داستان مدرسه باکسمور از سال ۱۹۷۹ هنگامی آغاز شد که مایکل رِیز (Michael Reise)، متخصص تعلیم و تربیت انگلیستان، یک مدرسه متوسطه را در باکس وود گرانژ (Buckswood Grange) تأسیس کرد. ‘Buckswood Summer Programs’ هم به عنوان یک مدرسه تابستانی برای دانشجویان بین المللی که می‌خواهند انگلیسی یاد بگیرند و به تحصیل در انگلستان علاقه دارند تاسیس شد.

این مدرسه تابستانی از اردوگاه‎‌های تابستانی آمریکایی الگوبرداری کرد، با “مشاورانی” که با دانش آموزان زندگی می‌کنند، درس می‌دهند و دوره‌ها و فعالیت‌های درسی را مدیریت می‌کنند، در واقع آنها برای دانش آموزان چیزی بیشتر از “معلم” و “ناظمان مدرسه تابستانی” هستند.

دوره ها
خوابگاه و امکانات
هزینه و بورسیه
شرایط ثبت نام
سوالات متداول
دوره ها

دوره‌های مدرسه باکسمور

در سال 1999، مدرسه تابستانی مخصوص زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی از مدرسه Buckswood برای دانشجویان انگلیسی جدا شد و در سال 2003 به عضویت گروه آموزش بین المللی آکسفورد درآمد. تحت هدایت روری ویلکینسون (Rory Wilkinson)، که مدیریت برنامه‌های تابستانی باکس وود را بر عهده گرفته، این مدرسه از سال 2007 در مسیری جدید شروع به کار کرد و دوره‌های بیشتری را در مکان‌های جدید در سراسر کشور برگزار کرد.

مدرسه باکسمور پر از تاریخ و سنت است اما همچنین پر از اصالت و برنامه‌های مدرن است. این مدرسه با 40 سال تجربه در ارائه بهترین دوره‌های تابستانی برای دانش آموزان 13 تا 18 سال، کوشیده است و هدف نهایی آن است که هر یک از دوره‌ها به بهترین دورهای که دانش آموزان در آن شرکت کرده‌اند تبدیل شود.

این مدرسه شبانه روزی در انگلستان دارای چند شعبه در سراسر انگلستان و آمریکا است که دانش آموزان بالای 13 سال می‌توانند به صورت شبانه روزی در آنها مشغول به تحصیل شوند.

دوره‌های مدرسه باکسمور شامل کورس‌های مخصوص تابستان، هنر و طراحی، تجارت و اقتصاد، علوم کامپیوتر، حقوق و روابط بین الملل، رسانه و ارتباطات، پزشکی، زبان پیشرفته و دوره‌های آمادگی برای ورود به دانشگاه (پیش دانشگاهی در انگلستان) است.

دوره‌های مدرسه باکسمور

خوابگاه و امکانات

خوابگاه و امکانات مدرسه باکسمور

تمامی کالج‌های مدرسه باکسمور که در آنها دانش آموزان شبانه پذیرش می‌شوند دارای خوابگاه‌های منظم با اتاق‌های یک تا دو نفره هستند. سالن غذاخوری مجزا، سالن‌های ورزشی چندمنظوره، زمین‌ بازی و زمین چمن برای استراحت دانش آموزان از جمله امکانات اولیه‌ای است که این مدرسه در اختیار دانش آموز خود قرار می‌دهد. در ادامه به کالج پلامپتون واقع در شهر برایتون انگلستان خواهیم پرداخت:

کالج پلامپتون (Plumpton College)

این کالج بیشتر برای دانش آموزان رشته کشاورزی و آشنایی دانش آموزان دیگر با این رشته در نظر گرفته شده است. این کالج دارای زمینی به اندازه 900 هکتار است که شامل اصطبل‌های اسب سواری، زمین‌های تنیس، زمین‌های ورزشی، باغاتِ مرکبات و انگور (تاکستان)، مرکز مراقبت از حیوانات و حتی یک جنگل است.

کالج پلامپتون در واقع طیف وسیعی از فرصت‌های ورزشی و کاربردی را برای دانش آموزان در یک محیط امن فراهم آورده است. در این کالج تمامیِ اتاق‌ها یک نفره یا دو نفره هستند و اقامت پسران از دختران کاملاً جداست. برای هر 5 دانش آموز یک سرویس‌ بهداشتی در نظر گرفته شده است.

همچنین اتاق رختشویی که استفاده از آن برای دانش آموزان رایگان است در خودِ ساختمان خوابگاه تعبیه شده است. از دیگر امکاناتی که این کالج در اختیار دانش آموزان قرار داده است می‌توان به سرویس رایگانِ ترنسفر فرودگاهی برای دانش آموزان ورودی اشاره کرد.

امکانات مدرسه باکسمور

هزینه و بورسیه

هزینه‌های مدرسه باکسمور

هزینه‌های کمپ‌های آموزشی تابستانه مدرسه باکسمور با توجه به کالج انتخابی متفاوت است.

  • هزینه دوره‌هایی که در کینگ ادوراد و پلامپتون برای دانش آموزان 11 تا 17 سال برگزار می‌شود، بین 750 تا 999 پوند است. این دوره در ماهای ژوئن، جولای و آگوست با ظرفیت کلاسی حداکثر 15 دانش آموز برگزار می‌شود.
  • هزینه دوره‌هایی که در پلامپتون برای دانش آموزان 14 تا 17 سال برگزار می‌شود، بین 750 تا 999 پوند است. این دوره تنها در ماه جولای با ظرفیت 10 نفر برگزار می‌شود.
  • هزینه دوره‌هایی که در کینگ ادوارد برای دانش اموزان خردسال 7 تا 10 برگزار می‌شود از 1000 پوند شروع می‌شود. این دوره تنها در ماه جولای و با ظرفیت حداکثر ده نفر برگزار می‌شود.
  • هزینه دوره‌های مخصوص تحصیل در خانه که استفاده از آنها برای همه دانش آموزان در هر سنی مجاز می‌باشد، بین 750 تا 999 پوند است.

بورسیه‌ها

متاسفانه برای رفاه حال دانش آموزان هیچ گونه بورسیه و کمک هزینه‌ای در این مدرسه در نظر گرفته نشده است. اما پرداخت کامل شهریه 8 هفته قبل از ورود دانش آموز به مدرسه لازم نیست. همچنین اگر دانش آموزی در 8 هفته پایانی شروع کلاس‌ها ثبت نام کند، انتظار می‌رود در زمان رزرو هزینه شهریه را به صورت کامل پرداخت کند. دانش آموزی که هزینه را به طور کامل پرداخت نکند، مجاز به استفاده از برنامه‌های مختلف مدرسه نخواهد بود.

شرایط ثبت نام

نحوه و شرایط ثبت نام در مدرسه باکسمور

برای رزرو نام خود حتما باید یک ودیعه 500 پوندی بلافاصله پس از دریافت تاییدیه رزرو پرداخت کنید، فقط در این صورت است که می‌توانید از رزرو خود مطمئن شوید.

برای ثبت نام فرزندان خود در مدرسه باکسمور می‌توانید به صورت از آنلاین از وب سایت باکسمور اقدام کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا امکان استفاده از کمک هزینه تحصیلی در این مدرسه وجود دارد؟

خیر. برای اینکه بتوانید از برنامه‌های آموزشی مدون این مدرسه استفاده کنید، باید تا قبل از شروع کلاس‌ها، تمام شهریه را پرداخت کنید.

چه نوع فعالیت‌های فوق آموزشی برای دانش آموزان جوان‌تر در نظر گرفته شده است؟

بسته به نوع کالجی که شما ثبت نام کرده‌اید و امکانات آن کالج در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد، فعالیت‌های فوق آموزشی متنوعی را می‌توان در نظر گرفت. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به کلاس های هنری و ورزشی اشاره کرد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question