به صورت جداگانه بر روی یکی از عناصر هدف گذاری شده آن که پرورش شهروندهای نوآور، دلسوز و مسولیت پذیر در سراسر دنیاست، خواهد بود.

دانش آموزان در هر دوره قادر هستند تا از اردوهای مداوم به شهرهایی مثل Zermatt, Bern, Interlaken و Zurich سود ببرند. این سفرها به دانش آموزان اجازه می‌دهد تا همزمان با اکتشاف و یادگیری در مورد کشور سوئیس، خاطرات به یادماندنی ثبت کرده و از سرتاسر جهان دوست پیدا کنند.

فارغ از اینکه دانش آموزان کدام یک از دوره‌های LAS Summer یا LAS Summer Edge را انتخاب کنند، می‌توانند در این مدت مطمئن باشند که تجربه تابستانی فوق العاده‌ای را پیش رو خواهند داشت.

برای آشنایی بیشتر با این مدرسه اینجا را کلیک کنید

 

مدرسه لیزین

LAS Summer

تابستان بی نقص خود را بسازید

تجربه تابستانی بی نقص خود را با دوره قابل شخصی سازی LAS Summer خلق کنید. اول، از بین یکی از سه دوره‌های صبح شامل دوره زبان (فرانسه یا انگلیسی)، دوره آکادمیک (کارگاه‌های مختلف در زمینه تکنولوژی، دوره طبیعت ریاضی یا دوره معماهای حل نشده) یا دوره ورزشی (دوره تنیس یا دوره کوه نوردی) حق انتخاب خواهید داشت.

سپس دانش‌آموزان برای بعد از ظهر، یکی از فعالیت‌های ورزشی را انتخاب کنند. با وجود گزینه‌هایی مثل باشگاه‌های مختلف شامل باشگاه ورزشی، باشگاه رقص و باشگاه هنر و فعالیت‌هایی مثل قایق سواری، فعالیتهای مخصوص کودکان، اسب سواری، قایق سواری تیمی، افراد از سلیقه‌های مختلف می‌توانند فعالیت مورد علاقه خود را پیدا کنند.

آخر هفته‌های LAS Summer برای اکتشاف، مسافرت و ماجراجویی برنامه شده است. سوئیس یک کشور شگفت انگیز با فرهنگ غنی است، و دانش آموزان می‌توانند دسته ای از مقصدها را اکتشاف کنند.

دوره‌های صبح

دوره زبان یک برنامه فشرده است که دانش آموزان را به جهت افزایش مهارت‌ها، اعتماد به نفس، و توانایی، در تعامل کامل با زبان انتخاب شده (فرانسوی یا انگلیسی) قرار می‌دهد. دانش آموزان بر اساس رده سنی و سطح تسلط به گروه‌های مختلف تقسیم می‌شوند. همچنین در این دوره دانش آموزها ملزم هستند تا یکی از فعالیت‌های بعد از ظهر خود را به ساختن مهارت‌های زبان خود اختصاص دهند.

سطوح مختلف انگلیسی

 • انگلیسی ابتدایی
 • انگلیسی میان رده
 • انگلیسی پیشرفته

سطوح مختلف فرانسوی

 • فرانسوی ابتدایی
 • فرانسوی میان رده
 • فرانسوی پیشرفته

دوره‌های آکادمیک

این دوره از سه برنامه کارگاه تکنولوژی، طبیعت ریاضی و معماهای حل نشده تشکیل شده است.

کارگاه تکنولوژی

دانش آموزها در چند روزه ابتدایی به آموزش مدل سازی سه بعدی با استفاده از Tinker cad پرداخته و در هفته اول پرینت سه بعدی را آغاز می‌کنند. دانش آموزها فنجان، حلقه، جواهرات و پرینت‌های پیچیده تر مثل اسکلت و جعبه‌های پیتزا را طراحی می‌کنند.

هفته دوم به پروژه‌های مربوط به بازیافت اختصاص خواهد یافت.از مواد بازیافتی یا لیزر به جهت خلق اثرهای هنری یا وسایل کاربردی استفاده خواهد شد.

طبیعت ریاضی

در این دوره، دانش آموزان به فراتر از فرمول‌ها و محاسبات ریاضی دسترسی پیدا می‌کنند تا در ریاضی، بالاتر از مفاهیمی مثل الگوها، روابط و مسئله‌ها، اکتشاف کنند. در طول بررسی ریاضی به عنوان یک هنر و یک ابزار، دانش آموزان مهارت‌های ارتباطی و خلاقیت خود را تقویت می‌کنند. مهم تر از همه، این دوره به دنبال افزایش آگاهی در مورد ریاضی و تلاش انسان‌ها و سود آن برای ما در این زمینه خواهد بود.

کلاس ریاضی یک کلاس تعاملی خواهد بود و شامل حل پازل، پیدا کردن شواهد ریاضی در دنیای واقعی، ساخت طرح‌های سه بعدی و بازی به جهت اکتشاف در مفاهیم ریاضی می‌شود. بحث‌های کلاسی نیز مربوط به بعد چهارم و بی نهایت خواهد بود. انجام پروژه‌های خلاقانه که مفاهیم ریاضی را از طریق هنرهای بصری، موسیقی، داستان‌های کوتاه، ساخت و ساز، آشپزی و… تشویق می‌شود.

معماهای حل نشده

دانش آموزان از طریق محتوای این دوره بر روی توسعه مهارت‌هایی که در طول سال‌های تحصیل مدرسه مثل یادداشت برداری، تایپ کردن، سخنرانی و نقل قول کردن، لازم خواهند داشت، کار خواهند کرد. این مهارت‌ها از طریق پروژه‌های مختلف آموزش داده خواهد شد که به دانش آموزان اجازه می‌دهد با نگاه کردن به چگونگی اکتشاف انسان در فضای اطراف و همچنین فضا، مهارت کنجکاوی خود را تقویت کنند. دانش آموزان به بررسی تاریخ نقشه برداری و تاثیر آن بر روی درک ما از جهان کار خود را آغاز کرده و سپس با نگاه به نقشه‌های مهم تاریخی، نقشه‌های متفاوتی از محل اقامت خود یعنی روستای Leysin طراحی می‌کنند.

در هفته دوم، موضوعات شامل فضا و بررسی چگونگی استفاده انسان از ستارگان به جهت پیدا کردن محل زمین در فضا خواهد بود. دانش آموزان سپس فرصت نگاه کردن به اینکه چرا کشورهای مختلف به دنبال سفر به فضا و فراهم کردن زندگی در دیگر سیاره‌ها هستند را خواهند داشت.

دوره‌های ورزشی

دوره های ورزشی

دوره تنیس

برنامه تنیس کمپ LAS Summer یک دوره کیفیت بالای تنیس برای رده‌های سنی مختلف و سطوح تسلط متفاوت فراهم کرده است. بازیکن‌ها از طریق تمرینات شاد و پرچالش در زمین تنیس فرصت رشد خواهند داشت. این برنامه همچنین مهارت‌های شخصی و اجتماعی بازیکنان را از طریق تعامل با مربیان و دیگر بازیکن‌ها افزایش می‌دهد.

دوره کوه نوردی

این دوره از طریق دسته ای از فعالیت‌های پویا در هوای آزاد، آگاهی و مسئولیت در مورد محیط زیست، به علاوه مهارت‌های ارتباطی، اعتماد به نفس، مقاومت را در افراد افزایش می‌دهد. همچنین دانش آموزان می‌توانند برای کسب جایزه Duke of Edinburgh رقابت کنند.

باشگاه‌ها

این باشگاه بهترین محل برای ملاقات و دوستی با افراد خارج از دوره‌های برگزار شده در صبح است. گزینه‌های در دسترس برای تابستان ۲۰۲۲ شامل دوره‌های آشپزی و پخت و پز، موسیقی و هنر، و ورزش‌های تیمی و تناسب اندام می‌شود.‌

دوره‌های بعد از ظهر

دوره‌های بعد از ظهر تنوع بیشتری به برنامه روزانه دانش آموزان اضافه می‌کند. این دوره‌ها شامل هنر، دوچرخه سواری، کوه نوردی، رقص، ورزش‌های تیمی، اسب سواری، بازی، موسیقی و غیره است.

 

LAS Summer Edge

تبدیل به یکی از شهروندهای نوآور، دلسوز و مسئولیت پذیر دنیا شوید

دوره LAS Summer Edge با داشتن تعادل بین آموزش و ماجراجویی، فضایی را پیدا کرده که یادگیری هیجان انگیز و خلاقانه در آن اتفاق می‌افتد. دانش آموزان سه هفته پر فعالیت را به رسیدن به پتانسیل خلاقیت خود، یادگیری مهارت‌های کارگروهی و رهبری، و انجام تفریح‌های مختلف در کشور سوئیس مثل قایق سواری در رودخانه، چتربازی و فعالیت‌های مخصوص کودکان می‌پردازند.

قیمت‌ها و تاریخ‌های شروع

دانش آموزان در طول سال و در صورت پر نشدن ظرفیت دوره‌ها می توانند ثبت نام کنند و تاریخ نهایی مشخصی برای ثبت نام تعیین نشده است.

LAS Summer 2022

دوره اول: ۲۶ ژوئن تا ۹ جولای ۲۰۲۲

دوره دوم: ۱۰ تا ۲۳ جولای ۲۰۲۲

دوره سوم: ۲۴ جولای تا ۶ آگوست ۲۰۲۲

هزینه دوره LAS Summer – دوهفته: ۵۳۰۰ فرانک سویس – چهار هفته: ۹۵۰۰ فرانک – شش هفته: ۱۴۰۰۰ فرانک

LAS Summer EDGE 2022

دوره LAS Summer Edge: 3 تا ۲۳ جولای

هزینه دوره: ۹۵۰۰ فرانک

روستای Leysin در سوئیس، خانه شما در تابستان به دور از خانه

تجربه فوق العاده سوئیسی

فارغ از اینکه کدام دوره را انتخاب می‌کنید، تجربه‌های فوق العاده‌ای را کسب خواهید کرد. پس از دوره‌های صبح و فعالیت‌های بعد از ظهر، دانش آموزان در رویدادهای جمعی غروب شرکت خواهند کرد. این رویدادها شامل بازی و فعالیت‌های مختلف ورزشی می‌شود. همچنین همه دانش آموزان فرصت در شرکت در اردوهای ارائه شده به شهرهای مختلف سوئیس در طول تابستان خواهند داشت.

فضاهای مشترک

علاوه بر فعالیت‌های جمعی در غروب و اردوهای مشترک، دانش آموزان هر دو دوره فرصت اشتراک گذاری فضاهای مشترک را خواهند داشت. با وجود اینکه دانش آموزان شرکت کننده دوره‌های LAS Summer و LAS Summer Edge از خوابگاه‌های جداگانه بهره می‌برند اما فرصت ملاقات و معاشرت در کافه‌ها و مراکز مختلف کمپ خواهند داشت.

کمپ تابستانی مونت رزا

زندگی در خوابگاه

تعدادی از اعضای مدرسه در خوابگاه‌های این کمپ حضور خواهند داشت. این اعضا در طول تابستان در دسترس خواهند بود تا مطمئن شوند دانش آموزان به راهنمایی، مراقبت و حمایت در طول دوره دسترسی خواهند داشت.

همچنین دانش آموزان تابستان را با یک هم اتاقی تجربه خواهند کرد. این تجربه به این دلیل برای دانش آموزان با ارزش خواهد بود که به آن‌ها فرهنگ جدید، تعامل داشتن و زندگی هماهنگ با فردی دیگر و پتانسیل داشتن رابطه دوستانه طولانی مدت را فراهم می‌کند. بیشتر دانش آموزان باور دارند که پیدا کردن دوستان جدید از سراسر دنیا قسمت مورد علاقه آنها از این دوره ها بوده است.

 

معرفی کمپ‌های تابستانی مدرسه Monte Rosa سوئیس

مرکز آموزشی Institut Monte Rosa که با نام Monte Rosa یا Rosa نیز شناخته می‌شود، یک مدرسه خصوصی شبانه روزی واقع شده در شهر مونترو (Montreux) کشور سوئیس است. این مدرسه در سال ۱۸۷۴ تاسیس شده و حدود ۸۰ دانش آموز شبانه روزی دارد. Monte Rosa جدا از امکانات آموزشی، کمپ‌های تابستانی هم به صورت جداگانه ارائه می‌دهد. این کمپ‌ها در کشور سوئیس برگزار شده و شامل فعالیت‌های مختلف ورزشی و تفریحی، اردوهای متعدد و دوره‌های متعدد فراوان می‌شود.

جزئیات کمپ‌های تابستانی

ترکیب منحصر فردی از  دوره‌های فشرده زبان در طول صبح برنامه ریزی شده و به دنبال آن فعالیت‌های مختلف ورزشی، تفریحی و فرهنگی در بعد از ظهرها برگزار می‌شود. این کمپ‌ها برای تبدیل شدن به یک تجربه منحصر به فرد، یک برنامه انعطاف پذیر با قابلیت انتخاب از بین بیش از ۵۰ فعالیت مختلف در طول تابستان را ارائه می‌دهد. این دوره‌ها خلق شده اند تا مهارت‌های زبانی و اجتماعی و خلاقیت بچه‌ها را در طول تعطیلات تابستانی تقویت کنند.

برای آشنایی بیشتر با این مدرسه اینجا را کلیک کنید

 

 

کالج Institut Monte Rosa

اطلاعات کلی کمپ

 • از ۲۹ ژوئن تا ۱۰ آگوست ۲۰۲۲
 • در دسترس برای دانش آموزان روزانه یا شبانه روزی خود مدرسه
 • حداقل مدت اقامت: ۲ هفته، ورود و خروج در روزهای چهارشنبه خواهد بود
 • حدود ۸۰ دانش آموز از ۶ تا ۱۸ سال
 • حضور افراد از بیش ۲۰ ملیت مختلف
 • از ۲۱۵۰ فرانک سویس در هفته

دوره‌های تحصیلی زبان

 • کلاس‌های کوچک (به طور متوسط ۵ تا ۶ نفر – حداکثر ۱۲ نفر)
 • زبان‌های انتخابی: انگلیسی/فرانسه
 • ۲۰ درس زبان به طور هفتگی
 • کلاس‌های صبح (دوشنبه تا شنبه، به جز چهارشنبه‌ها)
 • مدرک شرکت در دوره‌های زبان در انتهای دوره‌ها
 • تدریس خصوصی درصورت درخواست در دسترس خواهد بود.
 • دوره آمادگی آزمون‌های IELTS/BEC برای دانش آموزان پیشرفته در زبان انگلیسی

فعالیت‌ها

 • برنامه‌های روزانه با حق انتخاب از بین ورزش‌ها، فعالیت‌های تفریحی و اردوهای مختلف
 • ‘A la carte’ – دوره شخصی سازی شده هر دانش آموز بر طبق اجازه والدین
 • فعالیت‌های ورزشی: فوتبال، بسکتبال، شنا، قایق سواری، تنیس، تیراندازی، اسب سواری، قایق سواری تیمی، غواصی و دیگر فعالیت‌ها!
 • اردو به نقاط دیدنی: ژنو، برن، لاسان، تورهای بازدید از نقاط مختلف شهری شامل موزه‌ها، گالری‌های هنری، نمایش‌های موقت و بازدید از کارخانه تولید شکلات و پنیر

دوره‌های تابستانی ۲۰۲۲

از ۲۹ ژوئن تا ۱۰ آگوست

 • محیط امن و ایده آل قرار گرفته در شهر مونترو در حاشیه دریاچه ژنو
 • محل اقامت‌های واقع شده در کمپ با اتاق‌های راحت
 • مدرسه روزانه یا شبانه روزی
 • حداقل میزان اقامت ۲ هفته خواهد بود، ورود و خروج در روزهای چهارشنبه صورت می‌گیرد
 • حدود ۸۰ دانش آموز ۶ تا ۱۸ سال
 • حضور افراد از بیش ۲۰ ملیت مختلف

 

مونت رزا

فعالیت‌ها

بیش از ۵۰ برنامه قابل ارائه

 • هر دانش آموز می‌تواند از بین فعالیت‌ها و دوره‌های مختلف ورزشی، تفریحی و ماجراجویی حق انتخاب داشته باشد.
 • دوره‌های روزانه شامل انواع انواع ورزش‌ها، فعالیت‌ها و اردوها
 • فعالیت‌های ورزشی: فوتبال، بسکتبال، شنا، قایق سواری، تنیس، تیراندازی، اسب سواری، قایق سواری تیمی، غواصی در فضای سربسته و …
 • اردو به نقاط دیدنی: ژنو، برن، لاسان، تورهای بازدید از نقاط مختلف شهری شامل موزه‌ها، گالری‌های هنری، نمایش‌های موقت و بازدید از کارخانه تولید شکلات و پنیر.

و فعالیت‌های شاد بیشتر شامل چتربازی (Skydiving)، بازدید از Europa Park، کارگاه‌های هنرهای خیابانی و پیست ورزش‌های زمستانی Glacier 3000!

دوره‌های تحصیلی زبان

 • کلاس‌های کوچک (حداکثر ۱۲ نفر)
 • زبان‌های انتخابی: انگلیسی یا فرانسه
 • دوره‌های آمادگی آزمون‌های IELTS/BEC برای دانش آموزان پیشرفته در زبان انگلیسی
 • ۲۰ دوره زمانی کلاس‌های زبان
 • کلاس‌های صبح (دوشنبه تا شنبه، به جز چهارشنبه‌ها)
 • مدرک شرکت در دوره‌های زبان در انتهای دوره‌ها
 • تدریس خصوصی (حتی برای والدین) درصورت درخواست در دسترس خواهد بود.

شهریه‌ها

 • ۲۱۵۰ فرانک سویس در هفته
 • ۱۰۰ فرانک – هزینه ثبت نام
 • پیش پرداخت به مبلغ ۸۰۰ فرانک و به صورت قابل استرداد، برای کل مدت اقامت
 • بیمه حوادث اجباری ۸۵ فرانک در هفته

اطلاعات تکمیلی

 • محیط ۶۰۰۰ متر مربعی ساختمان مدرسه با امکانات ورزشی روباز و سربسته
 • مراقبت شخصی در یک محیط مشابه خوانوادگی
 • اقامت در اتاق‌های ۳ خوابه یا ۲ خوابه (اتاقهای یک خوابه در صورت درخواست)
 • اتاق کامپیوتر همراه با دسترسی اینترنت، اتاق تلوزیون، کافه همراه اینترنت
 • منوهای تنظیم شده صبحانه، ناهار و شام بوفه
 • دسترسی به تلفن همراه مجاز و دسترسی به اینترنت کنترل شده خواهد بود
 • ترانسفر به/از فرودگاه ژنو در صورت درخواست

 

بلواسکای به طور رسمی نماینده این کالج در ایران می ­باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کالج  و اقامت تحصیلی و تحصیل در دبیرستان‌های سوئیس می ‌توانید با مشاوران بلواسکای(BlueSky)  تماس بگیرید.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.8 / 5. تعداد آرا : 4

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نظرات

اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question