۰۲۱-۲۶۲۹۰۷۵۱ رزرو وقت مشاوره

معرفی دوره های تابستانی در انگلستان و کالج های برگزار کننده

دوره های تابستانی در انگلستان

دوره های تابستانی همان‌طور که از نام آن‌ها مشخص است در فصل تابستان برای تمامی گروهای سنی برگزار می‌شوند. یکی از جذاب‌ترین کشورها برای برگزاری این دوره‌های تابستانی، انگلستان می‌باشد. دوره های تابستانی در انگلستان یک محیط آموزشی جذاب برای دانش آموزانی فراهم می‌کنند که برای اولین بار برای تحصیل در انگلستان آماده می‌شوند. دوره‌های تابستانی به دانش آموزانی که در مورد برخی مسائل آگاهی دارند کمک می‌­کنند تا مسائل را بهتر درک کنند.
دوره‌های تابستانی نظیر زبان انگلیسی عمومی، زبان انگلیسی آکادمیک، آمادگی آزمون های بین‌المللی نظیر IELTS، دوره‌های تابستانی خانوادگی ،دوره‌های تابستانی ورزشی (فوتبال، بسکتبال، تنیس، گلف، سوارکاری، شنا و…)، دوره های برنامه نویسی و کد نویسی و… در مدارس، کالج ها و دانشگاه‌های انگلستان برای گروه‌های سنی در  محیطی امن و با کیفیت آموزشی بالا برگزار می‌گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های تابستانی، هزینه ها، کالج ها و شرایط ثبت نام در هر یک از دوره های تابستانی در انگلستان می توانید با مشاوران بلو اسکای تماس بگیرید.

مزایای گذراندن دوره های تابستانی در انگلستان

 1. کشور انگلستان در صدر جدول کشورهای محبوب برای دوره های تابستانی قرار دارد.
 2. انواع گسترده ای از دوره های تابستانی وجود دارد که به شما کمک می‌کنند تا یک تجربه بین‌المللی و با ارزش برای آینده ای متفاوت و سرشار از موفقیت کسب کنید.
 3. دوره‌ها در کمپ بهترین دانشگاه‌های دنیا نظیرOxford, Cambridge, King’s College London, UCL و همچنین دبیرستان‌های مشهور شبانه روزی در انگلستان برگزار می‌گردد.
 4. تجربه‌ی دوره‌ای فراموش نشدنی در حین یادگیری زبان انگلیسی و تمرین با مربیان حرفه‌ای رشته‌ی ورزشی و یا هنری مورد علاقه‌شان
 5. دوره های تابستانی در انگلستان باعث یادگیری زبان انگلیسی شما می‌شوند زیرا شما در این دوره‌ها با دانش آموزان بین‌المللی مشارکت می‌کنید و برای ارتباط برقرار کردن باید انگلیسی صحبت کنید.
 6. شرکت در دوره های تابستانی در انگلستان به صورت ویژه برای دانش آموزانی که قصد ادامه‌ی تحصیل در انگلستان دارند بسیار مفید خواهد بود.
 7. کلاس‌ها در این دوره‌ها شامل سخنرانی‌ها، سمینارها و کار گروهی می‌باشد و این فرصت مناسب برای قرار گرفتن در یک فضای آموزشی درجه ۱ است. شما می‌توانید تجربه‌کار گروهی داشته باشید و همکاری و مشارکت را یاد بگیرید.
 8. دیدن مکان‌های معروف و دیدنی انگلستان در سفرهای ویژه که برای شما تدارک داده می شود.
 9. برای گذراندن دوره‌های تابستانی در انگلستان مسکن و غذا برای شما ارائه خواهد شد.

 

دوره های تابستانی انگلستان
پیشنهاد می کنیم این مطلب را نیز مطالعه کنید: تحصیل در مدارس شبانه روزی انگلیس

 

انواه دوره های تابستانی انگلستان

 

 • دوره های تابستانی تنیس

کمپ های تنیس در خارج از کشور در عین حال که تکنیک های حرفه ای ورزش مورد علاقه ی فرزندتان را آموزش می دهد به تقویت زبان انگلیسی هم کمک می‌نماید.

کالج برگزارکننده دوره های تابستانی تنیس: Nike Tennis Camp, London

 

 • دوره های تابستانی فوتبال

یادگیری تکنیک های فوتبال در کنار مربیان برترین و شناخته شده ترین تیم های فوتبال دنیا و همچنین تقویت زبان انگلیسی در این دوره ی تابستانی تجربه ای فراموش نشدنی برای فرزندتان خواهد بود.

کالج های برگزار کننده دوره های تابستانی فوتبال

 1. Nike Football Camp, London
 2. Manchester City Football Camp, Manchester
 3. AC Milan Football Camp, Dublin

 

 • دوره های تابستانی STEM

فرزندتان به علم، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات علاقه مند است؟ به موضوعاتی مانند برنامه های کامپیوتری و کد نویسی علاقه مند است؟  در این صورت نظرتان در مورد اینکه تابستان امسال فرزندتان در کنار تقویت زبان انگلیسی فعالیت های مورد علاقه‌اش را با شرکت در دوره هایرباتیک و کدنویسی و یا  دوره هایSTEM انجام دهد، چیست؟

کالج های برگزار کننده دوره های تابستانی STEM

 1. Trinity College Dublin
 2. Imperial College London

کالج های برگزار کننده دوره های تابستانی رباتیک و کد نویسی

 1. St Giles London, English for Future Coders
 2. iD Tech

 

 • سایر دوره های تابستانی در انگلستان

 1. دوره تابستانی زبان به همراه برنامه‌های تفریحی
 2. دوره تابستانی زبان و اقامت در کنار خانواده‌های انگلیسی
 3. دوره تابستانی آموزش موسیقی و زبان در انگلستان
 4. دوره تابستانی سینما، تئاتر و زبان در انگلستان
 5. دوره تابستانی آموزش اسب‌­سواری، تنیس، چوگان، گلف، پاراگلایدر و آموزش زبان در بریتانیا
 6. دوره تابستانی آموزش عکاسی، مجسمه سازی و زبان در انگلستان

پیشنهاد می کنیم این مطلب را نیز مطالعه کنید: سفر در دوران دبیرستان به خارج از کشور را جدی بگیرید

 

دوره اسب سواری

 

معرفی کالج ها معتبر برای گذراندن دوره های تابستانی در انگلستان

کالج بین‌المللیEC

کالج بین المللی EC برای راحتی دانش‌آموزان خود امکانات زیادی به آن‌ها ارائه می‌دهد. این کالج دوره‌های متنوع برای آموزش زبان انگلیسی دارد. کالج EC موفقیت شما را گارانتی می‌کند اگر یادگیری زبان انگلیسی شما با سرعتی که انتظار می‌رود پیشرفت نکرد، کالج EC برای شما کلاس‌های خارج از برنامه و به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد کرد. این کلاس‌ها تا زمانی که به سطح دلخواهتان برسید ادامه خواهد داشت.

۷ مزیت‌ تحصیل در کالج EC

 1. شعبه‌های کالج EC در قلب شناخته‌شده ترین شهرهای انگلیسی زبان جهان قرار دارند
 2. این کالج بسیار مدرن و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های آموزشی است
 3. آموزش در محیطی آرام، به دور از استرس و لذت بخش
 4. کتابخانه و اینترنت رایگان در کالج
 5. دانش‌آموزان کالج EC از ۱۴۰ کشور دنیا در این کالج تحصیل می کنند، بنابرین دانش‌آموزان به جامعه‌ای جهانی ملحق خواهند شد
 6. با فرهنگ کشور‌های دیگر آشنا خواهید شد و دیدگاه‌های خود را گسترش خواهید داد
 7. دوستانی پیدا می‌کنید که با کمک آنها مهارت انگلیسی خود را به سرعت بهبود می‌بخشید

بیشتر بخوانید : ۱۰ شهر برتر دانشجویی در بریتانیا ‏

کالج بین‌المللی ih

از زمانیکه کالج زبان ih در سال ۱۹۵۳ تاسیس شد ، هدف این موسسه برای شناخت مدارس در سطح جهانی می‌باشد ، که یکی از استانداردهای بالا در تحصیلات زبان را دارد .کارکنان و دانش آموزان می توانند به ih اعتماد کنند که یک تعهد واحد از لحاظ کیفی در سطح شهر ، کشور و قاره به آنها ارائه می‌دهد . کالج بین المللی زبان ih به شیوهای عمل می کند که به تعهدات خود در بالاترین سطح تحصیلی عمل نمایند .

۴ مزیت‌ تحصیل در کالج ih

 1. مدارس ih زبان انگلیسی و یک پهنای وسیعی از زبان های دیگر را تدریس میکنند .
 2. کیفیت در اولویت تمامی کارهای کالج بین المللی زبان ih قرار دارد . تنها مدارسی که استانداردهای کیفی ما را رعایت کنند می توانند از نام ih استفاده نمایند
 3. کالج بین المللی زبان ih پیشگام در برنامه های آموزشی مدرسان برای زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی می باشد .
 4. استادانih ، کتابهای درسی را خودشان می نویسند. تعداد بسیاری از کتابهای درسی که امروزه توسط مدرسان زبان تدریس می شود ، توسط استادان با تجربه ih نوشته شده است . از جمله این کتابها می توان از Headway ، Cutting Edge، Language To Go، Natural Grammar and Fountain نام برد.

کالج بین المللیEF

کالج بین المللیEF یکی از برترین کالج های دنیاست که دوره های بسیار متنوعی از آموزش های زبان (عمومی و تخصصی) و دوره های آمادگی ورود به دانشگاه (کارشناسی تا دکترا) را در ۱۶ کشور دنیا برگزار می کند. دوره های زبان EF به دو صورت عادی و فشرده و با موضوعات و اهداف متنوعی برگزار می‌شود که در ادامه شرح داده شده است. دوره‌های آمادگی ورود به دوره دکترا به خصوص برای دانشجویانی که قصد ورود به دوره دکترا را دارند اما تز تحقیقاتی مناسبی ندارند یا با نحوه نگارش صحیح آن آشنا نیستند و یا استاد مربوط به موضوع پژوهشی خود را پیدا نمی کنند بسیار مفید است. در ادامه با دوره های مختلف کالج بین المللیEF آشنا می‌شویم.

۷ مزیت تحصیل در کالج EF

 1. آموزش در کشورهای انگلیسی زبان
 2. سفر جذاب آموزشی و در عین حال تفریحی
 3. امکان تبادل فرهنگی
 4. ارائه‌ی مدرک زبان مورد تائید معتبرترین دانشگاه های دنیا
 5. ۱۰۰%فارغ التحصیلان دوره های آمادگی دانشگاهی ای اف در خارج از کشور وارد موسسه های همکار ما یا دیگر دانشگاههای عالی رتبه در گوشه و کنار جهان شده اند.
 6. همراه با کالج بین المللی زبان EF، شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که آموزش و دستورالعمل های لازم را از هیئت علمی و کارکنان کاملاً معتبر دریافت خواهید کرد .
 7. تمامی مراکزکالج بین المللی زبان EF در گوشه و کنار جهان توسط اعضای آموزشی تایید شده از سوی دولت همچون انجمن بریتانیا ، British Council ، ACCET ، EAQUALS ، NEAS معتبر شناخته شده اند .

 

کمپ تابستانی انگلستان

کالج بین‌المللی LAL

کالج بین المللی LAL سال ۱۹۸۰ در توربی انگلستان تاسیس و دوره‌های زبان را با برنامه‌های جذاب و سرگرم‌کننده به بزرگسالان و دانش‌آموزان در سراسر جهان ارائه می‌دهد. کالج بین‌المللیLAL محبوبیت بسیاری برای برگزاری دوره‌های زبان انگلیسی در جهان دارد. دانش‌آموزان به دلیل تنوع و کیفیت قابل قبول دوره‌ها علاقه بسیاری به گذراندن دوره‌های زبان انگلیسی در این کالج بین‌المللی دارند.

۷ مزیت تحصیل در کالج بین المللی LAL

 1. بیش از ۲۵ سال تجربه را به دنبال آموزگاران جوان از سراسر جهان داریم!
 2. تیم های رفاهی اختصاصی در طول اقامت دانش آموزان مراقبت می‌کنند و پشتیبانی ۲۴ ساعته را برای همه دانش آموزان جوان خود فراهم می کنند.
 3. دانش آموزان در فرودگاه توسط کارکنان LAL و یا نمایندگان مورد اعتمادشان ملاقات خواهند کرد و در طول سفر به مدرسه و از مدرسه نظارت خواهند داشت.
 4. اولویت اصلی این کالج ایمنی و رفاه دانشجویان است. در تمام مدارس کارکنان رفاهی قرار دارند که به امور دانش آموزان به بهترین نحو رسیدگی می‌کنند.
 5. تمام کارکنان و خانواده‌های میزبانان با دقت بازرسی می شوند و برای مناسب بودن آنها برای کار با دانش آموزان جوان بررسی می‌شوند.
 6. همه برنامه‌های یادگیر جوان ما در بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و آفریقای جنوبی شامل بیمه درمانی رایگان به عنوان استاندارد می باشد. دانشجویان سفر به انگلستان همچنین بیمه مسافرت آزاد را دریافت می‌کنند.
 7. کالج بین‌المللی LAL با توجه به دوره‌هایی که در شعبه‌های مختلف خود برگزار می‌کند دارای خوابگاه و محل اقامت برای دانش‌آموزان است. این خوابگاه‌ها و امکانات آن برای دانش‌آموزان ۸ تا ۱۸ سال آماده شده است.

برای کسب اطلاعات دقیقتر از دوره های هر کالج، شرایط و هزینه ها به صفحه آنها در سایت بلو اسکای مراجعه یا با مشاوران ما در شرکت تماس بگیرید. در صورت تمایل به شرکت در دوره های تابستانی در انگلستان می­‌توانید با مشاوران بلو اسکای (BlueSky) تماس بگیرید و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب کنید. مشاوران ما به شما کمک می­‌کنند تا برای سپری کردن تابستان کودکان خود بهترین تصمیم را بگیرید.

سخن پایانی

دوره های تابستانی در انگلستان دوره‌هایی کوتاه مدت هستند که معمولا بعد از پایان ترم‌های تحصیلی به افراد توصیه می‌شود. در این دوره‌ها اطلاعات زیادی در زمینه موضوعات مختلف آموزشی به دانش‌آموزان ارائه می‌شود که معمولاً در مدارس ارائه نمی‌شود. دوره های تابستانی در بسیاری از مدارس و دانشگاه‌ها در سراسر جهان ارائه می‌شود که شامل مسائل آموزشی، اجتماعی و فرهنگی هستند و می‌توانند با تجربیات و دانش مفید، در زمان تعطیلات تابستان سطح علمی دانش آموزان را بالا ببرند. در انگلستان، بسیاری از دانشگاه‌های برتر جهان دوره‌ های تابستانی ارائه می دهند که شامل مفاهیمی در زمینه‌ها و رشته‌های مختلف است. این دوره ها معمولاً توسط آموزگاران و استادهای برتر از سراسر جهان ارائه می‌شوند. به همین دلیل،دوره‌های تابستانی می‌توانند تجارب بسیار زیادی به دانش‌آموزان می‌آموزد و به آنها کمک کنند تا مطالب بیشتری نسبت به دوره های تحصیلی در انگلستان بیاموزند.

آیا این مطلب برایتان مفید بود؟

میانگین امتیاز 4.3 / 5. تعداد آرا : 7

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

نظرات

 1. سلام خسته نباشید تابستان انگلستان شامل چه ماه هایی به ایران میشه ؟
  یعنی مثلاً برای ما تیر مرداد و شهریور تابستان هستش  ۰  • کارشناس تحصیل در خارج
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ در ۱۰:۵۹

   ساحل عزیز سلام.
   دورهای تابستانی معمولا از اواخر خرداد تا اواسط شهریور هستند اما مراکز باز هم تاریخ های متفاوتی دارند. اما حدودا همین ایامی است که ذکر شد. و حدودا از چند ماه قبل نیز بهتر است برای دوره ها اقدام شود.   ۰ 2. سلام خسته نباشید ایا میشه برای این دوره ها ویزای دانشجویی درخاست کرد؟ در صورت نداشتن ویزا..  ۰  • کارشناس تحصیل در خارج
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ در ۰۵:۵۳

   ماهان عزیز سلام،

   برای دوره های کوتاه مدت ویزای به نام student visitor صادر می‌گردد. البته درنظر داشته باشید شرایط ویزا تغییر می‌کند و لطفا هر زمان قصد این کار را داشتید حتما با کارشناسان بلواسکای ( Blue Sky ) مشورت بفرمایید

   شماره تماس:
   ۰۲۱۹۱۰۰۷۲۷۴   ۰دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question