اطلاعات کلی

درباره مدرسه نورث‌بورن پارک

مدرسه نورث‌بورن پارک (Northbourne Park School) یکی از مدارس ابتدایی خصوصی در روستای بتشانگر (Betteshanger)، در نزدیکی منطقه کنت (Kent) انگلستان قرار دارد. این مدرسه جزو قدیمی‌ترین مدارس خصوصی کشور انگلستان است که مزایای و امکانات بسیاری دارد. موسسه آموزشی نورث‌بورن پارک که در سال ۱۹۳۴ تاسیس شده است و هر ساله پذیرا دانش‌آموزان ۳ تا ۱۳ سال است. از مزایای این مدرسه می‌توان به دریافت بورسیه‌های تحصیلی در انگلستان و دوره‌های غیر آکادمیک متنوع اشاره کرد. همچنین مدرسه نورث‌بورن دارای دو دوره روزانه و شبانه‌روزی در انگلستان است که دانش‌آموزان می‌توانند در آن‌ها ثبت‌نام کنند.

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا : ۰

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

امکانات و محیط‌های آموزشی

مدرسه نورث‌بورن پارک با توجه به این که یک مدرسه خصوصی است و یک مدرسه شبانه‌روزی در انگلستان است و دارای خوابگاه‌های خصوصی برای دانش‌آموزان است. این مدرسه دارای امکانات و ویژگی‌های زیادی است که باعث شده به عنوان محبوب‌ترین مدرسه روستای بتشانگر شناخته شود. از این امکانات می‌توان به دوره‌های متعدد ورزشی برای دانش‌آموزان اشاره کرد.

خوابگاه‌های مدرسه نور‌ث‌بورن یکی از بهترین تجربه‌های تحصیل در کشورهای خارجی را تقدیم فرزندان‌تان می‌کند. یکی از اوقات مهم در روز دانش‌آموزان، بعد از ظهرهای بعد مدرسه است که برای دانش‌آموزان استراحت و تفریح را دربر دارد. این مدرسه نیز با در نظر گرفتن فعالیت‌های تفریحی بسیاری برای دانش‌آموزان خود سعی داشته است تا یک تجربه تحصیل لذت‌بخش را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

مدرسه نورث‌بورن با ایجاد زمین‌های ورزشی بسیار در پردیس و بیرون پردیس مجموعه، بستری مناسب به هدف رشد و شکوفایی استعداد دانش‌آموزان خود ایجاد کرده است. زمین اصلی این موسسه آموزشی که در پردیس مدرسه واقع شده است، بیشتر برای ورزش‌هایی نظیر تنیس، ژیمیناستیک و بدمینتون استفاده می‌شود. همچنین در خارج از سالن اصلی ورزشی مدرسه نورث‌بورن یک زمین گلف و یک استخر نیز برای تفریح دانش‌آموزان وجود دارد.

هزینه‌های تحصیل و شهریه‌ها

هزینه‌های تحصیل در مدرسه نورث‌بورن با توجه به این که این مدرسه دارای دو بخش روزانه و شبانه‌روزی است، متفاوت می‌باشد. شهریه مدرسه نورث‌بورن پارک با در نظر گرفتن این که یک مدرسه خصوصی در کشور انگلستان است شاید برای برخی از خانواده‌های سنگین باشد. در این بخش به بررسی هزینه‌های تحصیلی در موسسه آموزشی نورث‌بورن در سال 2021 می‌پردازیم:

 • تحصیلات در دوره پیش دبستانی رایگان است
 • مبلغ شهریه موسسه آموزشی نورث‌‌بورن در ازای:

 

 • یک جلسه روزانه: برابر با 53.90 پوند (بین هشت صبح تا چهار بعد از ظهر)

یک جلسه صبح: برابر با 23.10 پوند (بین هشت صبح تا دو بعد از ظهر)

یک جلسه اضافی صبح: برابر با 38.25 پوند (بین هشت صبح تا دو بعد از ظهر)

یک جلسه بعد از ظهر: برابر با 19.25 پوند (بین یک تا چهار بعد از ظهر)

 • مبلغ شهریه موسسه آموزشی نورث‌بورن، دوره روزانه:

در سال اول: 3.443 پوند

در سال دوم: 3.696 پوند

در سال سوم: 4.306 پوند

در سال چهار: 5.166 پوند

در سال پنجم و ششم: 5.627 پوند

مشاوره تخصصی اخذ پذیرش سریع و تضمینی از بهترین مدارس انگلستان با بورس‌های متنوع

بورسیه و کمک هزینه‌های تحصیلی

بورسیه‌های تحصیلی در مدارس خصوصی همواره از ویژگی‌های جذاب برای تحصیل دانش‌آموزان بوده است. بورسیه‌های تحصیلی به والدین کمک می‌کند تا هزینه تحصیل دانش‌آموزان خود را تا حد امکان پایین بیاورند. خبر خوب اینجا است که مدرسه نورث‌بورن برای دانش‌آموزان مستعد و یا خانواده‌هایی با وضع اقتصادی نامناسب تسهیلات مالی در نظر گرفته است.

بورسیه‌های تحصیلی برای تمامی دانش‌آموزان خارجی و داخلی قابل دریافت است. این بورسیه‌ها به دانش‌آموزان اعطا می‌شود که استعداد خاصی در زمینه‌هایی مانند دوره‌های آکادمیک، دوره‌های ورزشی، هنر و موسیقی داشته باشند. مدرسه نورث‌‌بورن برای افرادی بورسیه‌های تحصیلی را در نظر می‌گیرد که حداقل یک سال تصحیلی در این مدرسه مشغول به تحصیل باشند و توانایی‌های خود را نشان دهند.

پروسه دریافت بورسیه‌های تحصیلی در مدرسه نورث‌بورن پارک بسیار آسان است. برای دریافت این بورسیه در ابتدای سال تحصیلی فرم درخواست خود را تکمیل می‌کنید. پس از اثبات توانایی‌های فرزند شما مسئولین این مدرسه بورسیه‌ تحصیلی را در سال جاری تقدیم‌تان می‌کنند.

 

برنامه علمی و تحصیلی

مدرسه نورث‌بورن پارک یکی از بهترین مدارس خصوصی در بخش کنت کشور انگلیس است که به دلیل دوره‌های متعدد آکادمیک و غیر آکادمیک، محبوبیت بالایی نزد دانش‌آموزان و والدین پیدا کرده است. این دوره‌ها به هدف آموزشی دانش‌آموزان و پیدا کردن استعدادهای دانش‌آموزان به وجود آمده است. کودکان شما می‌توانند با تحصیل در این مدرسه علایق دیگر خود را نیز مانند تنیس و ورزش‌هایی از این قبیل دنبال کنند. مدرسه نورث‌بورن دارای دوره پیش‌دبستانی نیز است که به صورت رایگان به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

دوره آموزشی زبان انگلیسی در تابستان یکی از دوره‌های محبوب و خاص مدرسه نورث‌بورن پارک است که به دانش‌آموزان خارجی ارائه می‌شود. این دوره به دانش‌آموزان امکان یادگیری زبان انگلیسی در محیط مدرسه را می‌دهد که باعث آشنایی بیشتر با محیط و زبان این مدرسه می‌شود.

از دوره‌های آکادمیک و غیر آکادمیک ارائه شده در مدرسه نورث‌بورن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دوره زبان فرانسوی
 • دوره زبان اسپانیایی
 • دوره ریاضیات
 • دوره تاریخ
 • Northbourne Park Schoolدوره جغرافی
 • دوره موسیقی
 • دوره ارتباطات و ادبیات
 • دوره پرورش فیزیکی
 • دوره سواد فرهنگی
 • دوره هنری

 

چگونگی پذیرش و ثبت‌نام برای دانش‌آموزان خارجی

ثبت نام در مدرسه نورث‌بورن مراحل ساده‌ای دارد که برای ثبت نام فرزندان خود باید آن‌ها را طی کنید. هنگام ثبت درخواست برای ثبت نام در این مدرسه، یک زمان برای شما مشخص می‌شود که می‌توانید در آن تاریخ فرزند خود را برای آشنایی بیشتر به مدرسه نورث‌بورن بیاورید. پس از اتمام تور مدرسه، والدین باید با مسئولین این مدرسه جلسه بگذارند و در مورد نیازهای فرزندانشان به صورت دقیق و با جزئیات صحبت کنند. برای آشنایی مدرسه با دانش‌آموز کتاب‌ها، مدارک تحصیلی و گزارش‌های اخیر دوره‌های پیشین خود را به همراه داشته باشید.

در صورت رضایت از مدرسه و توافق شرایط، باید فرم درخواست ثبت نام در این مدرسه را تکمیل کنید و به همراه مبلغ شهریه به هیئت مدیره مدرسه تحویل دهید. لازم به ذکر است که دانش‌آموزان بین‌المللی برای ثبت نام در مدرسه نورث‌بورن نیاز به ویزای تحصیلی انگلستان دارند.

 

موقعیت جغرافیایی و دسترسی محیطی

بر روی یک ستاره کلیک کنید تا امتیاز شما مشخص شود!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا : 0

امتیازی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question