کالج D’Overbroeck’s  انتخابی عالی برای دانش آموزان است و به صورت بسیار منظم تعلیم و تربیت روزانه و شبانه دانش آموزان را پیش گرفته است . تعلیم و تربیت برای دانش آموزان ۱۱-۱۸ ساله در آکسفورد امکان پذیر است. مدرسه D’Overbroeck’s متعلق به گروه آموزش بین المللی آکسفورد است و از سه سایت مختلف تشکیل شده است ، یکی برای سالهای ۷ تا ۱۱ سال ، دیگری به عنوان یک کالج ششم و دیگری برای آماده سازی دانشجویان بین المللی فرم ششم . این کالج شبانه روزی بین المللی دانش آموزان را از سن ۱۳ سالگی و بر روی برنامه های IGCSE ، قبل از IGCSE ، انگلیس زبان و سطح A قبول می کند.

بورس های متنوع مدارس و کالج های انگلستان تا 70 درصد
چرا این کالج
دوره‌های دبیرستان
خوابگاه و امکانات
هزینه‌ها
نحوه و شرایط ثبت نام
بورس تحصیلی
چرا این کالج

کالج 'Overbroeck در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد ، بخاطر اخلاق متمایز و بسیار موفق خود و همچنین تعالی بخشیدن به شرایط آموزشی خود ، شهرت بسیار خوبی ایجاد کرده است. دانشجویان در پردیس‌های دانشگاه واقع در شمال مرکز شهر آکسفورد تحصیل می‌کنند و این فرصت را دارند که در سخنرانی‌های عمومی و سایر برنامه‌های دانشگاه آکسفورد شرکت کنند و همچنین از جنبه‌های دیگر این شهر زیبا فرهنگی و دانشگاهی لذت ببرند.

 • این کالج جزو ۱۰۰ مدرسه برتر مستقل معرفی شده است - دیلی تلگراف
 • هفتمین رتبه در سطح ششم در انگلیس (بهترین مدارس)
 • ۵۵٪ از نمرات سطح A / A در سال ۲۰۱۸ با ۲۵٪ در A *
 • مدرسه شماره یک در آکسفوردشایر از نظر پیشرفت در سطح A  (وزارت آموزش و پرورش)
 • به تازگی سایتیبه مبلغ ۲۵ میلیون پوند برای سطح ششم ساخته شده و دارای محل اقامتی  اختصاصی است
 • رتبه برتر در آخرین بازرسی کامل دولت
دوره‌های دبیرستان

سطح شش : با حدود ۳۳۰ دانش آموز در سطح ششم ، ابتدایی و متوسطه در کنار هم جمع شده‌اند ، سطح ششم d'Overbroeck در آکسفورد بزرگترین بخش از این کالج است. علاوه بر اینکه در ۱۱ سال گذشته در حال پیشرفت است ، هر سال دانش آموزان جدید که حدود ۱۳۰ نفر هستند به جمع دانش اموزان ششم ابتدایی کالج می‌پیوندند -این تعداد ترکیبی از دانش‌آموزان روزانه و شبانه‌ای است که تصمیم می‌گیرند از سایر مدارس مستقل و دولتی ، از سایر نقاط انگلستان و خارج از کشور ، به این کالج نقل مکان کنند.

سطح ۷- ۱۱ سال : دانش آموزانی که برای آینده خود نیاز به راه و راهنمایی درست دارند تا در آینده بتوانند انتخابی درست در دانشگاه و رشته تحصیلی خود پیدا کنند و به راحتی پذیرش دانشگاه‌های معتبر را بگیرند در این مقطع به آنها کمک می‌شود.

مدرسه بین المللی : اگر یک دانش‌آموز خارجی بین ۱۳ تا ۱۵ سال هستید ، دبیرستان بین المللی d'Overbroeck در آکسفورد دوره های گسترده ای را برای کمک به شما در انجام اولین قدم های خود دارد. این که بخواهید IGCSE را در یک سال ، دو سال ، ۴ یا ۵ ترم تحصیل کنید ، در برنامه Pre-IGCSE  ثبت نام کنید ، پس این کالج  مکان مناسبی برای شروع است.

 

خوابگاه و امکانات

در زمان‌های مشخصی از سال ، امکانات کالج d’Overbroeck برای اجاره در دسترس است. امکانات آموزشی ، فضاهای درام / تمرین و خانه‌های شبانه روزی همه برای اقامت در دسترس هستند. در زیر لیستی از آنها قرار دارد.

۳۳۳ محل واقع در جاده بانبوری در آکسفورد : بسیاری از اتاق‌های آموزشی در کنار آزمایشگاه‌های علوم ، هنر ، منسوجات و استودیو‌های عکاسی ، اتاق‌های تمرین موسیقی و فضای درام ساخته شده برای اهداف مختلف وجود دارد. تالار کوهن می‌تواند به عنوان یک سالن ۱۸۰ صندلی یا با برداشتن صندلی‌ها ، به عنوان فضای بزرگی برای جلسات ، تمرین و غیره استفاده شود.

خانه هایفیلد: یکی از خانه‌های شبانه روزی ما واقع در جاده بانبوری نزدیک به مرکز Summertown. این هتل با ۱۵ اتاق و امکانات مشترک حمام همراه است. به طور موقت میزبان دانش آموزان کالج ما هستند. همه اتاق‌ها دارای وای فای با امکانات مشترک حمام است. امکانات عمومی شامل اتاق مشترک ، اتاق ناهار خوری ، باغ بزرگ و اتاق رختشویی است.

مکان لکفورد: Leckford Place خانه‌ای منایب برای دانش آموزان سنین  ۷-۱۱ دوروبروک است و دارای امکانات آموزشی عالی از جمله یک اتاق هنری ، آزمایشگاه های علمی ، اتاق موسیقی و استودیوی ضبط است. یک سالن مجهز برای تمرین و اجرای نمایش وجود دارد.

خانه نش: پانزده دقیقه پیاده‌روی از مرکز آکسفورد ، یکی از خانه‌های شبانه روزی این کالج  واقع در جاده بانبوری ، تقریبا روبروی کالج ما در ساختمان Swan است. این هتل با ۹ اتاق و ۱۸ تختخواب همراه است .

سنت آلداتس: سنت آلداتس یکی از اقامتگاه‌های شبانه روزی فرم ششم است که ۴۵ اتاق دارد که همگی به صورت مستقل هستند.این خوابگاه  در مرکز شهر ، روبروی مراتع Christchurch ، نزدیک بسیاری از امکانات آکسفورد قرار دارد.

خانه Swan : پانزده دقیقه پیاده روی از مرکز آکسفورد ، این خوابگاه دارای دو آزمایشگاه معتبر ویکتوریایی است .از دیگر امکانات خوابگاه آزمایشگاه علمی (یک اتاق مرطوب ، یک اتاق خشک ، به همراه اتاق آماده سازی) ، یک اتاق هنر ، اتاق موسیقی ، اتاق کتابخانه / اتاق مطالعه و مجموعه فناوری اطلاعات است.این خوابگاه همچنین ده کلاس درس ، اتاق مشترک و اتاق ناهار خوری و باغهای بزرگ در محوطه خود دارد.

هزینه‌ها

هزینه‌های کالج بین المللی

طبق آمار سپتامبر ۲۰۱۹

 • هزینه تست :۱۰۰ پوند
 • هزینه پذیرش و واریز : ۴۰۰۰ پوند

مبلغ سپرده بازپرداخت می‌شود ، پس از تسویه حساب هزینه‌های اضافی و تعیین مدت نهایی ، مبلغ ۷۰۰ پوند کمتر خواهد بود.

نحوه و شرایط ثبت نام

دانش آموزان برنامه IGCSE کالج معمولاً از زمان شروع ، بین ۱۳ تا ۱۶ سال سن دارند. آنها باید در چارچوب مشترک کشورهای اروپایی، از سطح متوسط یا ​​متوسط ​​پایین انگلیسی معادل B1 یا بالاتر داشته باشند (آیلتس ۴.۰ و بالاتر).

شما باید فرم درخواست آنلاین کالج را تکمیل کنید. هنگام ارسال فرم لازم است موارد زیر را نیز وارد کنید:

 • کپی اسکن شده از گزارش‌های اخیر مدرسه
 • در صورت وجود گواهی نامه‌های معتبر تسلط به زبان انگلیسی
 • کپی رنگی از گذرنامه و هر ویزای فعلی انگلیس
 • بیانیه شخصی دست نویس (که در آن باید درباره خود ، خانواده و همچنین سرگرمی‌ها ، علایق و جاه طلبی های دانشگاهی به ما بگویید).

پس از ارزیابی برنامه ، ما دانشجویان را دعوت می‌کنیم ، در صورت لزوم ، آزمون‌های آنلاین خود را به زبان انگلیسی و ریاضیات انجام دهند. هزینه آزمایش ۱۰۰ پوند است.

ما به شدت دانش آموزان را تشویق می‌کنیم برای مراجعه حضوری و مصاحبه حضوری ، اما در موارد استثنایی می توان مصاحبه با اسکایپ ترتیب داد.

بورس تحصیلی

ما برای کسانی که وارد سال‌های ۷ و ۹ می‌شوند بورس تحصیلی در نظر می‌گیریم . برای دانش‌آموزانی که بخش زیادی از زندگی را در مدرسه می‌گذارند و از خود توانایی فوق‌العاده‌ای  نشان می‌دهند ، بورس‌های تحصیلی اهدا می‌کنیم. ارزش مالی یک  بورس تحصیلی ، که در اختیار مدرسه است ، ممکن است حداکثر تا ۲۰٪ شهریه باشد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
سیستم مشاوره آنلاین Blue Sky
در کمتر از 30 دقیقه پاسخگو شما هستیم.
question