تاییده ها - BlueSkyStudy | آسمان آبی
برخی از دانشگاه هایی که ما را تایید کرده اند
study group

study group

Study Group یک شرکت جهانی است که دانشجویان بین‌المللی را برای برنامه‌های دانشگاهی خود آماده می‌سازد , آموزش عالی مدارس را آموزش می‌دهد و دوره‌های زبان انگلیسی تدریس می‌کند . این گروه دارای بیش از ۵۰ دانشگاه در سراسر انگلستان , اروپا ,آمریکای شمالی و استرالیاست.
مشاهده وب سایت دانشگاه

Canada Course for Education Agents (CCEA)

ICEF یک رهبر جهانی در آموزش بین‌المللی است که متعهد به پیشبرد این صنعت از طریق ترویج بهترین تجارب ، تقویت شبکه‌های جهانی و به اشتراک گذاری آخرین گرایش‌ها و داده‌های صنعت است .
مشاهده وب سایت
William Academy

آکادمی ویلیام William Academy

به کانادا بیایید و در یکی از بهترین کشورهای دنیا تحصیل کنید . ویلیام آکادمی یک مدرسه خصوصی آموزشی است با تجربه‌ای گسترده‌ از دانش آموزان سراسر جهان دعوت می‌کند تا برای نوآوری و  خلاقیت وموفقیت در آینده در این آکادمی تحصیل کنند.
مشاهده وب سایت دانشگاه
کالج بین‌المللی EC

کالج بین‌المللی EC

کالج EC در مالت برای راحتی دانش‌آموزان خود امکانات زیادی به آن‌ها ارائه می‌دهد. این کالج دوره‌های متنوع برای آموزش زبان انگلیسی دارد. اگر یادگیری زبان انگلیسی شما با سرعتی که انتظار می‌رود پیشرفت نکرد، کالج EC برای شما کلاس‌های خارج از برنامه و به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد کرد.
در مورد کالج EC بیشتر بدانید
کالج بین المللی EF

کالج بین المللی EF

کالج EF در سال ۱۹۶۵ توسط یک جوان سوئدی تاسیس شده است. این کالج بین‌المللی زبان انگلیسی و زبان‌های دیگر را با روشی مدرن به افراد آموزش می‌دهد و راهی موثر برای یادگیری زبان ارائه می‌دهد
در مورد کالج EF بیشتر بدانید

آکادمی Real Madrid Certificate

رئال مادرید یکی از بزرگ‌ترین و قوی‌تربن باشگاه‌های جهان است . رئال مادرید بعنوان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و برنده ۱۳ دوره لیگ قهرمانان اروپا , موفق‌ترین باشگاه اروپا محسوب می‌شود.
مشاهده وب سایت دانشگاه
St. John's School

آکادمی St. John’s School

پرسنل این آکادمی به صورت ویژه‌ای آموزش دیده‌اند تا اطمینان حاصل کنند هر دانش‌آموز SJA از حمایت و راهنمایی لازم برای رسیدن به پتانسیل خود برخوردار است.و آنها را تا رسیدن به هدف یاری می کنند.
مشاهده وب سایت دانشگاه

کالج La Garrene

این مدرسه دارای رنکینگ بالا در کسب بالاترین نمرات دوره پیش دانشگاهی توسط دانش آموزان این مدرسه است که این امر به دلیل کیفیت بالای آموزشی در این مدرسه محقق شده است

مشاهده وب سایت این دانشگاه
Natillus

آکادمی زبان Natillus

آکادمی زبان Natillus در سال 1997 در بورسای ترکیه تاسیس شده است.Natillus دانش آموزان را به یادگیری زبان انگلیسی با متحد کردن آن‌ها تشویق می‌کند . بدین ترتیب , دانش‌آموزان همراه با یادگیری زبان انگلیسی جنبه‌های جدیدی از فرهنگ‌های مختلف را کشف خواهند کرد .
مشاهده وب سایت آکادمی زبان