برخی از دانشگاه هایی که ما را تایید کرده اند
ICEF Logo

نمایندگی ICEF

موسسه ICEF ارائه دهنده تخصصی جلسات بین موسسات مختلف اعزام دانشجو و مراکز آموزشی برای ارتباط بین آنها، برای جذب دانشجویان بین المللی است. این موسسه در سال 1991 تأسیس شد و با ساده کردن ارتباط بین موسسات آموزش بین المللی، از ارائه دهندگان خدمات مربوط به تحصیل در خارج از کشور است. بلو اسکای یکی از نمایندگان ICEF در ایران است.
سایت ICEF
algonquin college

Algonquin college

کالج هنرهای کاربردی و فنی Algonquin یک کالج انگلیسی زبان با بودجه عمومی است که در شهر اتاوا، در استان انتاریو، کانادا واقع شده است. این کالج دارای سه پردیس است که همگی در انتاریو هستند: پردیس او آن در اتاوا و پردیس های ثانویه در پرت و پمبروک واقع هستند. این کالج مدرک کارشناسی، دیپلم و گواهی های معتبر را در رشته های مختلف ارائه می دهد. این دانشگاه در میان 50 کالج تحقیقاتی برتر کانادا قرار دارد و به عنوان یکی از برترین کالج های نوآوری در کانادا شناخته شده است.
مشاهده سایت کالج
Golden Hills School

Golden Hills School

آکادمی گلدن هیلز (Golden Hills) در استان آلبرتا کانادا قرار گرفته است. این آکادمی یک مدرسه بین المللی است که از یک محیط با تنوع بالا از تمام دنیا تشکیل شده است. اما چیزی که این مدرسه را با سایر مدارس بین المللی متمایز می‌کند معلمانی است که با آغوش باز پذیرای دانش آموزان بین المللی اززز سراسر دنیا هستند. دانش آموزان در محیط این مدرسه می‌توانند با آرامش به تحصیل بپردازند.

 
مشاهده وب سایت مدرسه

Istanbul Language Academy

آکادمی زبان استانبول به عنوان یک مدرسه زبان، از سال 1994 دوره هایی برای آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، روسی و ترکی به زبان آموزان ارائه می‌دهد. دوره های این موسسه به صورت گروهی یا انفرادی برگزار می‌گردد.
مشاهده سایت موسسه زبان

CBS international business school

مدرسه بیزینس بین المللی CBS یکی از برترین دانشگاه های خصوصی رشته های کاربردی در آلمان است. در این دانشگاه حدود 1900 دانشجو از 75 ملیت در حال تحصیل هستند. دانشگاه CBS در سال 1993 به عنوان یک دانشگاه بیزینس و مدیریت محور که زبان آموزش آن انگلیسی و آلمانی است در کشور آلمان تاسیس شد.

مشاهده وب سایت مرکز آموزشی

Frederick University

دانشگاه خصوصی فردریک (Frederick) در شهر نیکوزیا پایتخت کشور قبرس واقع شده است. دانشگاه فردریک در سال 2007 به عنوان یک دانشگاه تاسیس شد، اما این دانشگاه سابقه طولانی در آموزش عالی دارد. دانشگاه فردریک اولین بار در سال 1965 به عنوان مدرسه فنی و اقتصادی نیکوزیا شروع به فعالیت کرد و از سال 1975 برنامه‌های آموزش عالی را به عنوان موسسه فناوری فردریک (FIT) ارائه داد و سپس در سال 2007 پس از تصمیم شورای وزیران جمهوری قبرس دانشگاه فردریک تاسیس شد.
مشاهده لینک دانشگاه
کالج پدوورث

Padworth College

کالج Padworth یک مدرسه غیرانتفاعی است که در سال 1963 توسط یکی از اساتید دانشگاه آکسفورد تاسیس شد. این کالج هر ساله پذیرای دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا است.
مشاهده سایت کالج
مدرسه میپل لیف

Maple Leaf Schools

مدارس میپل لیف یک سیستم آموزشی بین المللی با تاکید بر رشد محیط آکادمیک برای دانش آموزان بین المللی از سراسر دنیا مهیا کرده است. این مدرسه در سال 1995 تاسیس شد. این مدارس دانش آموزان را برای ورود به برترین دانشگاهها و کالج های آمریکای شمالی آماده می‌کند.

مشاهده وب سایت مدرسه
مدرسه باکسوود

Buckswood School

مدرسه Buckswood با ظرفیت 330 دانش‌آموز (150 دانش‌آموز بصورت تمام وقت و 180 نفر در مدرسه شبانه روزی) پذیرای دانش‌آموزان در سنین 10 تا 18 سال است و شامل دوره‌های A-Level ،GCSE ،IB، دوره‌های مقدماتی برای دانشجویان ورودی و آماده سازی برای امتحانات بین المللیFCE ،IELTS ،PET است.

https://www.buckswood.co.uk/
دانشگاه سیتی مالزی

City University Malaysia

دانشگاه City در سال 1984 در مالزی تأسیس شد تا با جذب دانشجویان بین المللی و واردسازی هوش و تجربه­ آنان و بکارگیری آنها به عنوان نیروی کار داخلی، بیش از پیش به رشد و اعتلای کشور خود کمک کرده باشید.
مشاهده وب سایت دانشگاه
کالج وی جی سی

VGC international college

کالج بین‌المللی وی‌جی‌سی یکی از معتبرترین مراکز آموزشی کانادا واقع در ونکوور است. این کالج بین‌المللی با ارائه‌ی دوره‌های متنوع آموزش زبان انگلیسی برای سطوح و سنین مختلف آموزشی، در کنار دوره‌های آموزش بازرگانی و تربیت معلم، یکی از کالج های مطرح کشور کاناداست. تنوع دوره‌های ارائه شده در این کالج امکان موفقیا تعداد زیادی از علاقمندان به تحصیل در کانادا را فراهم کرده‌است.
مشاهده وب سایت کالج
کالج کلمبیا کانادا

Columbia Academy

کالج کلمبیا کانادا (Columbia College) یک کالج غیرانتفاعی در شهر ونکوور کانادا است که دوره های دبیرستانی و پس از دبیرستان را ارائه می‌دهد. این کالج دارای محیطی منحصر به فرد و فوق العاده برای دانش‌آموزان و دانشجویان بین المللی است.
مشاهده سایت کالج کلمبیا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question