مدرسه بین المللی کیستون (Keystone International School) در قلب تورنتو واقع شده و یکی از بهترین مراکز آموزشی این شهر برای تحصیل در کانادا محسوب می‌شود. این موسسه به صورت مستقل فعالیت کرده و به طور کلی برای تحصیل در دبیرستان های کانادا در سیستم آموزشی کانادا توصیه می‌شود. یعنی دوره‌های مدرسه روی سال‌های ششم تا دوازدهم مدرسه متمرکز بوده و شامل برخی آموزش‌های اجتماعی می‌شود. همچنین اطلاعات کلی که به صورت خلاصه راجع به این مدرسه باید بدانید به شرح زیر آمده است:

 

تیم مدیریتی و آموزشی مدرسه تمام تلاش خود را کرده تا بتواند بهترین متدهای تعلیم و تربیتی برای دانش آموزان به کار گرفته شود. همچنین امکاناتی در بخش‌های مختلف مدرسه در نظر گرفته شده که همگی در نوع خود منحصر به فرد هستند. در ادامه مطلب شما را بیشتر با این مدرسه آشنا خواهیم کرد.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه بین المللی کیستون

به طور کلی دوره‌های آموزشی مدرسه به سه دسته اصلی کودکستان، جونیور (ورودی جدید دبیرستان) و دبیرستان تقسیم می‌شوند. دانش آموزان با توجه به رده سنی نیز به دوره مخصوص خود وارد شده و مطالب منطبق با سیستم آموزشی کانادا را یاد می‌گیرد. البته هر یک از دوره‌ها دارای خصوصیات منحصر به فردی است که در ادامه این بخش معرفی خواهیم کرد.

 

دوره‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

دوره ویژه کودکان مدرسه بین المللی کیستون

کودکان زیر سن قانونی ورود به مدرسه می‌توانند در برنامه آموزشی کودکستان شرکت کنند. در این دوره آموزشی مربیان سعی می‌کنند تا مواردی مانند آداب اجتماعی، نحوه رفتار با هم سن و سالان، توانایی تحلیل و حل مسائل و برخی از مطالب این چنینی را به کودکان آموزش دهند. کودکان با یادگیری چنین مهارت‌هایی می‌توانند بهتر در سایر مراحل زندگی خود عمل کنند و آرامش روحی بیشتری داشته باشند. همچنین سلامت جسمانی و نحوه تغذیه کودکان در این دوره به بهترین شکل تنظیم خواهد شد.

 

دوره‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

سال‌های ورودی‌های جدید به مقطع دبیرستان مدرسه بین المللی کیستون

دانش آموزانی که در نقطه آغاز مقطع دبیرستان یعنی سال‌های ششم و هفتم قرار دارند، در این دوره ویژه آموزش خواهند دید. تیم مدرسین مدرسه بین المللی کیستون (Keystone international School) بر این باور هستند که دانش آموزان در این دو پایه باید آموزش‌هایی راجع به نحوه سبک زندگی را نیز یاد بگیرند. همچنین در این دوره برخی از دروس اصلی مانند ریاضیات، تکنولوژی، علوم و مطالعات اجتماعی وجود دارد.

 

دوره‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

دوره تخصصی دبیرستان (سال‌های نهم تا دوازدهم) کیستون

اگر در شهر تورنتو کانادا به دنبال یک مدرسه خوب برای مقطع دبیرستان فرزندتان می‌گردید، کیستون باید جزو انتخاب‌های اصلی شما باشد. تیم آموزشی مدرسه با استفاده از آخرین متدها می‌تواند مهارت‌های یادگیری و اطلاعات علمی دانش آموزان را به طور قابل توجهی افزایش دهد. همچنین دانش آموزان با شرکت در این دوره می‌توانند به خوبی خود را برای ورود به دانشگاه‌های معتبر کانادا آماده کنند.

 

دوره‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

برنامه‌های آنلاین مدرسه بین المللی کیستون

با شیوع ویروس کرونا مدرسه تمام تلاش خود را کرده تا بتواند آموزش‌های غیر حضوری بهتری برای تحصیل آنلاین در کانادا را در اختیار دانش آموزان قرار دهد. دانش آموزان کانادایی و بین المللی با ثبت نام در این دوره‌ها می‌توانند به امتیازهای بزرگی برسند. به عنوان مثال دوره‌هایی برای آموزش زبان انگلیسی و فرانسه وجود دارد یا حتی برخی از آموزش‌های ترکیبی نیز قابل انتخاب هستند.

 

 

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه بین المللی کیستون

بدون شک مدرسه کیستون را می‌توان یکی از مجهزترین موسسه‌های آموزشی شهر تورنتو دانست. دانش آموزان با ورود به این مدرسه می‌توانند به انبوهی از امکانات آموزشی و رفاهی دسترسی داشته باشند. همچنین والدین نیز نیازی نیست که خیلی بابت وضعیت درسی و زندگی فرزندشان نگران شوند.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه بین المللی کیستون

 

محل اقامت دانش آموزان بین المللی مدرسه کیستون

دانش آموزان مدرسه بین المللی کیستون (Keystone international School) می‌توانند در اتاق خانه‌های خانواده‌های کانادایی اقامت داشته باشند. تمامی اتاق‌ها به صورت شخصی بوده و امکاناتی مانند سرویس بهداشتی را دارند. همچنین سه وعده غذا در هر روز در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه بین المللی کیستون

 

سالن غذاخوری مدرسه کیستون

سالن غذاخوری مدرسه محلی است که دانش آموزان با مراجعه به آن می‌توانند به غذای سالن دسترسی داشته باشند. همچنین والدین محترم در هنگام ثبت نام فرزندان خود امکان انتخاب نوع سرویس دهی سالن را بین چند حالت مختلف را خواهند داشت.

 

خوابگاه و امکانات مدرسه بین المللی کیستون

 

محیط آموزشی استاندارد مدرسه کیستون

مدرسه در طراحی بخش‌های مختلف استانداردهایی را در نظر گرفته که همگی برای دانش آموزان مفید خواهد بود. به عنوان مثال تمامی کلاس‌های مدرسه به امکانات هوشمندی مجهز هستند که فضای جذابی را برای دانش آموزان به ارمغان می‌آورند. همچنین در ساختمان و محوطه اطراف آن انبوهی از امکانات ورزشی و رفاهی وجود دارد.

 

محل اقامت دانش آموزان بین المللی مدرسه کیستون

 

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

مدرسه برای دانش آموزان بین المللی که اصلیت کانادایی یا دومنیک نیستند، شهریه بیشتری را در نظر گرفته است. این دسته از افراد برای ثبت نام در هر سال تحصیلی باید شهریه 15 تا 19 هزار دلاری بپردازند. همچنین برای مواردی مانند اقامت خانگی و کتاب‌های هزینه جداگانه دریافت می‌شود.

هزینه‌های مدرسه بین المللی کیستون

 

بورسیه‌های مدرسه بین المللی کیستون

دانش آموزان مدرسه برای دریافت بورسیه تحصیلی در کانادا باید مراحل زیر را طی کنند:

  • تکمیل فرایند ثبت نام
  • دریافت درخواست ثبت نام و قبولی
  • گذراندن آزمون مخصوص دریافت بورسیه تحصیلی
  • داشتن معدل مناسب در آزمون‌ها و سوابق تحصیلی
  • دریافت بورسیه
شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه بین المللی کیستون

 

دانش آموزان خارجی برای ثبت نام در مدرسه بین المللی کیستون (Keystone international School) باید به سایت رسمی آن مراجعه کنند. در صفحه اصلی گزینه‌ای وجود دارد که از طریق آن می‌توان مراحل آپلود مدارک و ثبت درخواست را انجام داد.

 

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه بین المللی کیستون

سوالات متداول

آیا برای دریافت بورسیه تحصیلی نیازی به مصاحبه است؟

بله دانش آموزان برای دریافت بورسیه باید در مصاحبه کمیته آموزشی مدرسه شرکت نمایند.

 

هزینه اقامت در اتاق‌های خانگی چقدر است؟

دانش آموزان برای اقامت در این اتاق‌ها باید سالانه مبلغ 1500 دلار کانادا بپردازند.

 

داشتن بیمه درمانی برای ثبت نام ضرورت دارد؟

بله، دانش آموزان بدون بیمه باید برای دریافت بیمه مناسب 600 دلار کانادا بپردازند.

 

آیا مدرک مدرسه اعتبار لازم را دارد؟

بله با دریافت مدرک دیپلم مدرسه راه ورود به دانشگاه برای دانش آموزان باز می‌شود.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question